Connect with us

BULDOG RALLY DUCHONKA 2006

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie BULDOG RALLY DUCHONKA 2006

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 51 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67466
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Caute motobanda.Mám zopár otázok na motozraz BULDOG RALLY DUCHONKA 2006,ktorý sa konal tento víkend na Duchonke.Prvá otázka je že prečo niektorý z kamarátov dostali z minuloročného zrazu nálepky na motocykel ako vstupenku.Druhá otázka je že prečo sú rozdielne ceny vstupného pre spolujazca,jeden kamarát platil za spolijazdca 150sk a další kamarát platil iba 100sk za spolujazdca a to sa z dotyčným pri vstupnom,vobec nepoznal a to sa ho chlapík pri vstupnom pýtal ýe akú cenu si predstavuje pre spolijazdca a o pol hodinu tam ten tipek už nebol.A tá tretia otázočka je že vstupné bolo predsa 250sk a nebol vnom ani žiadny odznak ani žiadna maličkosť na pamiatku.Toto sú tie otázky na ktoré by som chcel odpoved,ak niekto pozná odpoved tak nech to sem napíše.

    #67467
    sothar
    Účastník (Participant)

    maličkosť na pamiatku? čo sa Ti snáď aprílový motomagazín nezdá byť krásnym suvenírom? 😁

    #67468
    Vadim
    Účastník (Participant)

    motokocur: Cena dvojdňovej vstupenky (alebo účastnícky poplatok, ako chceš) bola 250 sk. V cene bol zahrnutý motomagazín z remitendy, tri veľké Krušovické pivá, stanové miesto v našom priestore a štartovné na rally. Všetci súťažiaci v rally dostali na pamiatku tričká v cene 150 sk. Navyše boli motorkári aj spolujazdci zvýhodnení 50%-nou zľavou pri paintballe a 10%-nou zľavou pri výlove rýb a konzumácii v reštaurácii na Kulháni.

    Diváci platili pri vstupe 100 sk na deň. Z tohto vstupného nevyplývali žiadne ďaľšie výhody.

    Za minuloročné nálepky sa ospravedlňujem, ale jednoducho som nepočítal s tak vysokou účasťou a keď sa minuli aktuílne, musel som čosi vymyslieť, aby bolo motorky aj motorkári očíslovaní, kvôli prevencii proti krádežiam motoriek. Použitie minuloročnej nálepky mi prišlo ako jediné možné riešenie.

    #67469
    Vadim
    Účastník (Participant)

    sothar: V tom krásnom suveníre, bol „kupón“ v hodnote 75 sk. Zdá sa mi, že nikoho to neurážalo, pretože sa mi „kupóny“ od bufetárov veľmi poctivo vracali na preplatenie. 😘

    #67470
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Vadim Čo sa týka toho motomagazínu,tak veľmi veľa ludí ani nevedelo že tam nejaký ten kupon je.To otom vstupnom pre spolujazdcov som si nevymyslel,keby ten kamarát čo tam mal zosebou holku neotvoril ústa že nedá za spolujazdca 250sk tak jednoducho to zaplatí,ako som ti písal ten chlapík pri tom vstupnom sa ho pýtal koľko dá za to vstupné prenu.Keby viem že to nieje ako min.rok tak idem pekne krásne nie cez hl. vchod,ale idem kúsok nižšie a tam by som sa dostal zadarmo pekne krásne v pohodičke,ako chodilo pár iných čo som zbadal neckor.Nechcel som byt dement čo mu záleží na 250sk,myslel som že tam niečo bude vtej igelitke,ale bol tam prijebyný motomagazín s nejkým ustrižkom na pivo.táto akcia bola najslabšia zo všetkých buldok rally duchonka a to nieje len moj názor.

    #67471
    Vadim
    Účastník (Participant)

    motokocur: Nemáš pravdu, pretože o kupóne sme ľudi informovali na vstupe + bolo vylepených päť kusov informácií na A3 farebne v okolí vchodu!!! Drvivá väčšina kupónov sa mi od bufetárov vrátila na preplatenie, takže ja viem PRESNE NA KUS koľko ľudí o tom vedelo, respektíve to využilo.

    Keby si prešiel „pekne krásne nie cez hl. vchod,ale idem kúsok nižšie a tam by som sa dostal zadarmo pekne krásne v pohodičke“, tak sa môžeš dostať akurát do lesa a nie do miesta programu a zadarmovkového piva, pretože to bolo všetko v uzavretom areály.

    Práve teraz čítam mejlové a SMS-kové ohlasy a sú dosť pozitívne. Samozrejme, že keď je akcia, na ktorú príde 3000 ľudí a 10-tim percentám sa nepáči a z nich 10% to napíše na internet, tak je to 30 nepriaznivých ohlasov. Ty si prvý taký ohlas, takže čakám na ďaľších 29 😉

    #67472
    sothar
    Účastník (Participant)

    o tom kupóne skutočne informovali už pri vchode..ale napriek tomu sa pridávam ako nepriaznivý ohlas číslo 2. Prišli sme v piatok už dosť neskoro, večer celkom ušiel – klasický zrazový program, teda vypite si tie vaše pivá a dajte nám pokoj, ale zo sobotného rána som dosť sklamaná. Nájsť okolo ôsmej nejaké umyvárky a záchod bol dosť problém, našťastie sa v okolí vyskytoval pomerne hustý kríkovitý porast 😛 studená kapustnica, ktorú asi dopredávali v stánkoch z večerných zásob, na raňajky spôsobila nevídané reakcie môjho tráviaceho traktu, kríky už nestačili, a nastal problém.. našťastie sa včas podarilo nájsť jeden z tých dvoch záchodov určených pre celý zraz 😕 všetko špinavé a zanedbané a zdalo sa mi že aj dosť neorganizované.. radosť z prvého môjho zrazu tohtoročnej sezóny sa za dopoludnie zmenila na absolútnu nechuť, zbalili sme stany a na jednom valci úspešne dokrívali 110km domov.. 😕

    #67473
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Vadim Neviem koľko to tam robíš ale asi nevieš že kade chodili auta trochu nižšie tak tam behali aj motorky.Sám som tade išiel von z kepmu preto lebo hl.brána bola úplne zaprataná.myslíš že tie pivá utknú v pamati lepšie ako nejaký odznak?Drvivá väčšina časobisov sa povaľovala po zemi a po motorkách ktoré tam boli odstavené a pre majitela bufetu nieje problem zobrat zo zeme časopis a vytrhnut odtial kupn a zaniest ti ho na preplatenie,pre neho je to dvojnásobný zárobok.Minulá akcia na duchonke,tým samnozrejme myslím motozraz bola najlepšia akcia na krorej som bol min. rok.Bolo tam fakt super a to som nejaké akcie pobehal.

    #67474
    motokocur
    Účastník (Participant)

    sothar dakujem za podporu

    #67475
    Vadim
    Účastník (Participant)

    sothar: Určite pochopíš, že nemám možnosti na to, aby som ochutnal každé jedlo a skontroloval každý záchod (a kto tie záchody asi špiní?) Záchody pre celý zraz nie sú dva, ale ich je asi 60!!! Keby si problémy, ktoré si mala oznámila hneď – bufetárovi alebo mne, určite by sa dali riešiť. Ale keď sa to dozviem až po akcii, tak môžem nápravu urobiť až o rok. Neviem, z čoho si mala taký pocit, že: „vypite si tie vaše pivá a dajte nám pokoj“. Predminulý rok niektorí ľudia kritizovali, že bolo všetko preorganizované a že som ich stále preháňal, že tam je to, teraz sa presunte na hento a medzitým už niekde zase bolo niečo iné, tebe sa zase zdá, že to bolo nejaké neorganizované. Nerozumiem tomu, prečo si ma na svoje výhrady neupozornila, veď som bol v sobotu ráno od 9:30, do 11:30 na štarte rally. Nedalo sa ma nenájsť, určite si prechádzala okolo mňa. Bez problému si mi mohla prejaviť svoju „absolútnu nechuť“.

    motokocur: Neviem, koľko ľudí si želá odznak, tričko, alebo pivo. Možno by exebat mohol urobiť anketu. Ver tomu, že keby mi išlo o peniaze, tak dám urobiť odznaky – sú o polovicu lacnejšie, ale niektorí sú možno iní ako ty a chcú radšej pivo. Možno máš pravdu, že sa drvivá väčšina časopisov povaľovala, ale ako vieš, že už neboli bez kupónov? Bohužiaľ som nepochopil toto: asi nevieš že kade chodili auta trochu nižšie tak tam behali aj motorky.Sám som tade išiel von z kepmu preto lebo hl.brána bola úplne zaprataná. Veď ja naschvál umožňujem, aby si ľudia mohli vybrať… Nebol pre mňa žiaden problém stiahnuť závoru – veď som hyena. Ale načo mala byť stiahnutá. Aby ste boli obmedzení v pohybe?

    #67476
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Bol som na Duchonke – konecne tento rok mi to vyslo…Prisli sme v piatok podvecer. Ja som bol do soboty a po rally som fujazdil domov.

    Zopar postrehov – od piatka do skoncenia rally bol problem najst smetny kos pri hlavnom podiu. Ked namam kos, kam zahodim odpadky? S toaletami a WC bol fakt problem. To vsak nie je podla mna vecou Vadima – predpokladam, ze sa este nevie naklonovat a areal mal prenajaty. takze sa o to podla mna mal postarat majitel arealu/ WC. Vadim nemoze byt vsade (aj keby chcel 😉 ).

    co sa tyka jedla a pitia – bol som spokojny. Niekedy to trvalo dlhsie, ale … ved pohoda, klidek a tabacek. Taktiez informacne letaky boli polepene na viacerych miestach.

    Co sa tyka Rally, bol som velmi spokojny, bol som prvy krat, ale vdaka tomu, ze ma dobehol domaci, a drzal som sa ho, nemal som vaznejsi problem a rally som zmenil na vyborny vyjazd. Ked som siel sam, bol to problem – ako zladit dokopy neznalost prostredia, mapu a harmonogram prejazdu. Myslim si, ze by bolo vhodnejsie, dat harmonogram prejazdov 1 hod. pred zaciatkom rally. Kto chce, zoberie si a moze planovat, vyznacovat trasu v mape / GPS… Je to jeho vec. Kto nie, dostane itinerar az na starte. Problem totiz nevidim v tom, ze by niekto pouzival GPS, ale v tom, ze vsetci su obrovsky znevyhodneny proti domacim, ktori nemusia mat mapu – maju ju v hlave. A to je fakt krute a obrovska nevyhoda. Nehladiac na dalsi bod – bezpecnost. Idem na moto, 90 km/h, klonim hlacu a porovnavam mapu s itinerarom – a to pocas celej jazdy… Toto bola jedina nevyhoda, ktora sa dufam nezopakuje.

    #67477
    Kenny
    Účastník (Participant)

    Ak ich bolo 10% tak ti napíšu ešte 298 😁

    #67478
    dusan81
    Účastník (Participant)

    Nech sa nikto neuráža ale tiež som bol trocha sklamaný. Bol som na Duchonke prvý raz ale naozaj to mohlo byť trocha lepšie zorganizované. Tý čo prišly po prvý krát no neviem asi ich to trocha odradilo ved uvydíme na budúci rok. Ja sa určite vrátim 🙄

    #67479
    strive
    Účastník (Participant)

    Ja som sa na rally dostavil v piatok okolo 8 večer. Pri brane mi chalani povedali o kupone na pivo v časopise takže OK. Miesto na stan som našiel bez problémov no keďže som bol prvý krát na komerčnom zraze až ráno som pochopil prečo to bolo prázdne. Postavil som stan vedla partie mladých motorkároov s trnavy ktorý sa do 4h rána zabávali tým že ako prijebaný vytáčali motory na starom superšporte v intervale každých cca 15 minut a aby im to lepšie išlo tak si magori ešte odmontovali výfuk.Takže po rally sa išlo domov spať dalšiu noc pri nich by som asi nevydržal a nejakého z nich by som si asi odsedel. 🙂 .

    So uzáchodmi obrovský problém- tie ktoré sa mi podarilo nájsť boli také špinavé,že som musel využívať miestne kríky. Samotná rally bola perfektná aj čo sa týka trasy aj čo sa týka organizácie nemám k tomu žiadne pripomienky len by ma zaujímalo ktorý som skončil keďže som išiel domov pred vyhlasovaním výsledkov. Moje číslo bolo 129.

    Takže na budúci rok sa rally zúčastním asi znova ale spanie si poriešim nejak ináč ako tohot roku.

    Pre milana 3232- keby sa rozdával itinerár rally dopredu boli by zvýhodnený tí čo majú GPS no a to že domáci vedia kade ísť s tým sa asi nedá nič robiť netreba to zbytočne riešiť.

    #67480
    erer22
    Účastník (Participant)

    a mne sa ludia cuduju,preco nechodim na zrazy… 🤐 a ja sa cudujem vam organizatorom,ze s vam to hce robit…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 51 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri