Connect with us

BULDOG RALLY DUCHONKA 2006

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie BULDOG RALLY DUCHONKA 2006

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 51 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67481
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Strive – v com by boli zvyhodneny oproti jazdcovy s podrobnou mapou, ktory si celu trasu presne zakresli do mapy? Podla mna nicim. Este by som povedal, ze budu v nevyhode, ak im dojdu baterky ;o))). rally je pre vsetkych, preto by mali mat vsetci zhruba rovnake podmienky a to sa da docielit, ked si mozem pripravit mapu ako mi to vyhovuje. Akorat, ked sa vyhlasuju iba prve 3 miesta. To znamena, ze ako budu 3 domaci a pojdu podla predpisov, nemali by kufrovat = su vitazi … A co ta bezpecnost?

    #67482
    mekky600
    Účastník (Participant)

    no bol som prvne a pacilo sa mi – a myslim , ze kazdemu kdo isiel Rally , trat bola perfektna (aj ked som trosku pobludil v Bojniciach a 5min cakal na rampach kym prejde vlak – ale pockajte o rok…) – a zabil som tym v podstate pol dna a dost ma to unavilo ,takze tie 3 pivecka padly vhod… myslim ze tato akcia je hlavne o Rally a to ze bolo na listine iba 25 jazdcov je sila… ale nevadi aspon sa lachsie umiestnim 🙂 …

    #67483
    mekky600
    Účastník (Participant)

    akurat taka technicka – ci by nebolo lepsie rozdelit ceny (bolo ich neurekom) viacerim ludom – ak som to dobre postrehol tak napriklad 1. ziskal aj pneumatiky aj fotak (obidve krasne hodnotne ceny) – preco neurobit radsej radost viacerim ? …aj ked 23 cien asi nebolo ,aby sa uslo aj mne 🙂 …

    #67484
    Vadim
    Účastník (Participant)

    mekky600: Ak máš rád pohodlie a kľud, tak ti odporúčam ubytovanie na kaštieli. Je to len pár stoviek metrov od ATC a je to oáza s upravenými trávnikmi a tenisovými kurtami.

    Každý účastník rally (aj spolujazdec) dostal tričko. Ak sa k tebe nedopatrením nedostalo, tak ti ho odovzdám aj teraz.

    Kompletnú výsledkovú listinu zverejním tiež.

    Dušan81: Čo konkrétne mohlo byť lepšie zorganizované?

    #67485
    Cendina
    Účastník (Participant)

    mekky600: počet zúčastněných mě též udivuje, loni i letos. Ale dobře tomu tak. 🙄 Aspoň se to lehčeji vyhrává 😁 .

    Volba trati byla skvělá, jako vždy. Takže děkuji organizátorům, přípravářům, realizátorům, prostě všem kteří v Rally Duchonka mají prsty. Je fakt že tenhle závod je z 90% o navigaci, vyhrává ten kdo nebloudí, rychlostí se to moc nahnat nedá. Takže mám výhodu hlavně já, páč jsem se zamilovala do chodící GPS – Rejdia, který trefí snad i po čuchu, nebo prostě vůbec nevim jak to dělá, ale hlavně se ho držím jak klíště a nenechám se setřást. 😁 .

    Loni se nám podařilo vyhrát 2 a 3 místo a ač jsme si jeli hlavně dobře zajezdit, ceny byly jak obrovská šťavnatá a strašně sladká třešnička na dortu. Letos (2.místo) tomu bylo stejně. Modýlek vánoční „motorky“ jsem na tajňačku obdivovala a toužila po něm už od srazu Red Baronů a sada Castroláckých sprejů na všechno – bezva Rumunsko máme zajištěný a už nemusíme nic shánět. O oblibě krušovického piva ani mluvit nemusím. Takže děkuju. A děkuju hlavně všem co se nezúčastnili, protože bez nich by se nám to jistě nepovedlo 😀 😁

    Vadim: výsledkovou listinu jooo….. většinou, jak jsem si všimla to jeli stejní lidé jako loni a chtěli porovnávat svoje časy a umístění proti loňsku, aby mohli i na příště ladit strategii.

    Taky by se mi líbilo vyhlašování všech míst, nejen prvních tří. V tomhle závodě vyhráli všichni už svou účastí. Například bych ocenila největšího bloudiče – počet najetých km není těžký zapsat podle tacháku. Největšího šneka-kochače – dostat se na poslední místo taky není nic lehkýho, chce to fakt velký úsilí a míra kochání se okolním světem v závislosti na nízké rychlosti musí být skutečně mistrovská. Vymyslela bych si toho….. No…. ovšem organizátor nejsem, takže si můžu vymejšlet co chci, beztrestně a bez starostí jak to skutečně provést. To je ta výhoda kibiců 😀 🤐 .

    #67486
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Vadim: náš cíl byl jasný, jeli jsme na Rally Duchonka ne na sraz Duchonka. Proto se nám to líbilo. Rally byla, je a bude excelentní a pokud u té organizace vydržíš ty aj ti co ti s ní pomáhali – budeme jezdit pořád.

    Co se týče srazového zázemí – jako ženský, co má ráda nějakou tu přijatelnou hygienu i na srazech – tak to byl fakticky průšvih jak mraky. V pátek byla všechna sociální zařízení v areálu zamčená a nedostupná. Jediných WC co jsme si všimli bylo těch 6 nebo 8 záchůdků po levé straně od podia, u kterých se nedali zavřít dveře a sedat si na ně byl po půl dni už větší adrenalin než jízda na okruhu. A pak nějaké ty venku v hospodě mimo placený areál srazu Duchonka. Sice nám bylo blbý tam furt chodit, ale jinak se nedalo, byli to jediné hygienicky přijatelné prostory = pokud hospoda byla otevřená. V sobotu už se sice otevřeli i ty ostatní po kempu, ovšem už jsme se přeci jen zařídili – keříky jsou taky prima místo.

    #67487
    dusan81
    Účastník (Participant)

    Vadim trocha mi tam chýbal taký bežný zrazový program vieš tie somarinky čo sa zvyknú robyť 🙂 .

    Nie každý chce alebo vlastne mohol ísť na rally lebo niektorý prišli aj trocha neskôr a nestihly štart.

    Mi sme prišli okolo 12:00 vybalili a vlastne asi do 17:00 sa nič nedialo ani Vila som nevidel 😁 .

    A tiež rybolov 😕 neviem kolký motorkári prišli na zraz aby chytali ryby.

    Mohla tam aspon den spriemnovať nejaká roková kapela aj druhoradá ved to je jedno ked sú dobrý.

    Ináč naozaj ti nezávydím organizovať takéto niečo nie je to lahké 😎

    celkový dojem je taký velmi priemerný zraz

    Na budúci rok sa vrátim a uvydí sa 😎

    #67488
    Vadim
    Účastník (Participant)

    Cendina:

    1. Počet súťažiacich na rally by som tiež rád zvýšil. Len neviem ako. Vidicon pripravil perfektnú trať (obehol ju 3x fyzicky a 30 krát na mape 😀 ), reklamní partneri nám poskytli pekné ceny a ja – myslím, že som zabezpečil kvalitné technické zázemie. Napriek tomu, že v inej téme sa takmer všetci vyjadrujú, že chcú na zraze dostať radšej tričko ako pivo, nakoniec sa na to tričko každý (okrem súťažiacich v rally) vykašle a ostane sedieť pri pive v kempe.

    2. Výsledková listina bola zverejnené na vchode až do konca akcie, ale bude aj na internete. Vyhlasovanie kompletnej listiny by zdržalo program, ktorý aj tak končil až o štvrtej ráno za svetla.

    3. Najväčší kochač bol Widow, ktorý mal okolo 160 trestných minút 🙄

    Na záver sa chcem ospravedlniť Exebatovi a prvým trom súťažiacim:

    Okrem ostatných cien ste mali dostať tričká Exebat, na ktoré som zabudol, ako na smrť. Budem sa to snažiť napraviť tak, že víťazovi Rally pocestuje spolu s pneumatikami, Rejdio & Čendina si ich môžu kedykoľvek vyzdvihnúť u mňa (alebo sa dohodneme inak) a tretiemu (minuloročnému víťazovi) ho pošlem.

    #67489
    dusan81
    Účastník (Participant)

    Ešte som zabudol večer sa to celkom fajn rozbehlo 😁

    #67490
    Vadim
    Účastník (Participant)

    dusan81: Nikdy som nemal ambície robiť zraz a „tie somarinky čo sa zvyknú robyť“. Akcia má už 6 rokov názov rally. Naozaj nemôžem riešiť, prečo niekto nemôže prísť na štart. Medzi 12-tou a 17-tou súčasne prebiehala rally a paintball, s možnosťou turnaja. Naozaj sa ti zdá vhodné, aby sa celý deň lesom ozýval rachot rockových kapiel? Ak áno, tak tak za týmto účelom sa organizuje ročne niekoľko festivalov. Dušan81, naozaj mi pripadáš, ako keby si si kúpil lístky na balet a po príchode domov si sadol k internetu a napísal, že ho mohol spríjemňovať nejaký futbal. 🙄

    #67491
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Jejich škoda….když si nedokážou užít ze srazu to nejlepší a nejkrásnější což je neoddiskutovatelně právě Relly a radši bobtnaj u pípy. Trať byla fakt mňamózní….. A dostatečně dlouhá, abychom si echtovně zajezdili….. Obdivovala jsem všechny organizační jednotky co postávali na meeting pointech, že to v tom horku vydrželi, smekám helmu. Těším se na výsledky na internetu, určitě si je vytisknu a dám do deníčku, abych měla památku.

    Nějak jsme si všimli že nemáme tričko, ale už jsme právě na téhle Relly vyhráli tolik krásných věcí, že by nám snad bylo i blbý si o něj říct 🤣)))))))

    #67492
    Cendina
    Účastník (Participant)

    klidně bych jela i seriál několika takovýhle navigačních závodů… z různých míst a srazů. Aby byli pokaždé zvíhodnění jiní domácí 🤣))) Určitě bychom těžce zabojovali o celkové vítězství 🤣))))))))

    #67493
    strive
    Účastník (Participant)

    Milan3232- ale ved to je uplne jedno ci mas gps ci nie ja som mal itinerar na tankvaku a pobludil som len 1krat v poslednej etape som zle odbocil. Najdolezitejsie na relly pre mna bolo, ze som jazdil po krasnych cestach kam by ma inak ani nenapadlo. 🙂 🙂 🙂

    #67494
    milan3232
    Účastník (Participant)

    strive suhlasim, ja som prisiel tiez na Rally, byval som v kastieli. S rally som velmi spokojny, ostatne som uz napisal.

    #67495
    Vadim
    Účastník (Participant)

    motokocur: Ja som za tričká. Preto som ich aj rozdával všetkým súťažiacim v rally! 😉

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 51 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri