Connect with us

BOXER verzus V-TWIN verzus TWIN

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa BOXER verzus V-TWIN verzus TWIN

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 49 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78742
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Dusik, padaky su zaklad nielen na baworaku, ja som vzdy mala na kazdej motorke a aj som ich otestovala 😁 . Minuly rok niekto pisal na motoride, ze mal koliziu s autom (R1200GS, alebo GSA) a vdaka tym valcom si nezlomil nohu. Radsej valcom niekomu otvorit dvere jak konzervu… 😁 Pri pade to odnesu ventildekle a tie su vymenitelne.

    P.S. Padaky stoja na GSko okolo 130 Eur

    #78743
    daro
    Účastník (Participant)

    Traktor je traktor je jedno čo s toho vybereš 😁 😁 😁 😁 😁 😁 prd prd prd prd prd prd prrrrrrrrrrrrd

    #78744
    dusik
    Účastník (Participant)

    raptor čítal som, že ten Twin v 800 – ke je rovnaký ako v modeloch S a ST, takže asi neobstojí argument, že nikdo tieto motory nepozná a nenajazdil na nich 200tkm, okrem toho aj motory z dielne Rotaxu majú povesť spoľahlivosti

    zahri je fakt, že z tohto uhla som sa na to nepozrel, že trčiace valce možu zachrániť končatinu a navyše znižujú ťažisko, opakujem je to iba můj subjektívny dojem, že mi to vadí

    Kwasak myslíš, že pri páde si to fakt odnesú iba ventildekle? platí to aj v prípade pádu na asfalt, alebo betón vo veľkej rýchlosti a nepoškodí sa tým aj stabilita celého valca?

    #78745
    raptor
    Účastník (Participant)

    Dusik ale obstoji… totiz ten motor je na trhu cca dva roky aj z ponozkami.. mam strach ze niekto uz natocil 200tkm

    ano rotax ma punc spolhalivosti to sa zhodneme ale poznas to ze ak vytvoris nieco zbrusu nove tak obcas trva kym to dotiahnes do dokonalosti

    okrem toho ty si dost velky chlap.. tebe bude 800GS mala

    #78746
    dusik
    Účastník (Participant)

    raptor vieš chcel by som skúsiť trocha aj terén, žiaden ťažký off road a táto motorka sa mi na to zdá ako stvorená a zároveň sa s ňou dá aj dobre pocestovať, ten posed a problémy s výškou si pojdem skúsiť do Incheby v marci, dúfam že tam 800 GS bude. Popravde páči sa mi aj nová Tenerka, tak ako aj tebe, akurát sa obávam, že tam budú chýbať nejaké tie kone. Nechcem motorku iba pre imidž, hľadám praktický, spoľahlivý, pomerne ľahký a výkonný univerzál a toto GS sa k tomuto ideálu približuje. Vůbec mi nevadia tie popisované chybičky krásy, jej krása je v jej účelnosti….

    #78747
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ja som sice vazny postihnuty bmw ale ako som uz raz napisal radsej by som si kupil novu tenere… to ze je to jednovalec vobec nevadi…

    bude to mat vybornu spotrebu, ma to osvedceny motor, aj vaha bude urcite priazdniva.. a hlavne ta motorka vyzera popici

    #78748
    dusik
    Účastník (Participant)

    raptor v tom sa s tebou zhodnem, nevieš koľko bude stáť? nikde som nevidel jej cenu

    #78749
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    Dusik a nezabudni na lomcovanie do pravej strany pri kazdom vacsom vytoceni motora….historia v tomto nema co hladat…..to by sme museli uznat ze kone a dreveny vozik je uplne naj pretoze sluzili starocia…..dnes kazdy moderny motocykel je OK…Nemcom to trosku dlhsie trva…..hold

    #78750
    raptor
    Účastník (Participant)

    Dusik cca 240-250 tisic je moj odhad

    yamax o akom lomcovani to rozpravas? mas zimnicu epilepsiu ci len dobry haš?

    #78751
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Inač raptor a ty huliš čo?! 😁

    #78752
    raptor
    Účastník (Participant)

    Matooo ani ne 😎

    #78753
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Yamaxx pridi niekedy, ak dociahnes z mojej moto na zem, mozes si na neutrali pridat plyn, aby si videl, co to robi…

    dusik, vela ludi uz popadalo s baworakmi, menili ventildekle… Raz som niekde na nete videla fotku utrhnuteho valca, ale to bola totalna buracka. Ked mal sebko buracku, tak na fejzri vytrhlo motor z ramu 😕

    #78754
    rmacko
    Účastník (Participant)

    … kua neska som si len tak na semafóre pridával plyn a skoro ma zhodilo z motorky jak hádzala z boka na bok … 🤣 🤣 🤣 👋

    #78755
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ano ano.. pridas plyn a skace to jak mlady zrebec 🤣

    #78756
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Rmacko to si bol ty??? sme ta videli a reku sereme nanho, nech si to dvihne, ked si kupi taku co sa lomcuje 🤣 🤣 🤣

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 49 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri