Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 10,981 až 10,995 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #97579
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Papi v pase si veru silnejsi a ovela ovela  😁 
    Bopso niektori ludia mi nevadia a niektori vadia tak ako aj ja im nemozeme byt vsetci rovnaki 

    #97580
    fikus
    Účastník (Participant)

    Elektrotechňici !
    Odyšle mi nabijačka na aku vrtačku.jej parametere boli:24V 300 mA.
    Možem ju nahradiť 24V 1A ?
    Moj technik pobedal,že si vrtačka (akumulator)zoberie koľko potrebuje a okrem toho dokovacia stanica kam sa ta nabijačka(adaptér) pripaja ma vraj nejaky filter.
    A teď babo raď 🙂

    #97581
    kingston
    Účastník (Participant)

    Gutenaabend fikusko/fokusko pravdaze mozes, problem by mohol byt ak by si mal novy zdroj napr. len 24V 100mA

    napr. taka zasuvka v dome – pripojis k nej zehlicku 2000W ale mozes k nej pripojt aj nabijacku k telefonu s odberom obrazne povedane nulacelanyšt Wattu

    #97582
    maguma
    Účastník (Participant)

    Kingston, nechaj si tie svoje múdrosti, ja som mu už poradil cez talefón a to ešte z elektrického vonatu 😈  😁

    #97584
    fikus
    Účastník (Participant)

    Dakujem páni ,,,palec hore.

    #97585
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Bonus:
    Ak ti odišli batérie a tie potom odkráglovali nabíjačku, tak tam môžeš dať fakt hocakú nabíjačku, odíde asi aj ona… 😁  😁  😁
    Mne sa porúčali batérie (14 V) a žiadna nabíjačka nepomohla. Namontoval som 2m kabel a kde neni 220 V,  vrtám z moto-akumulátoru. Čo už, keď riadne batérie sú drahšie, ako celá posraná čínska vrtačka… 😈 

    #97586
    zefototh
    Účastník (Participant)
    #97587
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁 Zefo 😁  👍

    Fokus, to Zefove sa bobíja klobásami a slaninkou… 😈 

    Dnes bolo prekrásne, aj keď vietor by mohol byť slabší.
    Nejaké kilometre sa aj natočili,a nakoľko sa práve  hrabem medzi staršími fotkami, zisťujem, že aj pred dvoma rokmi ( = 2012 ) bol štvrtý November v pohode, veď Rajďáci aj geriatrici boli v Komárne vzhľadom na ten „posezónny“ dátum slušne zastúpený: 👍  😈 

    #97589
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Zefova vŕtačka má jednú chybu – že treba makať, ale mám takú v dielni…

    Z akuvŕtačkami som mal vždy problém. Keď ju nabijem – tak ju netreba, a keď ju treba – tak je vybitá.

    Ale objavil som dobrú značku „WORKS“ – tá je super, nedám dopustiť. Drží nabitú baterku ľubovoľne dlho a dielenské spracovanie je perfektné.

    TOTO NIE JE REKLAMA

    #97590
    kingston
    Účastník (Participant)

    Gutentaag ja mám doma takúto vŕtačku voľakde niekde by som ju ešte našiel volám ju hoňák – že prečo ten kto chce na to príde 😈  🙂  😁 :

    #97593
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Príde rusnak v Prahe do bordelu:
    „Honíte tady kok..y?“
    „Ano…?“
    rozbehol sa preč a kričí:
    „Jimajte ňa!“

    #97595
    fikus
    Účastník (Participant)

    Tak je to super,len dioda blika a zda sa mi ze vrtacka ide opacne,ale ma prepinanie.len nenabilo ju tak mocno jak za mlada:-)

    #97596
    krampus
    Účastník (Participant)

    Sa čuduješ, šak ani ty už ňeši jak za mlada. 😉  Abo ???

    #97598
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    #97602
    kutri
    Účastník (Participant)

    Ahojte, všimol som si, že sa tu diskutovalo aj o mojich laminátových prívesných vozíkoch PAV 40 a PAV 41. Ak o nich chcete vedieť viac, pozrite si moju webovú stránku. Sú tam tri typy a zároveň recenzia z 11000 kilometrového výletu- pav 41 a jawa perák cez destinácie, kde sa takáto zostava nikdy nedostala 🙂

    prívesné vozíky za bezkonkurenčne najlepšiu cenu na svete a v super kvalite na mojom webe:

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 10,981 až 10,995 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri