Connect with us

Andoo a blueeyes sú v nemocnici

Domov Diskusné Fóra Nehody Andoo a blueeyes sú v nemocnici

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 116 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68698
    andoo
    Účastník (Participant)

    Zdravim uz som doma. Budem pisat pomali lebo mam len jednu ruku. takze stalo sa to takto: isiel som normalka po hlavnej v NZ nesiel som 60 isiel som asi 70-80 vchadzal som do krizovatky obiehal som auto ktore stalo na cervenej v mojom smere a odbocovalo do lava. na 100%som mal zelenu ked zrazu v protismere sa mi vrutil zeleny nissan rovno do cesty, zena odbocovala na vedlajsie.(od policajta som sa dozvedel ze tam maju sucasne zelenu aj ja aj protiiduci odbacajuci do lava) neviem ci to tak bolo ale v poslednom okamihu sa mi zdalo ze zena v aute ma zbadala a zastavila (ale to fak neviem na isto) pamatam si vsetko, naraz do auta, let, dopad na zem a este kotulanie. hned som sa posadil a dal som si dole prilbu za mnou lezala modroocko v bezvedomi. (pre informaciu, modroocko mala prilbu , nikdy by som nikoho za seba neposadil bez prilby, no pri pade sa jej uvolnila zrejme a dopadla bez nej) otocil som sa na zensku v aute ktora po mne vykrikovala ze som debil a ze kam sa zeniem. potom mi doslo ze nehybem lavou rukou (teda citil som len kost ako beha naprazdno) prvy pocit bol ze nemam ruku spojenus ramenom, myslel som si ze mi len tak drzi v bunde. potom som vsak hybal prstami tak som myslel ze to bude ok. asi za 3 minuty prisli 2 sanitky, nalozili modroocko a isli do nemocnice. mne vyzliekli dole bundu a nalozili ma do druhej sanitky. potom nas previezli na prijem a zacali vsetky vysetrenia rtg atd. potom somuz modroocko nevidel lebo tu dali na „jisku“ a mne davali dlahu. asi po hodine a pol na mna prichadzali bolesti skoro celeho tela tak mi dali injekciu do zadku. potom ma dali na izbu a prisli tie najvacsie bolesti. prava ruka ktorou som normalne vsetko obsluhoval priamo po havarke nejak ochabla neudrzal som ani pohar.

    #68699
    andoo
    Účastník (Participant)

    Nastastie sommal dobru partiu na izbe a velmi mi pomahali vo vsetkom, co sa o personale nemocnice neda povedat. sestra mi doniesla tabletku od bolesti a polozila mi ju na stolik.. ja som sa nevedel ani otocit na bok a nie to este si naliat vodu zobrat tabletku a zapit to.. Dakujem stepovi za prinesenie jedla pitia a osobnych veci. moc si mi pomohol. Neskor som isiel spat a bola to asi ta najhorsia noc v zivote. rano som potreboval ist na wc bolo asi 2:30 vsetci spali a ja som sa nevedel naciahnut za gombikom ktory privolava sestru, po asi 45 minutovom doslova milimetrovom presuvani som sa dostal na wc a zase spat.rano ma velmi milo prekvapil CBR900 s pumou, velmi som im vdacny za zakupenie hygien. potrieb a tielka. nakolko mi moje tricko rozstrihli a behal somtam len polonahy (mimochodom pyzama uz ziadne nemali volne..kto prv pride…) ked som pomali rozcvicil nohy (nevedel som vylozit nohu na postel. este terazs tym mam problem) tak som hned isiel aj s cbrovcami za blueeyes.. skutocne hrozny pohlad. strasne mi bolo luto co sa jej stalo. Bol som pri nej vzdy ked som vladal a snazil sa jej pomoct ako sa len dalo.. krmil som ju s rukou v ktorej som ledva udrzal lyzicku (sestra ktora bola na JISke tam nebola.. fakt uzasne zdravotnictvo) neskor prisiel policajt a spisali sme vypovedanie. ukazal mi fotky z nehody.. motorka na srot. v poriadku je asi zadne koleso..a budiky ktore mam doma.. je mi to vsak jedno.. kaslem na celu motorku.. chcem len aby sa blueeyes z toho dostala. Dakujem skutocne vsetkym ktory mi volali, smskovali aj ked som odpisal velmi malo ludom.. tazko sa mi tukalo do mobilu, aj ked som vela hoovorov nezdvihol. bud som spal alebo bol mimo. skutocne to velmi pomaha ked viete ze na vas kamarati myslia. velmi vam VSETKYM dakujem. potom dakujem, kukymu, mirovi, pitbulke, andule tusitelovi s frajerkou ktori ma prisli pozriet hned na druhy den. Dakujem aj svojim rodicom ze to prijali lepsie ako som cakal.

    #68700
    cbr900
    Účastník (Participant)

    andoo to s bolesťou celého človeka (ako keby svalovka) som ti spomínal, to trvá 2-3 dni a zlomenina, tak na to si trochu počkáš, kým budeš úplne fit…toto si vytrpíš a potom príde rehabilitácia a tam sa zapotíš…ten pocit, čo si mal po nehode, ked si sa na BlueEyes pozrel to ti nezávidím, ale videl som ho ešte aj na druhý deň (ked som bol s PUMOU)…neboj, rozdýchame to, BlueEyes sa dá dokopy a život ide ďalej…HLAVNE, ŽE STE ŽIVÝ A ZDRAVÝ (budete časom) …

    #68701
    andoo
    Účastník (Participant)

    Myslel som ze prve slova budu „uz nikdy na motorku nesadnes“ ale nic take, dokonca akceptuju aj to ze chcem dalsiu.

    blueeyes velmi sa ti ospravedlnujem za bolesti a vsetky problemi ktore kvoli mne mas, ver ze mi je to uprimne luto a velmi mi na tebe zalezi tak sa prosim z toho dostan cim skor. uvidis budu casi ked to zapijeme. myslim na teba tak sa drz..

    #68702
    Lucija
    Účastník (Participant)

    Ahojte kamaráti,

    prečítala som si celú diskusiu a je mi nevýslovne hrozne. No na druhej strane mi velmi odlahlo, že žijete a budete v poriadku. Držím Vám obom palce a velmi na Vás myslím. Ešte dnes vidím ako srandujeme v sobotu ráno na amazonkovici, ako sa blueeyes pri Andoovi konečne smiala a bavila…

    Ľudia neviem či len ja mám taký pocit, ale stále mám vačší a vačší strach sadať na motorku. Pomaly sa prestávam zdráhať jazdiť a nie je to koli finančným problémom…Možno si poviete, že nie som motorkárka celým srdcom ale ja si svoj život vážim, mám ho rada a nerada by som si ho narušila a už vobec nie vinou semaforov, zlých šoférov, náhody, alkoholu…

    Možno mám len depku z toho, čo sa v poslednej dobe deje okolo a tak mám myšlienky pochmúrnejšie ako by som mala mať…ale jednoducho mám strach…

    Dávajte si na seba prosím všetci velký pozor.

    Lucija

    #68703
    cbr900
    Účastník (Participant)

    andoo reakcia aj mňa prekvapila, lebo u mňa bola reakcia úplne opačná…

    blueeyes nemá ti čo prepáčiť…nevyčítaj si to !! …keby to bola tvoja vina, tak si máš čo vyčítať, ale toto tvoja vina NEBOLA !! !! už to nikdy nezmeníš, zmení sa trochu tvoj štýl jazdy, že už do konca života budeš brať ohľad na veci okolo teba a hlavne na vodičov v plechovkách…nie kvôli sebe, ale kvôli nim…lebo veľa nehôd sa stáva takýmto spôsobom…nie vinou motorkára…viem, čo hovorím, poznám to podľa seba…budeš si rúbať po rovine a v diaľke zbadáš ako sa auto kolmo približuje na tvoju cestu…spomalíš, ale nie kvôli sebe, ale bude tam ten pocit, čo ak to ten „plechovkár“ neubrzdí, alebo si nevšimne značku, že Ty si na hlavnej…ale dá sa s tým žiť…držím palce bratu 😎

    #68704
    EricDrawen
    Účastník (Participant)

    vyfarbuje sa to lepsie a lepsie … teda aspon podla mna.. . moj upir je s toho cela na nic ale ani sa jej necudujem snazim sa jej pomahat.. ale je to silna levica… rodicia su z toho mimo a poriadne .. . stale na nase modroocko myslime… … …CBR 900 dakujemeeeee….

    Andoo neboj uz to bude len a len lepsie…

    #68705
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Lucija ten pocit som mal aj ja ráno, pri PUME, ked sme ich išli pozrieť… videl som aj na nej, že jej to nie je úplne jedno… ale vsadil som radšej na bezpečnosť a išli sme pomaly ale isto…odporúčam, pomáha to 😁

    …áno, v poslednom období sa nám menej darí, skôr padáme ako by sme mali jazdiť…takže prajem vám pevnú ruku na plyne a oči otvorené… stretneme sa v Bojniciach…

    #68706
    cbr900
    Účastník (Participant)

    EricDrawen nemáš mi za čo ďakovať…to je v pohode…som len rád, že PUMA bola so mnou,lebo ja „chlap“ by som na nejaké veci zabudol, alebo by ma vôbec nenapadli… čo už??

    švagrinká levica?? tak to nie je o čom… to sú k***a silné povahy 😁 … že zdravím vampirelady a stoj teraz pri nej…

    #68707
    Vierka
    Účastník (Participant)

    Deti nase zlate, motorkari 😠 , na toto sa ani neda reagovat 🤐 . Je to vsetko take smutne, ale treba byt optimista 😁 . My so Sanim sme boli v Draciku, nakupili sme darceky pre Andaa a Modroocko, zajtra cestou do Bojnic sme sa chceli zastavit za nasimi pacientami. No Andoo je uz doma, chudatko BlueEyes si tam este nechali. Uvidime zajtra, ako nam to vyjde, ci sa za nou zastavime, alebo budeme na nu len velmi intenzivne mysliet. Dufam, ze sa s Vami vsetkymi zdravymi ( davajte si na seba zvyseny pozor, prosim ), stretneme zajtra na Odpadlikoch. 😕 😘

    #68708
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ahojky Vierka, prinajhoršom ich vieme s Pumou zobrať a v nedeľu sa v BB staviť…máme to cestou… však uvidíme…

    #68709
    Monty
    Účastník (Participant)

    Ahojte.Včera večer som bol v nemocnici zisťovať či už nie je Modroočko v BB. Zatial nie je. Spytoval som sa v prijimacej kancelárii ale bohožial neviem jej pravé meno.Ak viete niečo viac dajte mi vedieť 0905 495687. Mám tam nejaké známosti, aby sa nám tam o ňu dobre postarali.Pôjdem preventívne aj dnes.

    #68710
    puma
    Účastník (Participant)

    Cendina .. fúú, toto by som asi nerozdýchala, keby sa to stalo nejakému môjmu súrodencovi … je mi to úprimne ľúto.. musí to byť strašne ťažké pre teba a tvoju rodinu … pozerať sa na niekoho milovaného ako trpí … veľa veľa sily ti prajem! .. a tiež zdravého optimizmu, lebo bez neho by sa veľa vecí nedalo … zdravím bráška, nech nezabudne, že „boh pomáha tým, čo si aj sami pomáhajú“ ..

    Lucija .. mám podobné pocity a napriek úsmevu na tvári častokrát aj strach ..

    andoo Hlavu hore! .. teraz príde čas, kedy sa treba snažiť žiť 😉

    #68711
    puma
    Účastník (Participant)

    Vierka .. určite sa stretneme 😉 verím 😘

    Monty .. dúfam, že ti niekto poskytne požadované info, bolo by skvelé, keby si to poriešil cez známych… (neznášam takéto veci, ale keď som videla situáciu v NZ, tak to inak asi nepôjde)

    #68712
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Dokud je za co bojovat, není čas na slzy. Dokud se nekupují pohřební věnce, je za co bojovat.

    To mě naučili poslední 2 měsíce mýho života. A taky určitýmu životnímu cynismu, hlubokýmu vnímání a prožívání každýho okamžiku, paradoxně mě velký smutek naučil hodně se radovat. Všechno zlý je totiž na něco dobrý. Zkuste si odříznout lítost a lítost za minulostí a podívat se dopředu. Andoo a Modroočka přežili, uzdraví se, Andoo se naučil víc o tom jak moc je na motorce zranitelný, rodiny obou dvou jsou asi ještě víc stmelený než byli před tím (jak to u rodin bývá) a my mu mohli dát najevo svou podporu a náklonost a pomoct mu. Nevím jestli to je dárek pro něj nebo spíš pro nás 🤣)) A před náma je růžová budoucnost.

    andoo, modroočko: všechno bude v pohodě. Jak říkala moje máma: „Než se vdáš ani vědět o tom nebudeš“ 🤣)))

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 116 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri