Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 10,831 až 10,845 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #97340
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁  Czody, ty mu veríš?
    Len sa bál dažďa, chrápal doma, starý prdkáč je to… 😁

    #97342
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Kua papi špión je to ,išiel som, 👍 ale zrazu Goľdas ma ofukol,som myslel že stojím,tak som zosadol,,a kua to mlhy slejdoval na zadnom f 130 po namastenej ceste,tak som to vzdal a išiel domov sa hambiť do kúta…………….stačí???

    #97344
    maguma
    Účastník (Participant)

    kôňkurz na spolujazdcov na akciu NATODAYS 2014 Mošnov-letisko ČR

    v sobotu a v nedeľu sa na letisku v Mošnove uskutoční akcia Dny Nato 2014 (link je tu – http://www.natodays.cz/ ) kto by mal záujem sa zúčastniť, nech sa mi prihlási. Plán je nasledovný, odchod v piatok popoludní do Oščadnice k sdedkovi na prenocovanie, príchod k sdedkovi, koštovanie kompletného výrobného programu sdedkových patokov, tzv. PATOK 2014, večierka, budíček, odchod do Mošnova, sledovanie programu leteckého dňa, odchod domov. Zúčastniť sa môžu len zdatní jazdci, schopní jazdiť aj za znížených poveternostných podmienok, v daždi, v hmle a musia ovládať aj drifty na mokrých olejových škvrnách alebo na mazľavom mydle. S počasím to vyzerá dobre, ale pripravený musíme byť na všetky alternatívy. Prihlášky mi môžete posielať už odteraz zulu.

    #97346
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😇 Túto sobotu, ak bude pršať, tak nikam nejdem, ak bude krásne, tak už vôbec.
    Rysuje sa dlho odkladaná civilná opekačka, kam sa chcem nechať pozvať, kua, tak ma tu nelákajte nejakými hrdzavými vrtulníkmi… 😁 
    Sdedka pozdravujeme, samozrejme, ale Oščadnicu prepadneme asi už len na rok… 😎

    #97347
    fikus
    Účastník (Participant)

    Tak to je už moc,nato dni.to mi je proti srsti jaka propaganda:-) 
    Neni nečo na vychode? Objavil som klimkowku a chystam sa objavit okolie noveho sonču.su tam marodnie parky,hrady a jazero.

    #97348
    maguma
    Účastník (Participant)

    Papi, tak ty potom napíšeš cestopis z tejto výpravy, si predsa plne kvalifikovaný, keďže tam nebudeš 😈

    #97349
    theo
    Účastník (Participant)

    Fikus, tu nejde o NATOdni, ide o PATOKY 2014, na natodni asi ani nedojdú.  😈  😁

    #97351
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁 Tiež si myslím, že v Oščadnici sa nadrbú a serú NATO… 😁

    #97352
    fikus
    Účastník (Participant)

    Tak babove leto je pekne,dufam ze este jazdite,ja každy deň….do prace a nazad:-) 

    #97353
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Ja som dnes tiež pracovne, škoda, že tá stavba nebola aspoň v Dolomitoch…  😟 😈

    #97354
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😎  Opekačka sa zase odkladá, tak zajtra na obed bude udený pstruh na Kulháni, budeme tam (južania) asi o 12:30, vyžereme všetko, tak bacha… 😁 

    Goldy, nešpekuluj, bude pekne, ako už dávno nebolo, padáme cca o 10:30 z KN, okolo jedenástej ťa môžeme niekde vyzdvyhnúť… 😉

    #97355
    Goldy
    Účastník (Participant)

    Ej, kua, oznam prečítaný neskoro, ale nech. Mal si pravdu. Bolo naozaj, ako už dávno nie. 🙂 Hoci nedohodnutí, stretli sme sa, pstruha som síce nepočkal, začalo sa zmrákať, cestou domov sa o5 vyčasilo, nádherných 300 km som pojazdil a garáž ma privítala cca o 17.30 😉 . V sobotu Holíč? 🙂

    #97356
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Vidíš, ja sem nakuknem častejšie, ako ty. 😈 

    Holíč by som samozrejme rád, ale ešte neviem, ako mi to vyjde s rodinou, zatiaľ to vypadá „biedne“ – tak som zatiaľ ticho. 😁 

    To však nič nemení na tom, že sem dám reklamu, slušný výjazd so slušnou pointou, veď aj chodíme tam už roky, dúfam, že to vyjde aj teraz, reorganizuvávam už tri dni, ale sa mi moc nedarí… 😎 

    #97357
    majanko
    Účastník (Participant)

    Pjekné, pjekné Holíč….hmmm… škoda že idem na víkend na Varadero zraz, inak beriem aj Holíč. Idem sa Varaderistom po roku ukázať, ako vyzerám, lebo rok a pol ma nevideli niektorí, tak aby nezabudli. Nebol čas, bo sa flákam po kde akých čundroch 😀 a nechám sa dobrovoľne štípať komármi 🙁

    #97358
    RedJack
    Účastník (Participant)

    Ked mi v sobotu nič neskočí do programu ten Holíč absolvujem,ale iba plechovkou lebo na moto by som asi došiel s prestávkami kvoli chrbtici až po programe. 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 10,831 až 10,845 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri