Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 14,086 až 14,100 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101123
    apa
    Účastník (Participant)

    Retro, ale keď pozrieš v prekladači vpravo dole, tak tam je, že to môže aj zápalka byť.

    Chuj angličtina 😁 .

    #101124
    Hog
    Účastník (Participant)

    Papi, vždyť je to utahovací vítko na dekl jednoho typu JAWY.  Asi někde z popelnice! 😛

    #101125
    Hog
    Účastník (Participant)

    Dal jsi móóóc dobré indície !         oprava…..ne vítko, ale víčko 😛

    #101126
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁  Tyvole, Jirko, tobě to jak bleskurychle pálí … 👍  😁

    #101127
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁 😁  😁 
    Objavil som zoznam na onom GTX, že ČUL.

    Čertík vo mne večne živý ma nútil vyskúšať, že keby som tam niečo napísal (ako neregistrovaný) – teda či by to tá tanbuľka zobrala.
    Dopísal som 30 nočných vlkov.
    A Putina.

    Tabuľka to zobrala……. 😁 

    Viliame, takto, že tam môže čmárať každý cezpoľný KKT, tak takto tam poriadok veru neustrážiš.

    Ale meno bobolaka do poznámok už dopísal niekto iný, ja som tam nepísal nič.

    OSPRAVEDLŇUJEM SA CTENÉMU OBECENSTVU, HLAVNE SAMOZREJME VILOVI, SÁM SOM NEVERIL, ŽE TEN MÔJ TEXT SA TAM OBJAVÍ.
    PRVÝKRÁT SOM DO TABULIEK NAPÍSAL NEJAKÚ VOLOVINU, ALE POKOJ, UŽ TAM PÍSAŤ NEBUDEM.

    #101128
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Ako taký bazmek čítam,, 😶  kua papi to Ohnutá Willa už fakt zostarol,penzista no…už stráca prehľad, kto vymýšľap***viny,,som sa pobavil,sám by som to nedal lepšie!!zdravím tínedžerov,ja sa zasa kurýrujem,kua teho skútra mi bol čert dlžný,zasa som sa válal po asfalte jako taký (k***t)týnedžer,ale dúfam že to znova rozchodím….čaute holota 😛

    #101129
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Bobo, ja som minule napísal len, že jazdil som s dôchodcami.
    To ale neznamená, že som teenager, lebo aj ja som dôchodca. Totiž to, že niekto jazdí s dôchodcami, nevylučuje, aby aj sám ním bol.
    Ale žiadny problém, pri veľkej hustote šachových veľmajstrov v kmeni GTX samozrejme môžu vyplávať na povrch najrôznejšie dedukcie… 😁 

    K veci:
    Pred pár mesiacmi som si všimol, že niektorí registrovaní mali návrhy  „utajiť“ server GTX, aby neregistrovaní nemali možnosť vidieť vložené fotky, prípadne ani čítať niektoré texty, nie to už písať.
    Skutočnosť je však taká, že hociktorý neregistrovaný a neprihlásený náhodný okoloidúci vám môže do tabuliek prekopírovať hoci aj Leninove spisy alebo aj Mein Kampf. 😁 

    Ešte že teraz pár sherlockholmesov z fleku zistil, že to s tými vlkmi bol bobolak … 😈  👍 
    A s pánom Y to nič nemalo, čítal som predtým zmysluplnú debatu o Džonovi a o Vlkoch na motorájde, tak som bol pod vplyvom, preto som dal vlkov.

    Vilo
    ale zabudol napísať, že zase som sa sekol, však vždy to napísal, keď sa sekol. 😈
    Ale aspoň poradil, že som to mal hneď vymazať. 
    A to už prečo? Čo som ja, externý pracovník? Upratovačka?
    Šak ja tam ani nie som… 😁 

    Príjemnú zábavu u LOJZA vám prajem, bacha na medveďov a  keď už, tak nezabudnite nejakú vodku zobrať aj pre tých vlkov. 😈 

    #101130
    cocodrill
    Účastník (Participant)

    Nasrať susedovi do záhrady, to je tak hodné 7 ročného chlapca. 😁

    #101131
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 👍  Hehehe, no ano, ale  to nemal byť hmotný kabel, len wifi. Sám som bol prekvapený, že tam po mne niečo zostalo… 😁 
     
    Ale tam je tých 7-ročných tiež viacero, asi preto záhradník&spol.  po preskúmní toho hovna mylne identifikovali autora.

    Sranda musí byť, ale zas som cítil potrebu sa k tomu prihlásiť a zachrániť život Bobolakovi.

    Teda Vilovi som poslal friško SMS, nech ho nebijú, jednak Bobo je výnimočne nevinný, druhak mu to už aj tak nepomôže… 😁 

    #101132
    maguma
    Účastník (Participant)

    Niekedy v minulosti, za blahých časov, niečo podobné vyviedol mlhoš papimu a to teda bolo kriku. Teraz stačilo po zapísaní chujovín a skontrolovaní, že to naozaj ide, aké prekvapenie ono to naozaj tam je zapísané, na vlastné zraky to vidím, vrátiť sa späť a ten riadok označiť a vymazať pomocou takej klávesky s označením DEL a nebyť prekvapený, že tam po mne niečo zostalo. Papikám, tentoraz si sa sekol a fest 🤐

    #101133
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Nevidieť rozdiel medzi zaregistrovaním niekoho na fasbúk bez vedomia dotyčného  a týmto nevinným mojim žartíkom je dosť choré. 😁  😁  😁 

    No, Vilo, ja som ťa tam ešte nikam nezaregistroval, ale môžeme to skúsiť.
    Môžeš mi veriť, že to dokážem… 😁 
    #101134
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Vilo, a nesekol som sa zased, nechal som to tam veselo, spokojne a s radosťou, nech je sranda.
    Šak keď mi to server umožní, prečo nie?
    Nie? 😈 
    Skús niečo napísať sem, keď nie si registrovaný.
    A bacha, môže sa ti tam objaviť takto hocičo, o čom ani nevieš.
    Ale to je tvoj problém.

    #101135
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Kua papi,mne sa to páčilo,ja by som sa nepriznal,,akosik si pomekol,asi starnes no…Aj ten Theofil sa nabonzuje sam seba to de sme??kam sme to dopracovali súdruhovia ?¿Do dnes neviem kto mi dal inzerat na okno!!to boli praví partizáni!!!!!!!!👍👍

    #101136
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Bobo, sme vtedy vedeli, že máš okno, ale sme ťa nenašli, tak sme inzerát jednoducho nalepili na čelné sklo… 😁 

    Pomaly sa to tu mení na akési one-man-show, ale nevadí.
     😈  Zo života hmyzu na dolnej zemi, kde toľko lietame okolo komína, že nás už zdraví každý kominár.

    Minulú nedeľu sme dali  s trabantistami Dobogókő (HU). Ale trabantisti boli klimatizovanými západnými autami, lebo brali aj deti, Dedomiro a ja na klimatizovaných východných motorkách, lebo sme tiež brali deti.

    Dnes sme boli v STYXe (Vráble), chcel som odfotiť nejaký ten zadoček, ale sa mi tam vopchal jeden šamanoid, čo sa predvádzal, ale cez polhodinové predvádzanie sa len bendzin míňal, ale nakoniec nič nekúpil. 😁 

    Tak sme aspoň skočili na kuk na Pionier-preteky do Čifárov, ale nikoho z „karavány“ sme tam nenašli. Ja som však z toho moc smutný ani nebol… 😁

    Tento týždeň výjazdovo to vypadalo na nedeľu najprv na MotoGP Brno, ale všetci váhajúci to vzdali a pravdepodobne budeme niektorí sedieť calý deň v Balatóne, aj keď ani toto rozhodnutie nie je definitývne. Že prečo? No, cherchez la femme… 😈 

    Ale dám aspoň zajtrajších brnenských rošťákov:
    1.Dovizioso, 2.Rossi, 3.Marquez, 4.Lorenzo, 5.Crutchlow, 6.Petrucci, atď.

    #101137
    apa
    Účastník (Participant)

    Dobre vidím vedľa dedamira? Ahha – Gizka. 👍  🙂  😁 

    Staré lásky nestarnú – veď aj papiláska ku karaváne  – je utláčaná ale raz sa prevalí, aj keď (alebo práve preto) furt presviedča dookola, že mu nechýba a je rád keď nemusí s dôchodcami jazdiť a ako mu je dobre terazky 😘 😈 😛 😁 🤐 .

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 14,086 až 14,100 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri