Connect with us

BOXER verzus V-TWIN verzus TWIN

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa BOXER verzus V-TWIN verzus TWIN

Zobrazujú sa 4 príspevky - 46 až 49 (z celkového počtu 49)
  • Autor
    Príspevky
  • #78772
    raptor
    Účastník (Participant)

    Baca nechcem ale nemam rad ryžu ktora baworaka videli leda tak na obrazku a idu tu brblat o tom ako jedna nemecka pani povedala ake je bmw šajze

    #78773
    bacaono
    Účastník (Participant)

    Ved musis predsa vediet ze rype len preto aby znovu videl tu tvoju holu rit v avatare. 🤐 Aj tak je ocividne podla nazvu temy uplne mimo. BOXER verzus V-TWIN 😈

    Ja som tiez ryzovy. Teda momentalne ziadny, a bawora som uz videl aj nazivo 🙂 , ale nerypem, lebo som na nom ani len nesedel. 😟

    Ale na vlastne oci som videl nemeckeho tiraka co nadaval ze "šajze mercedes" 😁 👋

    #78774
    Marek750
    Účastník (Participant)

    Sú aj krajšie zadky ako ten Raptorov 🙂 a bavíme sa tu o dvojválcoch-twinoch.Ten starý nemčúr na K75 (3válec BMW K750 pre neznalých ,mal aj boxer) mal okolo 60tky a motoriek viac ako ja prstov na rukách.Stanoval vedľa mňa v CRO takže žiadne vyšpárané z nosa.Že vzducháče si cucnú olej je normálka a že pri prehriatí strácajú výkon tiež -mal som XJ ,ale boxery pre do strán trčiace válce a vysokú hmotnosť sú v teréne ťažko použiteľné´+ je zas kardan.Aj tak z vás GS károv v teréne skoro nikto nejazdí. Nehovorte mi že Véčka od Hondy AT,TA ,Varadero nič nevydržia alebo 180 000km za 6 rokov na Superteneré nič nehovorí o spoľahlivosti. Určite aj váš radový bawor GS800 bude tak dobrý 👋

    #78775
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Marek750 ale neboj, jazdime aj v terene … [linka] 😉

Zobrazujú sa 4 príspevky - 46 až 49 (z celkového počtu 49)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri