Connect with us

Ak carbon prilbu tak AKU?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Ak carbon prilbu tak AKU?

Zobrazujú sa 3 príspevky - 46 až 48 (z celkového počtu 48)
  • Autor
    Príspevky
  • #73695
    diewithme
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 poradim ti dobre (ako nakoniec vždy 😉 ) kúp si ZXdesať éééééééééééééééééééééééér!!!! 😇 😇 😇

    #73696
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    diewithme ešte som tu masinu v zivote na zivo nevidel 🙂 teda videl som zx9r ale to bola stara masina roku 1998… ved možes si niekedy spravit vylet do presova 🙂 aspon sa mi das povozit 😀 😇 😈

    #73697
    diewithme
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 ojojoj..samozrejme po nasich cestach ich moc nebeha ,pretoze bohuzial ma kawasaki nerealne poziadavky na pocet predanych motoriek za rok a tak tu nezriadia oficialne zastupenie..uz to robi firmy motostore, ale tak nejako cez ceskeho dilera ak sa nemylim.. v kazdom pripade si mohol zbehnut na vystavu do incheby, alebo mozno blizsie by ti bolo do Budapesti.. tam bola krasna zelena, paradny stroj 😈

    do presova, alebo celkovo na vylety s motorkou asi budem chodit minimalne, koli bezpecnosti (mam nadhernu dcerku) sa budem orientovat prevazne na hobby jazdu na okruhoch..

    pocuj a ty si myslis ze ja som pozicovna motoriek? ☹️ to radsej ti poziciam priatelku 😁 😁

    teraz ma napodlo ze si sa niekedy pytal ci sa da s tou motorkou jazdit aj normalne..no da sa, ale nebudes…mozno spociatku ano ,ale neskor urcite nie.. ved si premysli..preco asi xces kupit supersport?? urcite nie preto aby si jazdil 90 …laka ta sila, rychlost… to je tak bohuzial 😕

Zobrazujú sa 3 príspevky - 46 až 48 (z celkového počtu 48)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri