Connect with us

exebat.sk končí

Domov Diskusné Fóra Pre admina exebat.sk končí

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 102 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72279
    klasik
    Účastník (Participant)

    MartineR zmyzni spod tej Tatry keď vysýpa štrk…… čo si osprosteľ??? 😀

    #72280
    Furby
    Účastník (Participant)

    preboha, a co bude s nami? ved zomrieme aaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🤐

    #72281
    ega1
    Účastník (Participant)

    😠 😟 …no tak toto bude oooooobrovská škoda…a čo bude s nami? kde sa stretneme? 😠 budete mi všetci chýbať! Toto bola najsuper stránka eXe ..škoda obrovská že sa to ruší…zbohom hovada 😠

    #72282
    banditak
    Účastník (Participant)

    skoda toho…. 😟 😠

    #72283
    zahri
    Účastník (Participant)

    ja tu nebudem obhajovat ani hanit tuto stranku.. len zhodnotim ze poslednych niekolko mesiacov pravidelne zapnem kazdy den PC a nahodim si motoride exebat pobox a moju triednu stranku.. exebat sledujem casto hlavne kvoli bleskovkam a fotoalbumom.. sem tam som zabludil na chat.. motoride hlavne na clanky a inzeraty.. kazdopadne by som bol radsej keby exebat ostal.. no exe.. je to na tebe.. viem ze nie len usilie na udrziavanie stranky je potrebne ale aj nervi s tym co sa popise v diskusiach.. minimalne 2 nedavne som si vsimol ze ti nespravili moc dobre.. kazdopadne skor ako to tu zapichnes by som rad precital dovod pripadne aj pocul ze co je vo veci.. ak menis nazov tak je lepsie ako uplne zrusenie stranky no pre tych co sme tu to bude i tak exebat ako aj podniky co mame u nas v SNV.. menia nazvy no to ako sa volali ked sme do nich prvy krat zavitali tak tak ich budeme volat asi stale.. neviem ci som napisal nieco duchaplne alebo nie.. no idem sa asi zavesit na chat a snad ta tam odchytim 😕

    #72284
    Temny
    Účastník (Participant)

    tu som poznal krasnych virtualnych ludi a niektory sa mi zmenili aj na fyzickych 🙂 . 😠 😠 skoda

    nezostava nic len verit ze exebatovice zostanu ked chat nebude.

    Kua vlastne musim zacat pytat telefonne cisla, a co keby sme to nazvali exobat ak je uz exebat niekte registrovany.

    Vela stastia vsetkym co robili exebat exebatom a pismenka diskusnom fore to neboli . . .

    #72285
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Boha to si tu úž ani nebudem moct zanadávať? Temny telefonne číslo poskytnem len nežnejšiemu pohlaviu

    #72286
    Albion
    Účastník (Participant)

    Toto je vééééľmi škaredý vtip!!!!

    Vrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    😠

    #72287
    Sani
    Účastník (Participant)

    Zahri, pekne si to napísal.

    Verím, že budeme aj naďalej v kontakte, veď Slovenská pošta zatiaľ funguje 😉 .

    Navrhujem, aby sme najbližšiu Exe – stretávku spravili čím skôr u Exeho v obývačke a v bohatej účasti.

    Klub hovád isto zariadi jeho plynulý prechod na Nota Bene. 😁

    #72288
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Sani ja som za … btw, zapijanie eXebatu je aj v sobotu, 17.3. vo ZV, klub ministry na oldies party …

    #72289
    milan3232
    Účastník (Participant)

    ☹️ 😟 😠 Kuc kuc kuc… lapam po dychu, co to tu citam.

    Predpokladam, Exe, ze mas na to dobry dovod, ci ho uz prezradis, alebo nie, urcite si nad tym dlho spekuloval a prehodnocoval svoje kroky… SKODA. Tento server som si velmi oblubil (ako aj ludi, co sem chodia) a ked som ho nasiel bol pre mna okamzite cislom 1.

    Ak to nie je prvoaprilovy zart, budu mi velmi chybat nase Exebat stretka. Uz sme s Miskou planovali aj tohotorocne a teraz… To tu uz vazne nikto nic negarantuje???

    Kua Exe ja som z toho cely vedla seba.

    Ako sa budeme stretavat a kde a kedy?

    #72290
    milan3232
    Účastník (Participant)

    P.S. EXE – zabudol som, vela stastia a zdravia ti s Miskou prajeme. V tom co ides robit

    #72291
    MartineR
    Účastník (Participant)

    milan3232 ver mi, ze presne Tvoje myslienky bezia hlavou aj nam ostatnym … 😠

    #72292
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    To sú tie hazardné hry.

    Lotéria ho úplne zruinovala !!!

    Ak ponecháš exe.sk, vrátim výhru bez ďalších nárokov. 🤐

    #72293
    pogicko
    Účastník (Participant)

    to uz preco..a bude fungovat este??alebo co… 😕

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 102 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri