Connect with us

BOXER verzus V-TWIN verzus TWIN

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa BOXER verzus V-TWIN verzus TWIN

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 49 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78757
    rmacko
    Účastník (Participant)

    Hehe 😁 😁

    #78758
    dusik
    Účastník (Participant)

    yamaxx história preverí všetko a všetkých, to mi můžeš veriť a o strojoch a tými motorky bezpochyby sú to platí dvojnásobne 🙂 🙂 🙂

    #78759
    raptor
    Účastník (Participant)

    A koncepciu vzduchom chladeny boxer vs. kardan uz historia preverila 🙂

    #78760
    Vadim
    Účastník (Participant)

    Valce nižšie = ťažisko nižšie? 😶

    OK, ale potom kľukovka vyššie = ťažisko vyššie.

    A obávam sa, že kľukovka je o niečo ťažšia ako valce… 🙂

    Keď niekto argumentuje tým, že tieto motory sú spoľahlivé, pretože boli už pred ll.sv. vojnou,

    tak ja sa ho pýtam, čo hovorí na motory HD – tie boli už pred l.sv. vojnou. 😉

    #78761
    Vadim
    Účastník (Participant)

    Valce nižšie = ťažisko nižšie? 😶

    OK, ale potom kľukovka vyššie = ťažisko vyššie.

    A obávam sa, že kľukovka je o niečo ťažšia ako valce… 🙂

    Keď niekto argumentuje tým, že tieto motory sú spoľahlivé, pretože boli už pred ll.sv. vojnou,

    tak ja sa ho pýtam, čo hovorí na motory HD – tie boli už pred l.sv. vojnou. 😉

    #78762
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ale kdeze valce nizsie tazisko vyssie … teda aspon podla vadima 🤣

    odkial obcana napadlo ze klukovka vyssie?

    odmeral vysku kluky na boxere a na V twine od cesty? ak ano aky je tam centimetrovy rozdiel?

    obcan je asi mudrejsi ako haldy renomovanych novinarov ktori pisali o nizko polozenom tazisku

    vie obcan kolko vazi hlava vzduchom chladeneho valca boxera?

    ale som vlastne rad ze sa to napisalo dva krat inak by som nepochopil na prvy krat… 🙄

    #78763
    Vadim
    Účastník (Participant)

    raptor Buahahaha, to je ale argument: že "haldy renomovaných novinárov" 😀 OK, beriem späť. 🤐

    #78764
    Vadim
    Účastník (Participant)

    …miliony těžkoslovenskych pracujicich odsoudilo chartu sedumdesatsedm! ☹️

    #78765
    raptor
    Účastník (Participant)

    Nie je zle mat iny nazor ako vacsina ale je zle myslit si ze ja mam pravdu a ti ostatni sa mylia

    no co bude s tou klukovkou? o kolko je vyssie ta na boxer motore?

    ci nebudeme to dalej rozvadzat uz radsej?

    #78766
    dusik
    Účastník (Participant)

    Vadim motory HD nie sú predmetom tejto diskusie, to za prvé a za druhé nikto nič zlé o motoroch HD tuná nepovedal

    mimochodom, vždy som si myslel že skratka HD sa používa len pri hovädzom dobytku a nie pri motoroch Harley-Davidson 😀 😀 😀

    #78767
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Najnizsie tazisko ma predsa copr! coprbooooooooj, coprbooooooooj 😁

    #78768
    Marek750
    Účastník (Participant)

    Boxeristi pichnem si do vás 😀 Staré a ťažké dvojventilové boxery zo smiešnym výkonom ,poruchovými prevodovkami ,žerúce olej a vibrujúce vzducháče .To je tá spoľahlivá technika? Po mojej chvále na legendárny boxer ma nemecký biker schladil slovami "scheize žerú olej a vibrujú" Až od 4ventilovej R1100R sú boxery lepšie.Ano Ano moderný radový dvojválec GS800 je ten pravý 😇

    #78769
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Ja si zas pichnem do vsetkych ostatnych. dnes som na 1 nadrz spravil asi 400 km, cize priemer 5/100. ked si k tomu odratam retazove kity … 👋

    a ze papa olej ? nuz, ked jej chuti, nech si papka … aspon bude velka 😈

    #78770
    raptor
    Účastník (Participant)

    Marek750 vyzerame ako ďefky ze chces do nas pichat? 😎

    ukaz mi ktora supertenere nezere olej a spravila cez 600tisic km? a ja ti potom dam link na jedno predpotopne GS ktore je dvojventil, zere olej a vibruje uz 610tkm a furt jazdi v tej australii

    tolko krat omielana spotreba oleja u BMW je dana koncepciou motora a nie je na zavadu

    moderny radovy 2valec je velmi zaujimavy ale je to uplny obrat v koncepcii… doteraz BMW robilo velke motory ktore mali relativne malo koni a zrejme aj to je jeden aspekt preco su take spolahlive

    ..a zrazu je tu 800 ktora ma viac koni ako moja 1150

    parada.. len ja si najprv pockam na zivotnost a poruchovost

    #78771
    bacaono
    Účastník (Participant)

    Jany baci bojim sa ze ak chces cakat tych 600tis km, tak uz ti to bude jedno, lebo vtedy uz budes len prdet do duchny a dymit fajkou babke pod nos. 🤣

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 49 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri