Connect with us

Cestné preteky dvakrát v Trenčíne v roku 2007

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Cestné preteky dvakrát v Trenčíne v roku 2007

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 16 až 24 (z celkového počtu 24 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70661
    pandatn
    Účastník (Participant)

    TLMIC Len aby sme sa tam potom všetci pomestili, keď tam napcháte „bratov“…

    #70662
    Risso46
    Účastník (Participant)

    Licencni pretekari budu mat svoje preteky a kedze Slovakov je velmi malo, tak Cesi to budu zachranovat. Uz vlani ich bolo odtial zaujemcov dost hlavne z volnych tried do 600 a nad 600. Bezlicencni motorkari pojdu samozrejme svoje vlastne preteky, keby sli s pretekarmi tak to by boli jatky… Bezlicencni by mohli ist tiez svoje preteky v triedach volna do 600 a volna nad 600, ak by ich bolo malo, tak pojdu spolu a vyhodnotia sa samozrejme oddelene. A Ty sa tlmic neboj, tento rok to bola len tuzba niektorych z nas, ale rok 2007 je uz schvaleny ako ofic. podujatie SMF. Uz len upravit ten druhy termin. Dufam, ze budes na starte ;o)

    #70663
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Risso46 samozrejme ze tam budem, ale v civile.

    Za jedno dam ale ruku do ohna, ze divacka navstevnost bude urcite väčšia ako v Brne na Alpe-Adrii!!!

    #70664
    Risso46
    Účastník (Participant)

    Urobil som aj malu info stranocku o Trencine, dal som tam aj male a dost nekvalitne videjko informacne. Adresa: tady.cz/trencin

    #70665
    7970
    Účastník (Participant)

    ja sa velmi na to tešim ,dufam že dorobim moto a rad by som aj licenciu aj ked som amater ale na babe je to už nebezpecne a velmi ma to bavý.len v TN je povrch letiska

    dosť zničený co si pamätam ,ako si poradia s týmto problemom alebo už je tam nový povrch?

    #70666
    Risso46
    Účastník (Participant)

    Povrch je betonovy, asi nic moc, ale nie je az taky zly oproti tym, co sa jazdili ako majstrovstva republiky v minulosti v Hradci Kralove, alebo v Budejoviciach. Teda tak sa k tomu vyjadruju pretekari.

    #70667
    Risso46
    Účastník (Participant)

    Upravil som aj to video. Takze viac na [linka]

    #70668
    7970
    Účastník (Participant)

    no ale mi sme neni v minulosti od posledných pretekov to bude este horšie ak s tým nič nerobili.ja to pozrem občas chodim na letisko do TN.

    #70669
    duffi
    Účastník (Participant)

    tlmic, s tou navstevnostou si to myslel vazne? ved si na adrii v brne bol,nebola to sice nijaka slava, ale tam sa to stratilo. bodaj by si mal pravdu. uz sa tesim

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 16 až 24 (z celkového počtu 24 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri