Connect with us

7 dňová jazda cez celé Chorvatsko a späť

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 7 dňová jazda cez celé Chorvatsko a späť

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 16 až 24 (z celkového počtu 24 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70373
    pandatn
    Účastník (Participant)

    Matonator autoroute nerata so cca 17l nadrzou moto. A nezabudni, že to má byť dovolenka a nie rýchlostné vložky v rely. 😉

    slimak 2005 sme boli moja XT660X , GS500 , Bandit 600 a 1200

    2006 XT660X , Z750, Z1000, Africa Twin

    #70374
    Matonator
    Účastník (Participant)

    ..autoroute ráta s takou nádržou akú si zadáš, to znamená že každý si môže relatívne vypočítať spotrebu podľa potreby , a o rýchlosti nemôže byť ani reč, tu sa rátalo na nejakom úseku s maximálkou okolo 100-110, a to nieje až také hrozné, ako som už spomínal časová os je len orientačná…!!!!!!

    #70375
    slimak
    Účastník (Participant)

    Ahoj pandatn, 🙂 mozno budem vyzerat ako blb, ale npochopil som, co si tym prispevkom presne myslel ….

    To myslis, ze mam na taku turu malu nadrz? A tou rychlostnou vlozkou Ralley, ze by som za vami rychlostne nestihal? Ja si dovolenklou predstavujem cestu pohodovym tempickom … Ved ja som sa chcel iba spytat, ci nejaku podobnu turu zvladne aj moja Suzuki GS500 …. 😕

    Dik, cauko

    #70376
    doctor
    Účastník (Participant)

    Myslim si ze dovolenka by nemala byt o nahanani ale o pohodovej jazde.Ja som v Slovinsku snad ani raz nesiel rychlejsie ako 100 a bolo to uplne v pohode.Dosiel som vsade kde som chcel a kde som mal naplanovane a aj n iekedy aj tam kde som dojst vobec nechcel ale to uz patri k tomu.

    Toto som tvrdil na zaciatku ze neplati stale cim viac tym lepsie lebo niekdy dvaja sa nevedia zhodnut na trase,rachlosti presunu a potom to je katastrofa.

    #70377
    pandatn
    Účastník (Participant)

    🙄

    #70378
    pandatn
    Účastník (Participant)

    Ísť na blink a nájsť ubytovanie pre tlupu tiež nie je jednoduché…

    Kua, Slimak, šak si to prečítaj ešte raz a pouvažuj. Ale aspoň už vieme, prečo slimak. 😀

    #70379
    Matonator
    Účastník (Participant)

    ..pre pandatn: neviem čo si predstavuješ pod pojmom „tlupa“ ale počet účastníkov je presne stanovený, a…. už vôbec neviem kde si vyčítal sa bude hľadať nejaké ubytovanie ???…hotel si bere každý sám so sebou… 😀

    #70380
    pandatn
    Účastník (Participant)

    Mato… to bol všeobecný poznatok, nie subjektívny.

    s kempami by to malo byť v pohode, len ja si rád potrpím na apartmánik najlepšie s klímou. 😛

    🤐

    #70381
    Matonator
    Účastník (Participant)

    ..ja si tiež rád doprajem trošku luxus, väčšinou letecky, hotel, klíma atď…. s celou rodinkou, ale toto je iné, dobrá partia, stany… 😎 …a dlhááááááááááááááááá cesta pred tebou a to všetko len na motorke, je to niečo fantastické…..

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 16 až 24 (z celkového počtu 24 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri