7 dňová jazda cez celé Chorvatsko a späť
- Toto téma obsahuje 23 odpovedí, 6 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 5 mesiacmi od .
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › 7 dňová jazda cez celé Chorvatsko a späť
Matonator autoroute nerata so cca 17l nadrzou moto. A nezabudni, že to má byť dovolenka a nie rýchlostné vložky v rely. 😉
slimak 2005 sme boli moja XT660X , GS500 , Bandit 600 a 1200
2006 XT660X , Z750, Z1000, Africa Twin
..autoroute ráta s takou nádržou akú si zadáš, to znamená že každý si môže relatívne vypočítať spotrebu podľa potreby , a o rýchlosti nemôže byť ani reč, tu sa rátalo na nejakom úseku s maximálkou okolo 100-110, a to nieje až také hrozné, ako som už spomínal časová os je len orientačná…!!!!!!
Ahoj pandatn, 🙂 mozno budem vyzerat ako blb, ale npochopil som, co si tym prispevkom presne myslel ….
To myslis, ze mam na taku turu malu nadrz? A tou rychlostnou vlozkou Ralley, ze by som za vami rychlostne nestihal? Ja si dovolenklou predstavujem cestu pohodovym tempickom … Ved ja som sa chcel iba spytat, ci nejaku podobnu turu zvladne aj moja Suzuki GS500 …. 😕
Dik, cauko
Myslim si ze dovolenka by nemala byt o nahanani ale o pohodovej jazde.Ja som v Slovinsku snad ani raz nesiel rychlejsie ako 100 a bolo to uplne v pohode.Dosiel som vsade kde som chcel a kde som mal naplanovane a aj n iekedy aj tam kde som dojst vobec nechcel ale to uz patri k tomu.
Toto som tvrdil na zaciatku ze neplati stale cim viac tym lepsie lebo niekdy dvaja sa nevedia zhodnut na trase,rachlosti presunu a potom to je katastrofa.
🙄
Ísť na blink a nájsť ubytovanie pre tlupu tiež nie je jednoduché…
Kua, Slimak, šak si to prečítaj ešte raz a pouvažuj. Ale aspoň už vieme, prečo slimak. 😀
..pre pandatn: neviem čo si predstavuješ pod pojmom „tlupa“ ale počet účastníkov je presne stanovený, a…. už vôbec neviem kde si vyčítal sa bude hľadať nejaké ubytovanie ???…hotel si bere každý sám so sebou… 😀
Mato… to bol všeobecný poznatok, nie subjektívny.
s kempami by to malo byť v pohode, len ja si rád potrpím na apartmánik najlepšie s klímou. 😛
🤐
..ja si tiež rád doprajem trošku luxus, väčšinou letecky, hotel, klíma atď…. s celou rodinkou, ale toto je iné, dobrá partia, stany… 😎 …a dlhááááááááááááááááá cesta pred tebou a to všetko len na motorke, je to niečo fantastické…..
| Cookie | Dĺžka trvania | Popis |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |