Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 10,201 až 10,215 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96288
    maguma
    Účastník (Participant)

    Už som doma, čakám na hlásenia z jednotlivých gubernií 😁  😁

    #96289
    PINCO
    Účastník (Participant)

    Zdravim nacelniku, blizky vychod dorazil v poriadku, diky za zasa super akciu, tolko druhov palenky som nevypil ani neviem kedy, 😟 tak som zresetovany, este raz diky, bolo super, PINCO+ALLA+DODO+GURMAN  🙂 

    #96291
    PINCO
    Účastník (Participant)

    STRATY A NALEZY 

    nasiel som vcera taku mini SD kartu, neviem odkial moze byt, asi z nejakeho fotaku, tak ak by niekomu chybala, poslem ……

    #96292
    fikus
    Účastník (Participant)

    Hlasim,ze uz sme doma.nezastavili nas žiadni pomahači a chrániči,len som sa nevedel trafit na cestu e 18. 🙂 
    Dakujem vsetkym ze som mohol byť opäť pri tom.
    Fikus a kača vywetrany

    #96293
    maguma
    Účastník (Participant)

    Pinco, to je theova karta, vypadla mu z kocky a potom ju nevedel nájsť 🙂 nejak sa s ním spoj🙂

    #96294
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Už sme doma, tradične parádna akcia, nádherné počasie.
    Niečo narychlo:

    #96295
    Hog
    Účastník (Participant)

    Já jem teď dorazil-celkem v pořádku, u Olomouce mě chytila průtrž mračem 😠 , na 3/4 hodiny
    jsem se schoval pod dálničním mostem 🙂 , vzal nepromoky  a jel 128 km v dešti domů!

                                                                                                 Bylo to príma !  Čauky

    #96297
    sHARk
    Účastník (Participant)

    V poriadku doma… 10 minút chýbalo, aby to bolo suchou nohou 😈

    #96299
    theo
    Účastník (Participant)

    Caute, my sme sice vypadli uz v sobotu domov /rodinne zalezitosti/ ale aspon v piatok sme si to uzili s vami  👍 

    Len zistil som ze som stratil dve veci: hlas a Mikrokartu kockowu. Ale dobra sprava ma potesila. Hlas sa mi vratil nejako sam a kartu nasiel Pinco 👍 /asi ta kocka mi tam velmi vrestala tak karta nejako vyskocila z kocky a uz som ju nevedel najst/ Pinco, nebudes ty zachranar?  😈

    #96301
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    GTX – vysunuté pracovisko Snina,
    Prezident: Kr. Mery
    Výkonný orgán: Bopsik
    Ochrana objektu: Momo Sapiens

    Hlásenie:
    Dorazili sme v poriadku, len sme ráno neodhadli počasie, tak sme prepotili tojáše (ja), a nechcelo sa nám v polceste prezliekať.
    V Poprade sme vykonali súdružskú návštevu.

    Náčelník a celý organizačný výbor s pracovníkmi:
    Super akcia, zabavili sme sa, pojazdili – perfektný víkend, vďaka všetkým.
    Ak budú nejakí vlci vyť, karavána GTX aj tak pôjde ďalej. Ja si pamätám len pozitíva, negatíva mažem z pamäte. Jednoducho bolo super, ešte raz ďakujeme.

    …pokračovanie hlásenia:
    – motorka umytá
    – zámok na kufri opravený
    – držiak navigácie upevnený
    – smradľavé ponožky v práčke
    – tojáše osprchované

    Foto spracujem neskôr.

    A pozdravujeme všetkých s ktorými sme sa stretli.

    #96303
    hrozno
    Účastník (Participant)

    No podla ohlasov a foto vám muselo byt neskutocne uzasne a my co sme sa sa nemohli zucastnit mozme jedine zavidiet a to pekne nahlas.

    #96305
    maguma
    Účastník (Participant)

    Ďalší ročník stretnutia GTX je za nami. Vo štvrtok pred odchodom som mal veľmi zmiešané pocity, že ako to celé dopadne a keďže som odchádzal z práce a chcel som odísť o 12:00, aj tak som odišiel až o tretej zulu a musím priznať, že som po prvýkrát odchádzal, akoby do neznáma. Jediný pevný bod na celom stretnutí bol určený čas začiatku exkurzie na 11:00 presne (na zulu nechceli pristúpiť) Okrem tohoto času si každý kto sa exkurzie nezúčastnil mohol robiť čo chcel a kedy chcel. Aj preto, že tentoraz nebolo dopredu nič naplánované, sa veľmi veľa improvizovalo, ale aj vďaka Vám všetkým to dopadlo nad očakávanie dobre. Preto si dovolím poďakovať niektorým z Vás, ktorých som požiadal o pomoc a oni ju nezištne aj poskytli, v prvom rade, barmanovi VIKTORKOVI alias krampusovi, ktorý po dva dni čapoval pivo a nalieval patoky celému osadenstvu GTX, rátal sa mi hlavne v sobotu, keď mal už bar označený ešpézetkou VIKTORKO a na hlave mal goralský klobúk, Bopsikovi, za to, že už konečne vyriešil problém so strúhaným bizóňom a yoffo už odteraz bude môcť kľudne spávať, bopsikovi a jeho momovi ďakuje aj nmjr. Ronyslav za ohlodanú kosť, kde najprv bopsik vyžral špik a momo obhrýzol celú kosť, takže nadmajorovi sa ušlo už len torzo s dvomi šróbikmi, ďalej by som chcel poďakovať yoffovi za prezentáciu zážitkov a fotiek z jeho cesty na Normandiu a späť, podľa všetkého zaujal prítomné diváctvo, lebo vydržali sledovať a počúvať až do konca, veľká vďaka a to za šírenie dobrej nálady medzi celým kmeňom patrí kmeňovým výtečníkom, Vanuccimu, bobolakovi, yoffovi, theovi a mnohým ďalším, ktorí sa postarali o viac než dobrú náladu po celý čas tejto akcie. Ďakujem aj Wike za nápad s gulášom a sdedkovi za to, že ma odviezol do LM, ja by som asi na motorke zaspal, Frcovi za prebratie funkcie pokladníka a dedoviotovi za jeho kuchynské improvizované výtvory, doslova plietol bič z……….. veď viete čoho. Za piatočnú didžinu patrí vďaka aj DJ Ing. Pástorovej a dvom repráčikom, ktoré to vydržali až do konca bez straty výkonu. Samozrejme treba poďakovať aj DJ Dodovi za sobotnú didžinu a Vanuče a Ajke za prevzatie funkcie tomboldám. Na záver ešte ďakujem kmeňovým dokumentaristom, yoffovi, aycovi, bopsíkovi, rudymu a vanuccimu za zdokumentovanie celej akcie.
    No a úplne na záver musím vyzdvihnuť dielo kmeňového šamana maleholapaja, za excelentné počasie, to sa asi ani nakresliť nedalo, štyri dni bez kvapky dažďa, to musel zodrať desať párov mokasín.

    myslím si, že tento ročník dopadol vďaka Vám všetkým aj napriek niektorým počiatočným problémom nad očakávanie dobre.

    Ďakujem Vám všetkým za účasť a morálnu podporu a za šírenie dobrého mena kmeňa GTX.

    Ad revidendum 2015

    #96307
    sHARk
    Účastník (Participant)

    Dobré to bolo!
    👍  každému, čo sa pričinil… Vilovi na prvom mieste.

    Náčelníku, kto nechcel, chvalabohu neprišiel..

    #96309
    maguma
    Účastník (Participant)

    Ešte sem pridám link na yoffove fotky z RJS

    http://yozef.rajce.idnes.cz/Borowitschkowa_SiHOD_2014

    #96311
    Hog
    Účastník (Participant)

    Děkuji Všem účastníkům srazu v Borové Síhoti 🙂  se kterými jsem se rozloučil i nerozloučil,
    za krásnou a kamarádskou atmosféru, která byla po celé čtyři dny, které sraz trval !

                                                                                Díky !  Hog 😠

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 10,201 až 10,215 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri