Connect with us

exebat.sk končí

Domov Diskusné Fóra Pre admina exebat.sk končí

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 102 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72339
    betty
    Účastník (Participant)

    no cu uz… 😠 ak, ked Vas vsetkych nepoznam je mi to luto. Asi , ked pridem domov tak dam EXE-mu vyprask po hrbe…Tak sa majte vsetcia zatial dobre, ale hlavne POZOR NA CESTACH!!! 🙂

    #72340
    cbr900
    Účastník (Participant)

    zahri 😁 😁 😁 …. konzultácie, skúšky a iné "mediálne zrazy" … obhajoby a štátnice nemôžem presúvať… 😠

    #72341
    psik
    Účastník (Participant)

    Exebat nie je ten typ, ktorý uteká z boja! Ja sa teším na nejaké prekvapkanie! 🙂

    #72342
    puma
    Účastník (Participant)

    Exe … nooo, všetko má svoju príčinu a aj následok … tento DOMOV mi bude chýbať… verím, že nás nenecháš dlho bezdomovcami …

    cbr900 … 😘 … ďakujem ti, že si ma priviedol medzi "hovadá" a že som sa vďaka tebe dostala k tejto stránke …. mám ťa rada

    #72343
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    cbr900 puma ale no taaaaak…. neblaznite.. podakovat si mozete navzajom aj v poste 🤐 😉

    #72344
    Jack
    Účastník (Participant)

    Škoda!

    Dúfajme, že "Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ!"

    #72345
    cbr900
    Účastník (Participant)

    xGABRIELAx 😟 ….týka sa to exebatu, tak nás nechaj ☹️

    #72346
    TomThomas
    Účastník (Participant)

    No vyzera to tak ze dnes padne rekord v navstevnosti servera za den . 🙂 co je dostojna rozlucka s exebatom 😀

    #72347
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ozaj ked tak rozmyslam az bola to uplna parada ked sme sa prvy krat stretli na exebatovici kde ako uz spominal cbr nasi casnici za moc nestoja 😀 ale som rad ze sme si padli do oka a drzime stale spolu a kto raz okusil akciu ako exebatovica a rozne tomu podobne urcite sa moze len usmievat a spominat na tolko krasnych dni,hodin minut,sekund.

    [linka]

    Boli to nadherne okamihy a akcie na ktorych som nebol mi je doteraz smutno.

    Som rad ze patrim medzi spravnych ludi aky su na exebate.

    #72348
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    cbr900 nepajed sa.. to ja ee v zlom

    #72349
    charym
    Účastník (Participant)

    ocuj exe mas este dake tricko v supliku ?exebatacke nech mam pamatku….

    #72350
    raptor
    Účastník (Participant)

    ja mam taky pocit ze tam kde skonci exebat.sk tam zacne exebat.eu 🤐

    kral je mrtef, at zije kral!

    #72351
    ARAS
    Účastník (Participant)

    😠

    je to veľká škoda, že portál, ktorý patrí medzi moje (SexretarkaD1) najobľúbenejšie tak zrazu, nečakane a šokujúco končí. Bola som aspoň virtuálne s ľudmi, s ktorými som sa spoznala na moto akciách, sledovala témy, pozrela som si fotky s každej akcie a vždy niečo zaujímavé prečítala. Nebola som tu zaregistrovaná, lebo to nešlo z tej istej mailovej adresy ako má ARAS( pre prevádzkovateľa motoride to nebol problém), takže popísať som si s tými, ktorých osobne poznám mohla iba tam, ale denno denne som prevetrala aj Exebat, lebo to tu má, malo…gule, teda to čo mi na Motoride moc chýba, takú správnu rodinnú atmošku – bude mi veľmi chýbať možnosť poprehrabávať sa vo fotoalbumoch, mala som tak aspoň aký taký prehľad ako sa kto má, čo zažil, na akej akcii sa zúčastnil.Škoda…… Všetkých vás zdraví Sexretarka D1

    #72352
    Eriq
    Účastník (Participant)

    sry ze sa pytam, ale nemam cas to citat cele, aky je vlastne dovod? peniaze na domenu sa vzdy najdu, hoci aj u mna… a adminovat to tiez nie je problem… tak preco ju rusit? 😠

    #72353
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    Re.Raptor

    to jedine NORMAL vysvetlenie tejto situacie……zlepsil si mi naladu a zbytok dna… 😉 i ked??? 😕

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 102 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri