40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 1 týždňom od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
14. novembra 2014 o 18:42 #97636
theo
Účastník (Participant)Kua papi, teraz si ma vazne nakabloval… 😟
a to co je mažola, to je to kde si este nebol??? 😈 😁
15. novembra 2014 o 10:20 #97638przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Nemám čas na nejaké Mažole.
Nerozptylujte ma! 😟 😈Robím náročné projekty a chce to zodpovedný prístup. Musím zohľadniť aj charakter okolia a rešpektovať aj koníčky celebrít danej lokality.
Napríklad:
17. novembra 2014 o 12:56 #97641przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Prišiel som síce len kúpiť los, ale pridám niečo z pravekých receptov pre našich pretekárov, lebo viem, že občas chýbajú nejaké súčiastky. Tá matica pasuje aj na kľuku… 😉
Moc tých originál-matíc nie je ani na Sim-Be, ani na motorene, alebo som len zle hladal…
17. novembra 2014 o 13:00 #97643przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Samozrejme sa jedná o osku kolies, tú má jednohrb tenšiu. Na kľuku ale pasuje aj tam.
17. novembra 2014 o 14:52 #97645zefototh
Účastník (Participant)Bobolak bacha, embečku treba schovať do kompotarne. 😁
17. novembra 2014 o 17:17 #97647theo
Účastník (Participant)Papi, tak kukam ze taka oska by aj pasovala na balustrady, ale klasika je klasika, ta ne – ale len pokial je po ruke funkčný kus 😈 😁
17. novembra 2014 o 20:01 #97649krampus
Účastník (Participant)Matica na osku pasuje aj z Octavie II. tyčky stabilizátora, dokonca má aj „golier“ t.j. podložka nepotrebná. 😉 , len z úsporných dôvodov už je tam 16-tka 6-hran.teda 16-tka kľúč. 😈
18. novembra 2014 o 6:30 #97651maguma
Účastník (Participant)Asi ste už potratili všetok zdravý és 🙂 riešite tu obyčajné nasprostasté matice 😶 a uniká vám pri tom jeden významný detail (podrobnosti večer)
a teraz k maticiam, je to matica M12x1,5 a v každom šróbikárskom obchode ich majú haldy, dokonca v rôznych vyhotoveniach a z rôznych materiálov, napr. takáto matica z nerezu stojí +-25 centov, oplatí sa ju tam dať, lebo nehrdzavie a pre hladší povrch kladie menší odpor obtekajúcemu vzduchu a tým významne zvyšuje výkon stroja, hlavne pri vysokých rýchlostiach a vyššom tlaku vzduchu 😁 😁
ešte by som aj ja poradil, že na pásaku DT 75, bola taká matica po pravým rajčákom na prevodovke, kde slúžila na zaistenie ojničného ložiska, aj toto je jedna z možností ako ju zohnať 😁 😁 😈 😈 😈
18. novembra 2014 o 9:47 #97653przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Očúvajte rozmaznanci novodobí !
Je jasné, že dnes sa dá zohnať všetko, aj ľavé zadné koleso na rakete Sojuz má presne také matice, vieme predsa všetci, že Rusi ich kúpili v železiarstve v Štúrove… 😁 😁 😁
Dnes za aký-taký obnos nakúpiš na Pioniera diely, že vyhráš nad všetkými pravekými tunermi – a nemusíš pritom použiť ani len pilník alebo vrtačku… Hranice tuningu sú len v peniazoch, skoro žiadne vedomosti nepotrebuješ 😛 😈
O čom ja píšem, to je NOSTALGIA, na všetko ostatné je tam MASTER-CARD 😉
18. novembra 2014 o 12:39 #97654theo
Účastník (Participant)Papi, ti polezem do riti aj ked nyési komuništa /len kuua dobre utajeny – nemam dokaz/ 😈 dobre vraviš, veď aj by som zatunil pinďúra mastným kardom, ale načo 😶 , to už by nemboli stabilne vykony. 😁 😁 😁
22. novembra 2014 o 17:16 #97655przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 GERIATRIK GTX:
24. novembra 2014 o 6:30 #97657kingston
Účastník (Participant)Awiaride: Indikátor dobíjania – Diskusné fórum – Moto poradňa, prispevok brazel:
maguma , nepíš v otáznikoch , nože hybaj do hĺbky , keď už vám to na tom náhradnom serveri dáko dochne
🙂 😁
Dochne, lebo sme na náhradnom serveri náhradného servera.
Aj tam to dochne 😈 .
24. novembra 2014 o 10:02 #97658przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😉 S Brazelom sa my, geriatrici, poznáme osobne už dávno, boli sme na viacerých spoločných akciách (SK-ring a tak…), aj s Vilom sa poznajú minimálne od prvého Tajova.
Jeho podj.bávanie treba brať s rezervou, ťéž je to len hovado, jak my. 😁
Ľahko sa mu tam mudruje, keť my už znižujeme úroveň serverov inde… 😈26. novembra 2014 o 6:29 #97659Goldy
Účastník (Participant)Honda prekonala hranicu 300 miliónov vyrobených motocyklov. No v tejto téme si zase riadne znížil. 👍 😈 😁
26. novembra 2014 o 11:34 #97660Granatka
Účastník (Participant)Ja chcem vidieť raptora a mažolínu spolu 😀
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
