Connect with us

BULDOG RALLY DUCHONKA 2006

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie BULDOG RALLY DUCHONKA 2006

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 46 až 51 (z celkového počtu 51 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67511
    Vadim
    Účastník (Participant)

    herky: No a Vilomeniny. Pred akciou som oznámil že nebudú pretože Rozboril má nakrúcanie v Nemecku. Mimochodom veľa ľudí, ktorí sa pred akciou vyjadrili, že Vilomeniny sú trápnosť sa po akcii sťažovalo, že prečo neboli 🙄

    V tom dve mesiace starom čísle Motomagazínu bol kupón na tri pivá. Mohol si si ho počas piťia piva prelistovať, veď to nie je NČ, ktorý je na druhý deň neaktuálny… Alebo si ho mohol jednoducho zahodiť. Ale to neurobil takmer nikto, pretože som ich v nedelu keď ste všetci odišli domov veľa zahodených nenašiel.

    #67512
    Cendina
    Účastník (Participant)

    já jsem ráda že Vilomeniny nebyli 🤣))) i když jsem neříkala nic před srazem i po sraze 🤣))))) Rejdio se mi málem osypal když o něm slyšel, že by ho jako mohl vidět….asi je alergický. 😉

    #67513
    Dusan1
    Účastník (Participant)

    Čendina, ja som bol prvý raz na zraze na Kameňáku minulý rok ešte na plechovke, tento rok v januári som zakúpil zánovnú Kawu a bol som tento rok už na seneckom zraze, v Jelke, na Zlatých. Teraz na Duchonke, takže mi ešte tečie mlieko po brade. Tvoje názory schvaľujem a rád si ich prečítam. Napr. na Motoride si sa pekne vyjadrila k téme Aký má byť zraz. A hneď ma napadla pesnička Tulácký ráno …… Každý z nás si vyberie to čo mu najviac šmakuje. Aj keď mám možno zlý vkus, na Vilomeniny som sa tešil.NO čo už, nie je každý deň posvícení. 🙄 😉

    #67514
    herky
    Účastník (Participant)

    Vadim : Vieš, ja rád chodím na motoristické zrazy práve preto, lebo sú to motoristické zrazy, so svojou osobitou atmosféoru, aj s tými ako ty hovoríš „somarinami, čo sa zvyknú robiť“ / nie kvôli chlastačke /. Program, ktorý mi tu navrhuješ si môžem urobiť hocikedy, na to nepotrebujem ísť na moto zraz / ani na rally /. To rally mohlo byť ozaj dobré, naozaj ľutujem, že som ho nestihol, ale to nič nemení na veci, že ostatné v programe bolo nezvládnuté. Vieš si predstaviť, že motorkári sú napáskovaní na brehu a každý s udicou v ruke ?Neviem komu a ako si oznámil, že „Vilomeniny“ nebudú, ak o 19-tej hodine ešte SBS-kár pri vchode do parkoviska hovoril návštevníkom, že sa budú točiť / sám som ho počul /. Nie že by mi natoľko chýbal „Vilo“, len tak z princípu, lebo určite veľa domácich šlapalo tam hore kvôli nemu.

    Ja som len vyjadril svoj názor, netreba sa hneď púšťať do protiútoku typu “ čo si mohol, keby …

    #67515
    Vadim
    Účastník (Participant)

    herky: Na rally nikdy neboli ani nebudú „tie somariny čo sa zvyknú robiť na zrazoch“ opakujem to už šiesty rok. Svoju akciu robím pre mototuristov. Pre tých, ktorí majú radi tieto „somariny“ je určená väčšina zrazov. Ak si ich očakával, bol si na nesprávnom mieste.

    Ochrankári mali inú úlohu, ako informovať o programe. Na tento účel bolo v okolí vstupu rozmiestnených päť plagátov A3. Vopred som oznamoval dôvod zrušenia Vilomenín tu:

    Re: Vilomeninová súťaž 14.06.2006 19:59

    Vadim

    Registrovaný člen

    Registrovaný: 19.11.2003

    Motorka: Honda VTX 1800

    Príspevkov: 2871

    Darca krvi

    Zobraz profil

    Zobraz témy ktoré otvoril Vadim

    Zobraz témy do ktorých sa zapojil Vadim

    Pošli súkromú správu

    Pre niekoho zlá, pre niekoho dobrá správa:

    Režisér je v Karibiku a Rozboril v Nemecku, takže „Vilomeniny“ sa prekladajú o rok.

    Taniere sme však dostali sponzorsky od členov motoride.sk, takže kto má chuť niečo s nimi vymyslieť, tak na to máte ešte dva dni…

    Upozorni správcu na nevhodný príspevok

    Bez útoku neexistuje pritiútok. Okrem toho, prečo protiútokom nazývaš výber možností, ktoré si tam mal. Ani jednu z tých činností (okrem návštevy hradu) si nemôžeš urobiť hocikedy (aspoň nie, za tak zvýhodnených podmienok). Práve naopak: Tie „somariny…“, hod všeličím do diaľky, šmykľavka, pitie piva na čas, jazda pomalosti, atď… sú činnosti, ktoré si môžeš za 5 minút zorganizovať s kamarátmi doma pred obľúbenou krčmou. Alebo možno dokonca v nej 😀

    #67516
    dusik
    Účastník (Participant)

    Nikdy som na žiadnom zraze nebol, z pochopiteľných dôvodov, ale myslím si že najľahšie je skritizovať niečiu snahu.

    Vadim nič si z toho nerob aj keby si sa p……l nikdy nevyhovieš každému a vždy sa nájde niekto kto ťa bude kritizovať. Ja ti naopak držím palce nech ti to vydrží aj naďalej a nech sa ti darí. Hold na Slovensku asi platí to známe „cez dobrotu na žebrotu“ 😎

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 46 až 51 (z celkového počtu 51 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri