Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1,066 až 1,080 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85463
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Ak Vám to nejde, (aľbum) 🙄

    reklamáció u PR maňažéra. 🤣

    #85464
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😠 veď hej, vlaňajší . Aj tak by to mohlo byť… 🙂

    Vadim, de si?

    #85465
    Minehawa
    Účastník (Participant)

    [linka] mozno sa najdete, mozno nie 🙂 👋

    #85466
    bobolak
    Účastník (Participant)

    čaute banda jenna ste sa tam zlietli v klepetkovciach sťa orli bieli ,,kua ani jenného tam memvidím 😶 😶 😶 tak dúfam yoffis že zajtra už budem mať nahodené oblaky a vyženiem tu kosu čo sa mi utaborila dnes v domčoku kua jenna.ešče že sa prihrievam zeleným čajom 😀 😀 😀 yoffo pekné foto a papi(razzi) čo robil keď ani jennu foto nedá???asi gizke zdrhol narýchlo a nestihol foťák 😁 😁 😁 😁

    #85467
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😀 Bobo , papi je momentálne slamený, bol a aj je chorý, jak pes, navyše riešil dôležité problémy sveta (guláš a tak…) a nemal čas fotiť.

    Inak keby si chvíľu nechal na pokoji toho červeného (ch)uja pančovaného, pravdepodobne českého pôvodu (s paličkou), prudko by sa ti zlepšil zrak a o 0:41 by si videl Lapaja, o 1:01 mňa a Direktora. 😀

    Neboli z nás všetci na výjazde, ostatných zatiaľ tiež nevidím, lebo sa zase snažím utesniť nos vareným vínkom, ale zatiaľ sa mi zalepili len oči. Voľne po klasikovi: očy v p.čy… 😀

    #85468
    bobolak
    Účastník (Participant)

    A nakoniec gizku tam nemvidím tak tam nebola,, čo by som tam pohladával 😈 😈 😈 😈 😈 😈 👋 👋 😛 😛 😛

    #85469
    bobolak
    Účastník (Participant)

    👍 👍 👍 papi vidím očy na šťopkách aj som zastavil videjo je to tak ako píšeš,,de sú ostatní flákali sa ???? 😶 😶 😶

    #85470
    kecky
    Účastník (Participant)

    1:09 Kavis, 1:16 Kecky GtX Vymeniť dioptrikusz 😀 😁 😁 😈 Bobo: Tebe to zateplovanie kalí zrak 😈

    #85471
    yoffo
    Účastník (Participant)

    A ozzaj, a čo SOLIM ….???…liétal si f ablakoch na Cessnakovi a fotil,

    alebo si len tak yebošil pádom woľnym …???

    (s padákom zawretym ???) 🤣 🤣 🤣

    Asi to dobře dopadlo, bo f Kepetkofcách žiadne exkrementy cícit nebolo. 🤣 🤣 🤣

    #85472
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Bobo , kúa, Ty piješ Zeleného Frca, 😶 😶 😶 , no to si teda dopadól. 😛

    A daj horre tie fungl ablaky, aspoň utlmíš hrmot Železného Koňa,

    čo Ti yazdí 3 metre od domčeka každých 9 minút. 😈 😈 😈

    #85473
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Sem vam chybal? 🤣 box by nebol bolo vas tam malo do kila a hral by som presilovku 👋

    #85474
    Dragon
    Účastník (Participant)

    Videjko z MotoRaku som si dovolil zavesiť medzi videoalbumy 👍 🙂

    #85475
    kavis
    Účastník (Participant)

    Bobo chýbal si tam ale našťastie som to zachránil ja bo inak by tam ani porádnu motorku nemali 😈 😈 😈 😈

    #85476
    maguma
    Účastník (Participant)

    Konečne mi vypršal trest a už som doma, musel som nakŕmiť leva a idem asi pod paplaň 🙂 😁

    #85477
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    No kde ste všetci, ešte drichmete, veď žobrák je už na tretej dedine /slová klasika/ 🙂

    Vstávať za chvíľku štartuje F1, dúfam, že aspoň papi si to so mnou pozrie /on to tiež sleduje/ 👍

    Dobré ráno.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1,066 až 1,080 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri