Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 11,686 až 11,700 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98714
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Papi, 👍 
     
    „Lapajovych nudistov“ asi nepotrebujeme, ved ich zopar mame medzi sebou (vid fotky z minuleho CUDu)… Co sa tyka ostatneho,  paci sa mi smer Tvojho myslenia- (uz teraz citim, ze to Chrobacko nie je az tak iste)…. Ale ako sam vravievas: „Pomaly posunovat…“..  takze pijaaanko, uz som pssst! 🤐 .. 😇

    #98715
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁  Ahojko, voľne po Egrešovi:
    TRT … 😁


    + Offtopic:



    Zajtra posledný tohtoročný nudný oničom pretek F1 Abu Dhabi.

    Ale aspoň prostredie a časovanie je zaujímavé, štartujú za svetla a končia pri umelom osvetlení. Trať okolo prístavu
    (jeden jachtík potom pozvite na ČUD, aby bolo kam kakať… 😁  ).

    Štart SEČovského času poobede o druhej ( canadského o 08:00 😈  ).

    Rošt vyzerá takto:

    Ros – Ham – Rai – Per – Ric – Bot – Hul – Mas – Kvy – Sai ……
     
    Vettel až 16., Alonso až 17. (hehehe) …

    Ak nebudem práve šarkánkovať, pozrem si to.

    #98716
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Môj názor je od úplného začiatku skupiny 40+ konštantný. Nie tvrdohlavý, len nemenný, predpokladá bezvýhradnú priateľskú a ústretovú atmosféru v skupine. 👍 

    Nakoľko atmosféra sa zmenila, ale môj názor nie, som už mimo GTX.
    Netrápi ma už, kto s kým a proti komu, Coolerman, VANUCCI, Mlhoš, Yoffo, noční aj denní vlci si môžu takto nerušene presadzovať svoje podmienky na veľkú radosť okoloidúcich.

    Papi  👍

    Mlhos nikdy ziadne podmienky nekladol a kedze moj nazor je rovnaky ako tvoj v prvej vete u mna plati druha veta uz viac ako rok .

    Pravda je taka ,ze ja vas vobec ale vobec nepotrebujem

    #98718
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Krampus, vsadil si?
    Koľko si prehral? 😁 

    Polla mňa to nebol box, až na pár úderov to bol obrovský podvod.
    Peniaze bez práce, jak ináč … 😈 
    Akoby opitý slabučký Kličko sa objímal s akoby nadrogovaným Furym, jak dvaja teplí.
    Ja som teda chlapa v ringu nevidel, možno tak rozhodcu, ten tam odvážne medzi nich skákal a rozoberal ich celý čas. 😁 😁 😁 

    Bitky medzi migrantmi na nemainstreamoch, to dnes letí, chlapci!

    #98721
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Mlhoši jak čítam tak čítam nejako mi to nempasuje k tebe tentok výrok 😛 „Pravda je taka ,ze ja vas vobec ale vobec nepotrebujem“ 😶 potom dopuče prečo si nasratý v každej téme na každom portáli(odkiaľ ťa nevydrbnú hehe) 😈 to mi akosi nejde do makovice,,,
    Retro snaha bola fasa 👍 ,takéto kvízove máme radi,ale všetkých to prestalo baviť lebo papi vždy vyhral a my nemáme radi takychto geňiušov čo šecko vedjá či už z vedomosti,alebo guglištov,len nevijem de to ten papi gugli tie prilby aj mlhoša porazil no.. 😁 😁

    #98723
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁  Nedá mi …

    Gratulujem serveru rajdyjackaskulla.sk, jeho úroveň stúpa do závratnych výšok, už len kvôli niektorým expertom sa to ozaj oplatilo rozbehnúť …  😁 😁 😁

     😈  Bravo! 😈 

     😁  Zatiaľ posledná Yoffo-perla:

    #98725
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ze ma niekto zhodny nazor na nieco NIE JE LASKA   😁 

    moj nazor je taky ze GTX prakticky poslal do sraciek prave hasterivy Yoffo a cele GTX zostala iba ta skupinka okolo neho ale necham sa prekvapit ucastou na Mazole ktora by sa uz mala pomaly chystat ale zatial o nej ani puch , nesnazte sa mi moj nazor obracat a prekrucat na vas nazor 

    Zdeno som vsade tam kde ty tak co mi chces vycitat ? byt niekde zaregistrovany neznamena ze niekam patrim a niekoho odtial potrebujem a fasknihe ta nemam ani v priateloch

    #98726
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Miloš tak teda ty si ma drbol mezi lístije??? 😶 a ja som s tebou počítal. 😠 ja ta potrebujem šak som myslel že to yoffo píše o nás! 😘 som teda v prdeli, 👎 stratíš ženu-nájdeš inú,,stratíš prijáteľa si v riti! 😟

    #98727
    apa
    Účastník (Participant)

    Dobré ráno

    Len pre Mlhoša 1.  

    Dobré ráno = Gutenmorgen


    bobo  
    ty lístie jedno čo si ma ani do chladničky nepustil – dodrb*vaš tu bezvýhradnú priateľskú a ústretovú atmosféru *)  – už ani tu to nemá úroveň 👎 👎  😁 😛 😈 , radšej choď na RJS a trénuj na Panskú Javorinu – odolnosť voči závratným výškam tam bude treba.

    *) papi neverím že toto heslo vzniklo v tvojej hlave – veď všetci sme iní, rôzni a to je pekné.
    Jeden názor do ktorého nás nútili za socíku mi nevonia a viem že ani tebe. Tak si také niečo medovo nasladlé nemohol napísať.

    Preto sa ČUDujem.

    Už aby bola jar a začal som jazdiť na motorke. Riešia sa tu blbosti a vedie to nikam  👎 .

    apa pofa be, veď si sľúbil že už nebudeš rýpať.

    Len pre Mlhoša 2.

    pofa = papuľa, huba
    be = dnu za/tvor
    pofa be = shut up = zavri hubu

    #98729
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Apa,  som sa snažil presadzovať len normálny spôsob vyjadrovania sa, aj voči tým, ktorí majú výrazne odlišný názor, ako ostatní.
    A to nepíš mne, že všetci sme rôzny, veď práve o tom točím viac, ako rok…

    Nie som blbec, nikoho vo veku nad 40 som nechcel predsa zmeniť, nikomu som nepísal nikdy, že sa „vyfarbil“. Som dosť starý na to, aby som od začiatku  vedel, že paleta je veľmi pestrá.
    Práve kvôli tej pestrosti som sa snažil ovplyvniť spôsob postojov a vyjadrovania sa – tak láskavo aj čítajte, nie len píšte.

    Opakujem, nikoho názor som nechcel zmeniť, ani presadzovať svoj.

    Apa, žiadne heslo v mojej hlave nevzniklo.  Prvé veľké stretko v Tajove ukázalo, že sú medzi nami bohatí aj chudobní, bývalé nomenklatúrne kádre, aj exilanti, múdri aj tupci, Slováci aj Maďari, atď, atď…
    Bola jasná dohoda, že rieši sa len, čo nás spája, nie, čo rozdeluje.
    Aj keď to heslo (čo nie je žiadne heslo) znie dosť „romanticky“, bolo výsledkom úplne logických úvah, sedel som skoro pri všetkých stoloch a viem, o čom točím…

    Je to už všetko v 40+, ako po zemetrasení, ruiny všade…
    No ano, dnes sa už buduje inak… 😈 

    Nemá význam, aby som naďalej prispieval do témy 40+, majte sa radi… 😘 

    #98730
    apa
    Účastník (Participant)

    papi na prvom stretnutí som nebol a dohodu nepoznám. Som len z tohoto celého smutný a ak som sa ťa nejako dotkol prepáč.

    Ja zas od začiatku tvrdím že najlepšie sú osobné stretnutia a nie dopisovanie si cez web, kde si každý môže vysvetliť slová iného podľa svojho, úplne inak ako boli myslené.

    To je presné slovo – romanticky.

    A nieže kvôli mne nebudeš písať ani sem – chcel som ťa znovu na rajdoch vidieť a dosiahnem opak?

    Idem si hodiť slučku, moja mačka bude bezdomovec 😠  

    #98731
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Teraz píšem trošku o sebe:

    Nikdy som nebol samotár, samotu vyhľahávam tak raz za týždeň, aby som sa v lese porozprával sám zo sebou, a zrovnal si niektoré veci v palici. Ľudí mám rád (v podstate). Každého sa snažím pochopiť, každému sa snažím rozumieť, do nikoho nerýpem, nikoho neurážam. Nie môj názor je vždy správny, aj keď si to stále myslím. Možno že svojim správaním pôsobím ako podlizovač, alpinista – nie je to tak, som len maximálne tolerantný. Ak ma niekto uráža, alebo po mne „ide“, snažím sa mu vyhnúť, nereagujem.

    Nebol som taký, bol som aj ja vzpurný, arogantný, namyslený, ale učím sa skromnosti, pokore, zdržanlivosti (teraz kecám jak farár, hehe).

    Potrebujem Vás, mám Vás rád, chcem sa  s Vami rozprávať, smiať sa, hádať sa, Vy márhy1zsl, aj nzsl, a už sa teším, že sa dakde zase stretneme na motostredku…

    Béééé, béééé – smajlík s vyplazeným jazykom.

    #98732
    theo
    Účastník (Participant)

    Bopsik, detto.  👍 

    GTX funguje ďalej, pozri na Gader, taka partia tam bola, no nemam slov ako fassa bolo.

    Takže stretavame sa naďalej, jazdime, lunaparkujeme, šecko je v porádku a tešime sa keď sa máme.  🙂

    Pozn.
    Nemusi nas byť 140, stači aj 1/4, veď aj zo 140 pomarančov nemáš 140 litrov džúsu, ta ne?  😁

    #98733
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Malá partia, málo problémov, veľká partia veľa problémov, ja ako bývalý organizátor množstva rôznych stretnutí viem, že pri väčších zoskupeniach už nestačí len vysoká dávka tolerancie, ale je potrebný vyšší level, a to je absolútny „mámvpičizmus“, ktorého nie každý je schopný….  čo samozrejme inteligentný „mámvpičista“ nikomu nevyčíta, lebo vie, aké je to náročné…..

    som sa len zamyslel a po dlhom čase aj sem napísal, lebo je mi divne a smutno zo sledovaného, aj ked som už v dosť vysokom leveli mámvpičizmu……  🙁

    #98735
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Kua, vypadol som a hotovo, čo sa deje?

    Ja mám svoju partiu, vždy som ju mal. 😁 
    Už nejakých 50 rokov…
    Bez jediného falošného hráča alebo nejakého prdcedu. 😁

    Mali sme rok, že sme mali 15 víkendov halászlé pri Dunaji.
    Koľkí z 40+ ste tam boli?

    Ani jeden, možno tak Catman s Mončou…

    Tak sa bavte dobre a  netvárte sa tak prekvapene. 😁 😁 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 11,686 až 11,700 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri