Connect with us

exebat.sk končí

Domov Diskusné Fóra Pre admina exebat.sk končí

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 102 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72294
    tref
    Účastník (Participant)

    preco? 😠 😕 😟

    #72295
    jybka
    Účastník (Participant)

    toto nemyslis vazne exe…. 😠 😠 ved som si tu tolko ludi oblubila…. 😟 😟

    preco??…..ako sa teraz napojim na vsetkych?a akcie? 😟 😠

    tak drzim teda palce v tom,co ides robit..

    zbohom exebat……

    #72296
    yagiza
    Účastník (Participant)

    uplne divoko predpokladam ze exebat.sk pod tymto menom konci, ale vsetko bude prestahovane na nejaky iny portal.

    -za posledny mesiac je tu viacej moto tematik

    -je tu kolonka "Redakcia"

    -graf na ukazanie konstantneho zvysovaniu navstevnosti (pre potencionalnu reklamu)

    -vsetko je prestahovane na iny disk (naco?)

    keby je tu tato tematika pred 8 mesiacmi, kde si tu clovek s moto tematikou pripadal od veci, tak by to bolo prirodzene ale nie teraz.

    takze zbohom exebat.sk a vivat *******.** 😎

    #72297
    milan3232
    Účastník (Participant)

    yagiza bodaj by si mala pravdu.

    #72298
    yagiza
    Účastník (Participant)

    milan3232 uprimne sa cudujem ze ty s tvojou analytickou myslou ta to nenapadlo.

    naco zacat s "redakcnou radou"? naco nakreslit graf ktory ukazuje ze navstevnost narasta rovnomerne? naco cistit debilne albumy s nemoto tematikou? naco pisat nejake bleskovky? naco sem nahadzat kopec nezmyselnych reklam nejakej mototechny v Glosteri z Googla? naco vsetko ulozit na disk? naco dat vediet ludom iba den do predu vediet ak sa vsetko konci a uz sa to nevrati?

    naco? 😎

    #72299
    pogicko
    Účastník (Participant)

    maj sa pekne exebat…

    sice mi to trha zilami ale jedno vam poviem

    tolko ludi ako vas tu vsetkych dokopi v poslednom case som este nevidela pokope 😁

    ale bude mi sakramensky smutno za vami..dufam ze sa stretneme v bliskejbuducnosti

    a co motoparky ha???to uz nebude dracacko??bozeeeeee

    ma urve..hm…

    zbohom alebo do skoreho videni majte sa pekne a vla zdaru a krasnych ciest a uspchoch v zivote

    #72300
    yagiza
    Účastník (Participant)

    a nespominal tu niekde exe ze ide prerabat cely exebat?

    naco?

    #72301
    milan3232
    Účastník (Participant)

    yagiza jasne, ze ma to napadlo, hned ako prve, ale jeden nikdy nevie. Dufam, ze to Exe mysli tak, ze konci s "amaterskou" strankou a ide na profesionalnu = rozumej zarobkovu. Existuje vsak kopec dovodov, kedy sa cloveku zmeni svet z minuty na minutu (zial to poznam – takto pred rokom…so zazil…).

    * zdravie,

    * rodina,

    * zarobok za hranicami,

    * zivotna skusenost…

    #72302
    Sani
    Účastník (Participant)

    Milan, nepripusti sters, toto rozchodíme (pardón, rozjazdíme).

    Len žiadne slzy, a ak … tak len zo šťastia.

    #72303
    yagiza
    Účastník (Participant)

    milan3232 no ja neviem, ono je to asi ten vytrtkany optimista vo mne ale keby sa nemoze on venovat tejto stranke, myslim ze keby ju chce strelit, tak by za nu nejakych 5-10 litrov mohol dostat. zase nevidim dovod koncit s tym total uplne 😎

    #72304
    cbr900
    Účastník (Participant)

    krstný … asi som jeden z mála čo sa na to teší 🙂 …. držím palce….zlom väz 😉

    all HOVADA, však ste HOVADA nie?? 😁 … si myslíte, že ak sa tu nebudeme stretávať, tak sa nebudeme vôbec??? … akcie budú stále 😀 … dozvuky, dozvuky 1, dozvuky 2, dozvuky 3, dozvuky 4, dozvuky 5, dozvuky 6, dozvuky 7 😀

    #72305
    slonnick
    Účastník (Participant)

    😉 nemyslim, ze by som niekoho z vas poznal osobne, ani uja exe nepoznam, ale s takymto pristupom k ostatnym, toboz k tym ktorych oznacujem priatelia by skoncil asi len riadny HNUP . Takze ja som optimista…..ved preco mysliet hned na to najhorsie….. 😎

    (aspon dufam, ze to bude presmerovavat automaticky)

    #72306
    yagiza
    Účastník (Participant)

    aha cbr900 tu niekolko mesiacov robil financnu zbierku pre exebat aby ho zachranil a teraz sa tesi ze exebat konci.

    myslim ze vie viacej ako ma dovolene povedat 😉

    #72307
    cbr900
    Účastník (Participant)

    yagiza … kto jaaaa 😀 ?? … však som celý dni v garáži 😁

    #72308
    slonnick
    Účastník (Participant)

    …aj ked ktovie…

    pamatam si zo siedmych statocnych prihodu o chlapikovi, co skocil do kaktusov a jeho odpoved na otazku, preco to urobil bola: "zdal sa mi to dobry napad" 😁 …

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 102 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri