40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 2 týždňami od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
29. októbra 2015 o 12:04 #98390
Hog
Účastník (Participant)
Fí-ha, že ty sis ale dal na čas, Papi ! Vítám Tě ! 🙂 😛29. októbra 2015 o 12:46 #98392Retro
Účastník (Participant)Papi toto pozná málokto, preto som to podhodil Tebe:-) Nie je Vincent ako Vincent /Irwing/.
29. októbra 2015 o 16:16 #98394przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 No, veď práve o tomto som písal, šecko je na webe… 😉
29. októbra 2015 o 16:18 #98396VANUCCI
Účastník (Participant)papi bratm no konečne, že si tu, verím, že si minulý víkend sledoval F1. bolo na čo pozerať a nedeľu ideme na Autodromo Hermanos Rodríguez mexico 😎
29. októbra 2015 o 16:24 #98398przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Videl som, videl, a je mi ľúto Rosberga, strašne s ním vybabral ten safety-car, keď Rosberg na čele stratil cca 15 sekundový náskok. Nebyť toho SC, žiadna taktika ani intrigy zo strany Hamiltona sa naňho nechytajú. Smola, no…
Jasné, že bol chudák nasratý, plne ho chápem.29. októbra 2015 o 17:09 #98401VANUCCI
Účastník (Participant)Aj ja ho cháúpem, lebo ani prvá zákruta nebola fér, no nič ideme ďalej a som rád, že si tu bratm. 🙂
30. októbra 2015 o 3:29 #98403przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 😁 Aj ja som rád, že som tu, dobré ráno:
30. októbra 2015 o 11:50 #98405slobo
Účastník (Participant)Iceland motorcycle trip 2015
– Video
Pridané: 29.10. 2015
Pridal: HybskyZbojnik
http://motoride.sk/video/3436/iceland-motorcycle-trip-2015.html
Čitatelia: 242______________________________________________
http://drleonardcoldwell.com/wp-content/uploads/2015/10/Screen-Shot-2015-10-26-at-8.21.50-AM-300×147.pngIslandskí bankári
…natvrdo
https://www.facebook.com/OtvormeOci#!/odvaha/photos/a.192204087574215.38872.192198967574727/750247798436505/?type=3&theater30. októbra 2015 o 16:08 #98406VANUCCI
Účastník (Participant)Tak toto príliš férové od Rossiho nebolo
30. októbra 2015 o 16:34 #98407przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 VANU, čas.sk nečítaj, nie sú to motorkári a majú na teba zlý vplyv… 😁
Skús pozrieť túto tému na motorkári.cz, alebo teda len „našu“ diskuziu k Beal-ovmu článku [ o pretekoch ] na motoride.sk, pridali tam diskutéri už pkkt videí a detailov.
😈 Podstatné je, že boli sťažnosti, že tajnostkárime.
Možno oprávnene, tak teda tu je náprava: zajtra výjazd, vstup voľný.Teda južná enkláva – zatiaľ 4 moto – štartuje zajtra o 11:00 z Komárna od colnice na Dobogókő, trasa bude presne, ako bola cez ČuD, teda Tatabánya, potom cez kopce Esztergom a Dobogókő. Kto sa nenaje doma, tam má možnosť, oplatí sa len perkelt z kolena alebo halászlé, ostatné mišungy sú poslednú dobu len jeden veliký podvod… 😈
No a domov cez most v Štúrove, návrat do KN ešte za svetla, teda cca okolo 15:30 – 16:00 ZULU.Neprihlásili sa zatiaľ napr. Goldy, Sultan a ostatní, ta de ste? 😈
30. októbra 2015 o 18:00 #98409Goldy
Účastník (Participant)Zazsa fasa nápad, 👍 ale Goldyho už nepustí dátum. 😈 Okrem toho, Goldy odchádza zajtra do Brna na Motortechnu http://motortechna.cz/galerie.html samozrejme na plechovici. Ale keby nebolo toho Brna, normálne by som baterku vrátil tam kam patrí a šiel by som s Vami. 🙂
30. októbra 2015 o 18:00 #98410Goldy
Účastník (Participant)Zazsa fasa nápad, 👍 ale Goldyho už nepustí dátum. 😈 Okrem toho, Goldy odchádza zajtra do Brna na Motortechnu http://motortechna.cz/galerie.html samozrejme na plechovici. Ale keby nebolo toho Brna, normálne by som baterku vrátil tam kam patrí a šiel by som s Vami. 🙂
30. októbra 2015 o 18:03 #98411Goldy
Účastník (Participant)Ak ten príspevok vidíte 2x, neznamená to, že ste ožratí. Znamená to, že Parkinson, ako tu už raz bolo napísané. 😈
31. októbra 2015 o 7:22 #98412przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Vidím, Goldy, že do jari budeš už len autista.
Ja zas na burzu nemôžem, nebezpečené miesto pre peňaženku zberateľov šrotu… 😁31. októbra 2015 o 17:16 #98414przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)Lístie, samé lístie šade, chladnička nygde… 😈
Počasie úplne fasa.
KOZEL [zo siedmeho stupňa], na zdravie!
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
