40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 1 týždňom od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
1. januára 2018 o 17:11 #99936
ahojko
Účastník (Participant)Dofrasa, šak tento rok sme ešte vôbec nejazdili
Papi,
na zadny disk (desat a pol palcovy) by som musel dat zimnu drapakovu gumu z auta, a na predne vidly namontovat lyzu zo snezneho skutra…. jasneze vyhrievane rukavice atd…. polarny vortex nas drzi uz 10 dni, a vraj bude este dalsich 10 dni.
😈1. januára 2018 o 17:25 #99937ahojko
Účastník (Participant)28. Dec. to bolo az takto, vsimni si pocitovu deplotu a to som na urovni severneho talianska.
20. januára 2018 o 19:18 #99938przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😁 Ahojko, potešil ma na GTX záujem o moje zdravie, ale nemajte obavy.
Jazdím, občas som síce trochu zablatený, ale ďakujem, mám sa absolútne výborne.
Práve riešim kúpu novej motorky, dokonca možno budú aj dve.
Stabiláčik je na predaj.Dávam dokopy starú bandu spred obdobia GTX a pravda je, že volania od niektorých vybraných členov „karavány“ neprijímam.
To je myslím logická reakcia, keď už ma ctená karavána „má v 3,14či“ – ta ňe? 😈
Konečne riešim rozumné veci a nemusím sa zaoberať s manipuláciami, klamstvami, prekrúcaním a intrigami niektorých majstrov slova na GTX, hehehehehe 😁20. januára 2018 o 21:27 #99939Bielyorol
Účastník (Participant)Vítaj v klube. 🙂
20. januára 2018 o 21:40 #99940ahojko
Účastník (Participant)Papi,
mna potesilo ze ti sprava s otazkou prisla a ty si na nu odpovedal,..Dakujem,… To vies, ja s mojou hypertenziou a diabetes 2 o svoje zdravie vermi nedbam, tak tusim aspon ty sa staras o seba!!! 👍
21. januára 2018 o 7:53 #99941Bopsik
Účastník (Participant)Globalizácia
21. januára 2018 o 10:28 #99942przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😁 Bopsik, jaká globalizácia?
Len únik pred intrigánmi. 😈
Napríklad len niečo z posledných príspevkov:
Odkiaľ Krampus vie, že neberem telefón, keď mi ani raz nezavolal?
Čo má čo Yoffo potvrdzovať, že som sa nasral, keď o mojich dôvodoch nevie nič, veď som sa nenasral, len som unikol pred intrigánmi, hehehe.
Odkiaľ mám vedieť, že huj na druhej strane potrebuje pomoc, keď mu nedvíham telefón?
Prečo volá práve mne, kerý som unikol pred intrigánmi, keď tam má takých, ako Apa, Czody, Katka Theová, Palo Nyíri, Catman, Lapaj, alebo hoci aj náčelník a Krampus?
Že by to potom účelovo mohol rozoberať (lieky pre fotra)? Ó, aké dojímavé, a ja som odteraz nejaký zloduch, kerý odmietol pomoc, hehehe.
Prečo ma Krampus obhajuje, že však som zvykol pomôcť?
Lebo to zožral intrigánovi aj s navijákom. Nikomu som nič neodmietol, šak sme sa ani nebavili.Ale už sa šíri papivírus, ndpč… 😈 Všimnite si, kto to vymyslel a kto to šíri, hehehe.
Nikdi som už prijatý hovor nezrušil, to je klamstvo. Ak zdvihnem, sa aj bavím.
Alebo nezdvihnem. Nezdvihol som len dvoch, Kema (1x) a Yoffa (1x).Zato mi volal niekto viackrát z čísla 00421 483 238 077, mám aj neprijaté (jazdil som), ale som aj zdvihol asi v troch prípadoch, lenže vždy v momente stlačenia „prijať“ sa to rozpojilo, ako keď otravovač hneď zloží telefon. Len som sa usmial, ako keby som niečo tušil.
Neviem, kto to bol, ale že ho pozdravujem… 😈Podstatné je, že okolo GTX nevyvíjam žiadne aktivity, nikomu nevolám, nepíšem, nesnažím sa nikoho nijak ovplyvniť. Robím si svoje veci a občas čítam intrigánov, ktorí si získavajú popularitu svojimi manipulatívnymi príspevkami očierňujúc iných, keré im plebs žere aj s navijákom.
Čo ste šeci šiši? 😁Tak tomuto celému som unikol a aj keď sa budete baviť ešte dlho na môj účet, už nebudem reagovať.
Som fakt rád, že som mimo, proti nikomu nič nemám, ale telefóny berem len tým, ktorí po inkriminovanom theovom príspevku sa ozvali, že ma nemajú v 3,14či. 😈
Nakoľko taký nebol ani jeden, tak teraz len mudrujte a nechajte sa viesť do lesa klamstiev naďalej svojimi intrigánskymi vzormi.
Veď všetko je, ako má byť… 👍 😁 😁 😁21. januára 2018 o 11:18 #99943apa
Účastník (Participant)Ahoj papi – niečo som ppd. zmeškal.
Ktorý to je inkriminovaný theov príspevok?
Lebo ja som sa tiež neozval tak nemtudom.
Vysvetlivka:
ppd21. januára 2018 o 11:19 #99944apa
Účastník (Participant)Kua odišlo mi to nedopísané, teda diel 2. :
ppd = pravdepodobne
nemtudom = neviem21. januára 2018 o 12:35 #99945theo
Účastník (Participant)apa, šak ja som ani inkriminovane nepísal. 😎
Ale asi čo sa babe chcelo, to sa jej prisnilo. 😁 , to sa často stáva.21. januára 2018 o 12:46 #99946bobolak
Účastník (Participant)Ahojte Motolbicyglisti,, 😁 uš viem de stádo utieklo 😟 ,,Apa nemboj, nye si sám, čo nemtudom,tamdom a už je tu Iža 😶 ,,,, ale aj tak sa mi páči nové meno karavany ŽE: „plebs“ žere aj s navijákom….Kua papi nestačí HOLOTA ?? 😁 😁 Ale nič, APA ja tiež niekedy nemchápem, 😶 ale ani neriešim jemné narážky majstrov slova,len tebe naozaj najlepšie rozumiem 👍 ,lembo ty si taká istá kua ako ja,aspoň si to myslím,dopuče už ti tuším trčím z rity 😁 a ešte ti kcem aj vyklať očy 😛 ….Ale sere ma to, že sa pomaly a iste odcudzujeme,ale to je ako môj sógor vraví normálbaťa,,aj keť houno viem ako a kto to slovo vymyslel………..akosi som sa rozpísal súdruhovia ahojte v lepších začiatkov…. 🤐
21. januára 2018 o 13:07 #99947przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Je toho veľa, myslím, že napr. str. 222 vo Výjazdoch na motogtx je dosť výrečná.
Okrem iného sa tam vyskytuje aj veta od thea:
„yoffo, kuťe brešú a karavána ich ma v 3,14či“
Fakt to nie je písané inkriminovane, ale vriťolezecky až-až… 😈
Už fakt prestanem, nechcem nasierať charakteristickým GTX-hašterením aj tieto stránky.
Len aby sme vedeli, čo sa babe prisnilo a prečo, že, súdruh theo? 😁21. januára 2018 o 13:18 #99948theo
Účastník (Participant)papi, tými kuťami som samozrejme myslel aj seba, a zmysel to malo ten, že život ide ďalej aj keď sa breše, nikoho som tým nemyslel, nech ide do renóltu, takže platí to, čo som vyššie uviedol. 😁 😇
Ale som potešený, že si skontaktovaný, a chytil si fázu. 👍 😁21. januára 2018 o 13:27 #99949apa
Účastník (Participant)Ani nepamätám kedy som na tejto stránke bol naposledy (okrem dneška). Nakukol som lembo ju ahojko spomenul na motogtx.
21. januára 2018 o 13:32 #99950theo
Účastník (Participant)apa, odkedy nám tu zrušili hazard, tak to tu zamrelo. 😟
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
