Connect with us

BMW alebo KTM

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa BMW alebo KTM

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 61 )
  • Autor
    Príspevky
  • #75296
    elefant
    Účastník (Participant)

    Dvolezite je co je tvojmu srdcu najblisie a hotovo ,ja som presiel afrikou,tigrom,bigom,jazdil som velakrat na bmw gs ,ktm 950 adventure.

    sam cestujem dost a hlavne mimo ciest preto mam v garazi to co mi robi najvacsiu radost s jazdenia.preto ak mas moznost jazdit na oboch masinach tak nevahaj a prevez sa co najviac a sam zistis ze diskusie o to ktora masina je lepsia na to ci ono su vlastne bespredmetne.aj tak skoncis skor ci neskor pri tej ktoru skutocne milujes .

    jadnoducho povedane to co ti stoji v garazi by malo reprezentovat tvoj charakter .

    vela stastia a daj vediet ako si sa rozhodol.

    #75297
    racer8
    Účastník (Participant)

    elefant jednoduxo popvedane… KOFOLA! ked ju milujes nieje co riesit 😇

    #75298
    Kapro
    Účastník (Participant)

    Raptor: Tie ventily neboli chybou KTM, ale servisu!!! Na druhej strane by som chcel vidiet Gs po takom salte, ako spravila moja LC8 v Turecku. Sam som bol prekvapeny, co vydrzala.

    Moju LC8 by som za GS nevymenil. Ani za nove. Ale ako som uz raz povedal: " Ked mi bedrove klby nedovolia vysadnut na LC8, tak si kupim GS." Alebo sa na to uplne vyseriem, budem sediet niekde pri mori, fajcit doutniky a nalievat sa cervenym vinom.

    #75299
    raptor
    Účastník (Participant)

    Kapro kua vsak ja viem ze LC8 je po p**i dobra motorka… lenze mne aj koli spotrebe aj spolahlivost viac vyhovuje GS

    to ci by GS vydrzalo take salto ako vydrzala tvoja LC8 zistis len vtedy ked ho urobis ty pastrana jeden

    … vis co ma sere.. ze ty ked si raz sadnes k tomu moru, nalejes si vinka a zapalis doutnik tak budes mat na co spominat, strasne ti zavidim ze tvoj zivot je malovany pestrejsimi farbami ako ten moj 😠

    #75300
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Kapro, klobuk dolu pred tvojimi vyletmi do puste, tam je podla mna na mieste KTM. Ja som vacsinou na asfalte, GS mi vyhovuje. Ale musim priznat, ze Capo bol ovela komfortnejsi a pohodlnejsi na cestovanie, aj ked bol o dost tazsi. GS ma genialny podvozok a brzdy a ak to niekoho zaujima tak aj spotrebu 😉

    #75301
    duggo
    Účastník (Participant)

    Raptor ….nezavid, lebo sa budes este viacej trapit 😉

    ja zavidim kamosovi, ze ma 23 cm 😁

    Takze aj tie Kaprove ventily boli nakoniec v poriadku, to co presiel on na tej moto by sa dalo povazovat za celkom slusny test.

    #75302
    racer8
    Účastník (Participant)

    duggo tak to mozes zavidiet aj mne 😁

    a podla mna by to kapro zvladol aj na GSke 😉

    #75303
    duggo
    Účastník (Participant)

    Nejde o prejazd, co vsetko presiel, aj ked take brody prechadzaju chalani na starych 15 rocnych XL kach a nikde nic pokazene 🙂 … ale o vydrzi stroja

    #75304
    raptor
    Účastník (Participant)

    Duggace 23cm zavidiet nemusis… moj spoluziak z vysky mal 27cm prirodzenie a ked to na nejaku rozbalil tak vacsinou utiekla.. nikdy si nezasunul poriadne az po koren a bol s toho velmi smutny… ej veru menej je niekedy viac 😁

    sere ma ze peniaze ti poskytuju slobodu a tu ja teraz nemam 😟

    #75305
    Kapro
    Účastník (Participant)

    To je ako so zenskou. Musi sa ti pacit a musite si rozumiet. Ak jedno z toho absentuje, tak to nemoze vydrzat. Preto ja s tou mojou fungujem uz 27 rokov….

    Raptor: 1)Myslis, ze by nam Miso pozical nejake boxeroidne moto a u nas vo firme by sme ho potom mohli hadzat z vysokozdvizneho vozika na zem, ci vydrzi tolko, co LC acht?

    2) Nezavid, pracuj. Ked budes taky stary chmulo ako ja a budes vela pracovat, tak aj tvoj zivot bude farebny.Pripadne skus Tetrahydroblabla. A s tymi spomienkami to nie je az take ruzove. Ked idem na zachod, tak furt rozmyslam, ci si mam najprv stiahnut gate a potom sadnut alebo naopak. Uz si to nejako nepamatam…

    Inak, vraj dnes je novy trend: Mam ho kratky, ale zato tenky!

    #75306
    raptor
    Účastník (Participant)

    .. a pit neprestanem ale fajcit zato budem 😀

    #75307
    Kapro
    Účastník (Participant)

    Jo, este ma napadlo, ze teraz celkom slusne otestujem LC8. Prejdem na nej par tisic kilometrov po tom, co 16 mesiacov stala rozobrana.

    Dufam, ze to dobre dopadne.

    #75308
    raptor
    Účastník (Participant)

    Kapro kam sa zas chystas??

    de mam tie fotky? uz ma nebavi onanovat nad tymi s motoride… mam novy LCD monitor, novu grafiku.. dobre THC… tak uz posielaj lebo ma mrdne uz nacisto

    #75309
    Kapro
    Účastník (Participant)

    To je este tajne, je to v stadiu napadu, ale buduci tyzden by som rad vyrazit, len sa musim dohodnut so synom.Ale ziju tam Mumintroll, Sniff a Snusmumrik…

    Fotky budu, ale mam objednany novy scanner, takze to prescannujem az ked dorazi..

    Ale na ukojenie ti posielam do ss na MR (tu neviem ako to funguje a uz sa nechcem nove ucit) link na nieco z mojich B&W, co je moja domena. Farba je v mojom pripade len nutne zlo….

    #75310
    duggo
    Účastník (Participant)

    Vsak to raptor, ze si nemozem zasunut po koren 😟 😁 😁

    mam ho kratky, ale zato tenky ! 😀

    a ze pozdravujem Snusmumrika

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 61 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri