Connect with us

Andoo a blueeyes sú v nemocnici

Domov Diskusné Fóra Nehody Andoo a blueeyes sú v nemocnici

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 116 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68713
    paposisa
    Účastník (Participant)

    cbr900 Baba v plechovke mala vodicak cca 1 mesiac . Prajem skore uzdravenie .

    #68714
    andoo
    Účastník (Participant)

    dnes som bol v bratislavskej nemocnici a bohuzial mi nasl dalsiu zlomeninu. na druhej ruku cize uz nemozem ani sam sa najest lebo mi to zasadrovali, strasne na hovno pocit mat obidve ruky nefunkcne 😠 tiez ma prekvapilo ze mi zlomenu ruku zistili az po 6 dnoch

    modroocko je uz v bb a uz mimo jisky – zotavuje sa

    paposisa: odkial vies ze mala vodicak mesiac?

    #68715
    senior
    Účastník (Participant)

    Andoo, drž sa, piť môžeš aj cez slamku! Dúfam, že ti už nič nezistia… Skoré uzdravenie 🙂

    #68716
    evicka
    Účastník (Participant)

    🤐 🤐 🤐 Andoo, Andoo ,keď sa to serie tak poriadne, ale preži to si silný chlap 😟 😟 😟 drž sa a napíš ako sa volá Modroočko priezviskom, aby sme vedeli 🙂 🙂 dík 🤐 🤐

    #68717
    andoo
    Účastník (Participant)

    evicka poslem ti to postou

    #68718
    paposisa
    Účastník (Participant)

    andoo zhoda nahod

    #68719
    paposisa
    Účastník (Participant)

    andoo Fuu vyzera to dost hrozivo na fotke.

    #68720
    Monty
    Účastník (Participant)

    Ahojte. Dnes som bol pozrieť v nemocnici Modroočko.Leží na Traumatológii na 3. posch. v Banskej Bystrici. Na izbe č . 20 . Je ešte trochu mimo, ale dáva vás všetkých pozdraviť.

    #68721
    puma
    Účastník (Participant)

    andoo … jednoznačne ťa v NZ vynikajúco ošetrili … ani neviem, čo na to vlastne povedať…

    Monty .. 🙂 teším sa, že jej je už trochu lepšie.. určite ju pozdrav, ak za ňou opäť pôjdeš.. ďakujem 😉

    #68722
    cbr900
    Účastník (Participant)

    andoo a to som si myslel, že len v RS je nahovno špitál 😀 … neboj, zvládneš to… HOVADA ZVLÁDNU VŠETKO…stačí si len spomenúť: KONEEEEEEEEEEEEEE VOOOOOZ 😀 😁 😁

    #68723
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ALL máme nejaké nové (čerstvé) info o BlueEyes??

    Andoo ako si dopadol na výsluchu??

    #68724
    EricDrawen
    Účastník (Participant)

    .. bol som pred chviloko s modroockatou.. vyzera to ok… je trosku este mimo..ale je uplne zlata drzi sa a bojuje….ze pozdravuje vsetkych .. a ze sa uz tesi ked pride popismenkovat..a ze sa mate na kovacke bavit.. to je asi vsetko odomna

    #68725
    jybka
    Účastník (Participant)

    andoo pozdrav odomna modroocko,ked s nou budes…dakujem.. 😉 🙂

    #68726
    cbr900
    Účastník (Participant)

    EricDrawen dík za info…medzitým (v sobotu) sme spolu smskovali… Odkáž VampireLady, že jej držíme palce… 😉

    #68727
    EricDrawen
    Účastník (Participant)

    no ozaj tak po troch tyzdnoch zistili ze modroocko ma zlomene rebrom hmm ale uz je v pohode smeje sa / hlavka ju stale boli/ ale ina vnima reaguje pamatasa no proste uplne v pohode… hi… coskoro pojde domov ka sa nic nepokazi……

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 116 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri