Connect with us

Andoo a blueeyes sú v nemocnici

Domov Diskusné Fóra Nehody Andoo a blueeyes sú v nemocnici

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 116 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68653
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    hm vraj vzdy moze byt aj horsie 😕

    dajte sa rychlo do kopy a este to zapijeme … drzte sa skore uzdravenie prajem

    #68654
    Step
    Účastník (Participant)

    Bol som ich pozrieť Andoo je celku v pohode zlomene rameno a zapästie, BlueEyas je na intenzivke silný otras lebka ale nie je to až take važne. Mam Vas pozdraviť.

    #68655
    evicka
    Účastník (Participant)

    😉 😉 😉 ďáááákujeme nááápodobne 🙂 🙂 🙂

    #68656
    pogicko
    Účastník (Participant)

    ty vogo tak to je teda informacia..jaaaj,,,hm hadam to sando, modrockom bude dobre..to co bola za tapu ked sa nediva na cestu…hm…

    😕 😟

    #68657
    cbr900
    Účastník (Participant)

    step …dík za info….s PUMOU sme sa rozhodli, že ich ideme zajtra pozrieť..pridala sa aj sothar…odchod zo ZV o 8 ráno..aby sme ich stihli pred vizitou…ak sa niekto pridá: 0908 407 130 (cbr900)…vítané aj sms (kedže budem od 6 na biku)

    #68658
    def
    Účastník (Participant)

    Andoo do prdele co si porabal na tej masine kua nevymyslaj sak sa zamordujes… ja tak asi jeb…nuta plechovicarka ale co uz…

    🤐

    #68659
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Kua. Andoo, Modroocko, drzte sa, nech sa coskoro uvidime a pokecame…

    Chcem ich ist oboch pozriet. Mozem ale iba cez vikend. Je jedno, ci do NZ, alebo BA.

    Date niekto vediet – vyjazd? Vdaka.

    Milan

    #68660
    senior
    Účastník (Participant)

    Modroočko, Andoo, rýchlo sa uzdravte! Fakt treba počítať s kadejakými baranmi a kravami na cestách…

    #68661
    sothar
    Účastník (Participant)

    Výjazd som preložila na piatok,snáď sa budú cítiť lepšie.. ak by niekto šiel…

    #68662
    Kenny
    Účastník (Participant)

    Držím palce nech ste čo najrýchlejšie doma 😉 Kua dávajte si pozor, noste helmy a obliekajte sa !!!

    Ak máte dalšie info dajte vedieť.

    Držte sa

    #68663
    reeko
    Účastník (Participant)

    Kua.. ale hlavne ze ste vporadku.. :o/

    #68664
    Coolerman
    Účastník (Participant)

    Podľa toho čo som rozprával z andoom veľmi nadšený nebol.Vravel,že keď sa bude dať by rád prišiel do Bojníc.No neviem… pri tých zlomeninách.Uvidíme čo na to lekári.

    #68665
    PADRE
    Účastník (Participant)

    kurna tak to je dost smutne prajem skore uzdravenie a hlavu hore

    #68666
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    no skore uzdravenie! nezavidim vam som rad ze ste zivy a dufam ze nebudu nejake vazne nasledky.

    Inak zaujimali by ma okolnosti tej nehody ci mala blueeys prilbu a este ak andoo letel 90 cez mesto zo spolujazcom bez prilby tak ….!!

    Aj chacky hovorim nech nosi prilbu clovek nikdy nevie tak babenky co jazdite bez helmi chodte sa pozriet na modrocko ako to moze pri velkom stasti skoncit koniec mudrovania , ale nechcem zbytocne prichadzat o priatelov.

    Tak rychle uzdravenie mrzi ma to 😕

    #68667
    pedros
    Účastník (Participant)

    Modroočko, Andoo, je nám ťažko pri srdci, keď sa stane akákoľvek nehoda, ale keď sú to priatelia, bolí to dva krát. Prajem skoré uzdravenie a teším sa na vás čo najskôr na jednej z našich trafených exebatovských akciách.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 116 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri