Connect with us

Cestné preteky dvakrát v Trenčíne v roku 2007

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Cestné preteky dvakrát v Trenčíne v roku 2007

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 24 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70646
    Risso46
    Účastník (Participant)

    V budúcej sezóne sa pretekov na svojom území dočkajú po troch rokoch aj slovenskí fanúšikovia! V Trenčíne, kde sa jazdilo naposledy v roku 2003 ako M ČR a M SR, sa tentokrát pôjde v dvoch termínoch. Letisko samozrejme nespĺňa podmienky pre vypísanie majstrovského podniku a tak sa preteky budú konať ako voľné.

    Cieľom bude viac priblížiť preteky bežným motorkárom. Pretekárov je dnes na Slovensku už veľmi málo a práve podujatiav Trenčíne by sa mohli stať lákadlom práve pre motorkárov z našich ulíc, ktorí by mohli v budúcnosti nadviazať na úspechy našich bývalých či súčasných pretekárov. Preto, okrem dvojtaktných motocyklov do 125 ccm a voľnej do 600 a voľnej nad 600, sa budú konať preteky aj „bezlicenčné“ preteky pre bežných motorkárov, ktorí si tak budú môcť vyskúšať svoje schopnosti na trenčianskom letištnom okruhu.

    Prvý termín je už istý, pôjde sa 9. – 10. júna, druhý termín sa bude ešte upravovať, pretože pôvodne navrhovaný (11. – 12. 8.) kolidoval s ME veteránov v novom Meste ned Váhom.

    Aj keď viem, že preteky na letiskách medzi mnohými pretekármi nie sú v obľube, verím, že sa vás pretekárov zo Slovenska ale aj z Českej republiky zíde čo najviac.

    Richard Karnok

    #70647
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Som rád, že sa to napokon podarilo zorganizovať. Teším sa na ďalšie bližšie informácie.

    #70648
    cucpo
    Účastník (Participant)

    tak to mi je novinak , tesim sa na to 😉

    #70649
    certica650
    Účastník (Participant)

    cucpo aj pre mna ,ale isto pridem pozriet,ak budem na Slovensku… 🙄

    #70650
    cucpo
    Účastník (Participant)

    pridi veru pozavodime 😉

    #70651
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    tesim sa pridem minimalne pozriet nevedel som ze take nieco ma byt som rad ze bude

    #70652
    certica650
    Účastník (Participant)

    jaRRo hmmm,som zvedava….dufam,ze to nebude tak ako s Osrblim 😁

    #70653
    pandatn
    Účastník (Participant)

    Risso46

    Konečne! 🙂

    Ako sa bude dať prihlásiť na „bezlicenčné“ preteky pre bežných motorkárov???

    #70654
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    certica650 dovolenku uz nenecham na zeny nevedia vyberat datum radsej ziadna ako prist o taketo akcie 😁

    #70655
    7970
    Účastník (Participant)

    dorobim si motorku a už sa aj prihlasujem,…ale kde???

    #70656
    7970
    Účastník (Participant)

    A ake budu podmienki k startu musim mat aj ja jednodielnu kombinezu a taaaak????????????

    #70657
    Risso46
    Účastník (Participant)

    Vsetko sa vcas dozviete, je to normalna oficialna akcia, ktoru organizuje SMF, takze ja to budem urcite propagovat na internete a aj v Motomagazine, kde pisem o motocyklovom sporte, takze nemajte strach, priebezne vam to vsetkym roznymi sposobmi budem pripominat a informovat o vsetkom co s tym bude suvisiet. Uz sa na tie preteky velmi tesiiiiim!!!

    #70658
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Asi sa prídem kuken tiež. 😁

    #70659
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Je aj trieda Chopper open? 🙄

    #70660
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Risso46: Vies ze ja som fanatik, ktory ked sa objavi na pretekoch tak na mna pozeraju ako na YETI-ho!!! Prislubil aj Lorenzo a spol. a dufam ze nadsencov sa najde viac. Chce to ale jednoznacne ucast Cechov, inak to bude prepadak!!! To je ukazka toho, ze sice Slota okruh nepostavi, ale preteky budu aj bez jeho „blabolov“.

    Len aby to nedopadlo ako v sezone 2006, ked sa tiez planovalo a slubovalo a ………….

    Horice maju tiez svoju traticiu so svojimi 300 zatackami, tak preco by sme aj my Slovaci nemohli obnovit svoju.

    milan 3232 : kludne sa prihlas do „volnej“. Tam nie je podmienka chopper, enduro, sport, scooter.-……….

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 24 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri