Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 12,901 až 12,915 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #99936
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Dofrasa, šak tento rok sme ešte vôbec  nejazdili

    Papi,

      na zadny disk (desat a pol palcovy) by som musel dat zimnu drapakovu gumu z auta, a na predne vidly namontovat lyzu  zo snezneho skutra…. jasneze vyhrievane rukavice atd…. polarny vortex nas drzi uz 10 dni, a vraj bude este dalsich 10 dni.
                                                      😈

    #99937
    ahojko
    Účastník (Participant)

    28. Dec. to bolo az takto, vsimni si pocitovu deplotu a to som na urovni severneho talianska.

    #99938
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁  Ahojko, potešil ma na GTX záujem o moje zdravie, ale nemajte obavy.

    Jazdím, občas som síce trochu zablatený, ale ďakujem, mám sa absolútne výborne.

    Práve riešim kúpu novej motorky, dokonca možno budú aj dve.
    Stabiláčik je na predaj.

    Dávam dokopy starú bandu spred obdobia GTX a pravda je, že volania od niektorých vybraných členov „karavány“ neprijímam.

    To je myslím logická reakcia, keď už ma ctená karavána „má v 3,14či“ –  ta ňe?   😈 
    Konečne riešim rozumné veci a nemusím sa zaoberať s manipuláciami, klamstvami, prekrúcaním a intrigami niektorých majstrov slova na GTX, hehehehehe 😁 

    #99939
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Vítaj v klube. 🙂

    #99940
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Papi,

     mna potesilo ze ti sprava s otazkou prisla a ty si na nu odpovedal,..Dakujem,… To vies, ja s mojou hypertenziou a diabetes 2 o svoje zdravie vermi nedbam, tak tusim aspon ty sa staras o seba!!! 👍

    #99941
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Globalizácia

    #99942
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁  Bopsik, jaká globalizácia?

    Len únik pred intrigánmi. 😈 

    Napríklad len niečo z posledných príspevkov:

    Odkiaľ Krampus vie, že neberem telefón, keď mi ani raz nezavolal?

    Čo má čo Yoffo potvrdzovať, že som sa nasral, keď o mojich dôvodoch nevie nič, veď som sa nenasral, len som unikol pred intrigánmi, hehehe.

    Odkiaľ mám vedieť, že huj na druhej strane potrebuje pomoc, keď mu nedvíham telefón?

    Prečo volá práve mne, kerý som unikol pred intrigánmi, keď tam má takých, ako Apa, Czody, Katka Theová, Palo Nyíri, Catman, Lapaj, alebo hoci aj náčelník a Krampus?

    Že by to potom účelovo mohol rozoberať (lieky pre fotra)? Ó, aké dojímavé, a ja som odteraz nejaký zloduch, kerý odmietol pomoc, hehehe.

    Prečo ma Krampus obhajuje, že však som zvykol pomôcť?
    Lebo to zožral intrigánovi aj s navijákom. Nikomu som nič neodmietol, šak sme sa ani nebavili.

    Ale už sa šíri  papivírus, ndpč… 😈  Všimnite si, kto to vymyslel a kto to šíri, hehehe.

    Nikdi som už prijatý hovor nezrušil, to je klamstvo. Ak zdvihnem, sa aj bavím.
    Alebo nezdvihnem. Nezdvihol som len dvoch, Kema (1x) a Yoffa (1x). 

    Zato mi volal niekto viackrát z čísla 00421 483 238 077, mám aj neprijaté (jazdil som), ale som aj zdvihol asi v troch prípadoch, lenže vždy v momente stlačenia „prijať“ sa to rozpojilo, ako keď otravovač hneď zloží telefon. Len som sa usmial, ako keby som niečo tušil.
    Neviem, kto to bol, ale že ho pozdravujem… 😈 

    Podstatné je, že okolo GTX nevyvíjam žiadne aktivity, nikomu nevolám, nepíšem, nesnažím sa nikoho nijak ovplyvniť. Robím si svoje veci a občas čítam intrigánov, ktorí si získavajú popularitu svojimi manipulatívnymi príspevkami očierňujúc iných, keré im plebs žere aj s navijákom.
    Čo ste šeci šiši? 😁 

    Tak tomuto celému  som unikol a aj keď sa budete baviť ešte dlho na môj účet, už nebudem reagovať.
    Som fakt rád, že som mimo, proti nikomu nič nemám, ale telefóny berem len tým, ktorí po inkriminovanom theovom príspevku  sa ozvali, že ma nemajú v 3,14či. 😈 
    Nakoľko taký nebol ani jeden, tak teraz len mudrujte a nechajte sa viesť do lesa klamstiev naďalej svojimi intrigánskymi vzormi.
    Veď všetko je, ako má byť… 👍  😁  😁  😁 

    #99943
    apa
    Účastník (Participant)

    Ahoj papi – niečo som ppd. zmeškal.

    Ktorý to je inkriminovaný theov príspevok?

    Lebo ja som sa tiež neozval tak nemtudom.

    Vysvetlivka:
    ppd

    #99944
    apa
    Účastník (Participant)

    Kua odišlo mi to nedopísané, teda diel 2. :

    ppd = pravdepodobne
    nemtudom = neviem

    #99945
    theo
    Účastník (Participant)

    apa, šak ja som ani inkriminovane nepísal.  😎 

    Ale asi čo sa babe chcelo, to sa jej prisnilo.  😁 , to sa často stáva.
    #99946
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Ahojte Motolbicyglisti,, 😁 uš viem de stádo utieklo 😟 ,,Apa nemboj, nye si sám, čo nemtudom,tamdom a už je tu Iža 😶 ,,,, ale aj tak sa mi páči nové meno karavany ŽE: „plebs“ žere aj s navijákom….Kua papi nestačí HOLOTA ?? 😁  😁 Ale nič, APA ja tiež niekedy nemchápem, 😶 ale ani neriešim jemné narážky majstrov slova,len tebe naozaj najlepšie rozumiem 👍 ,lembo ty si taká istá kua ako ja,aspoň si to myslím,dopuče už ti tuším trčím z rity 😁 a ešte ti kcem aj vyklať očy 😛 ….Ale sere ma to, že sa pomaly a iste odcudzujeme,ale to je ako môj sógor vraví normálbaťa,,aj keť houno viem ako a kto to slovo vymyslel………..akosi som sa rozpísal súdruhovia ahojte v lepších začiatkov…. 🤐

    #99947
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Je toho veľa, myslím, že napr. str. 222 vo Výjazdoch na motogtx je dosť výrečná.
    Okrem iného sa tam vyskytuje aj veta od thea:
    „yoffo, kuťe brešú a karavána ich ma v 3,14či“
    Fakt to nie je písané inkriminovane, ale vriťolezecky až-až… 😈 
    Už fakt prestanem, nechcem nasierať charakteristickým GTX-hašterením aj tieto stránky.
    Len aby sme vedeli, čo sa babe prisnilo a prečo, že, súdruh theo?  😁

    #99948
    theo
    Účastník (Participant)

    papi, tými kuťami som samozrejme myslel aj seba, a zmysel to malo ten, že život ide ďalej aj keď sa breše, nikoho som tým nemyslel, nech ide do renóltu, takže platí to, čo som vyššie uviedol.  😁 😇

    Ale som potešený, že si skontaktovaný, a chytil si fázu.  👍  😁 
    #99949
    apa
    Účastník (Participant)

    Ani nepamätám kedy som na tejto stránke bol naposledy (okrem dneška). Nakukol som lembo ju ahojko spomenul na motogtx.

    #99950
    theo
    Účastník (Participant)

    apa, odkedy nám tu zrušili hazard, tak to tu zamrelo.  😟

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 12,901 až 12,915 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri