Connect with us

exebat.sk končí

Domov Diskusné Fóra Pre admina exebat.sk končí

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 102 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72324
    wardo
    Účastník (Participant)

    😕 cudne, ze sa este eXe nevyjadril ….. tak uz nikoho netrap eXe …. iba sa zahravas a chystas zmenu portalu, alebo je vazne definitivny koniec ??? 😠

    #72325
    Norbi
    Účastník (Participant)

    ze bude nam luto….. 😠 .Tak sa vsetci drzte, najma zdravicko 😉 😘

    #72326
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    zacina z toho byt "Zahada Stinadel s Jezkom v kleci" 😁 …… 😕

    #72327
    milan3232
    Účastník (Participant)

    yamaxx Tezkej Pokondr ideeeees.

    #72328
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    No takze dnes vovcernych dodinach …. tsss tsss tsss 😕 😟 😠 … no ale ved exe pre nas nieco vymysli !!! neverim ze by hodli len tak flintu do žita 😁

    Exe uz sa tesim na tvoju novotu 🙂

    #72329
    zahri
    Účastník (Participant)

    cim dalej tym viac mam pocit ze sa to len presunie.. aj pitbulka si to mysli alebo mozno to aj vie lebo vcera napisala v chate ze ziaden stres.. ze dnes sa to dozvieme.. yaga ma tiez ten pocit.. a ako tak pozeram tak je nas viac.. len nejako niekedy si nechcem hned pripustat pozitivne "zavery" pred tym ako nastanu lebo neraz som sa otrtkal na tom.. takze hadam citak niekolkych z nas je to co nastane onedlho 😁

    #72330
    TomThomas
    Účastník (Participant)

    No ja neviem, na jednej stranke pisu ,ze stranka je platna do 02.03.2008 . 😕

    #72331
    andoo
    Účastník (Participant)

    yagiza 5-10tisic? za takto rozbehnuty web ktory ma denne viac ako 1000 unikatnych IP. tolko si vypytas len za rekalmu

    #72332
    doctor
    Účastník (Participant)

    Zijeme v posranom pesimistickom svete a potom to vsetci aj takto vidime.Jasne ze bude len presunuty.Exe by nam to neurobil lebo ked nas uz niekto spoznal osobne to nemoze urobit.

    Yaga, cbr aj pitbulka to su ludia ktorym verim takze si zachovajme vsetci klud a rozvahu.

    #72333
    doctor
    Účastník (Participant)

    Exe preco som uz neni V.I.P? ☹️

    #72334
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    A ked uz teda mame skoncit tak z velkou paradov !!! aj ja chcem V.I.P. 🙂 🙂 🙂

    #72335
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    nemam slov…. dufam, ze to tu bude len presunute niekam………… 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja neverim… az mni smutno ostalo 😠 😠

    #72336
    cbr900
    Účastník (Participant)

    all …. pamatám si, ked som na exebat prišiel ja… bolo to vyše 2 rokov, privítali ma osoby ako kuriatko, sothar, doctor, charym a samozrejme krstný … zobrali ma medzi seba a otvorili mi ďalšie dvere mojich možností…tak ako spomínal Šani, prišla I. exebatovica, kde som sa nechtiac stal "čašníkom (doctor 😀 ), ale aj ked som bol bez šedej eminencii bol som tam doma…veľmi rád na spomínam, lebo to bola tá zlomová akcia, ked som osobne spoznal Šaniho a Vierku a odvtedy (keďže si ma adoptovali 😁 ) mi je život "ala ružové okuliate" 😀 … postupom času prichádzali ďalší členovia rodinky, ktorej som VŽDY dával prednosť pred inými akciami… takže pevne verím, že aj ked exe končí, kontakty na seba máme a ostaneme spolu…

    … Puma 😘 …. ďakujem ti, že si taká aká si, že si ma prijala s motorkou (aj s touto bandou HOVAD) , že si išla so mnou na "Amazonkovicu-Nedožery", ktorá ťa ku nám (a ostatných k tebe) citovo pripútala a odvtedy chodíš na každú akciu 😉 …

    #72337
    Brano
    Účastník (Participant)

    Vidime sa na ostatnych motostrankach… 🙂

    Cau, exebat, dakujem ze som tu mohol spoznat kopu fajn ludi. 😉

    … heh, este ze sa nedaju zmazat cesty na Slovensku 😀 … tam sa vzdy stretneme

    Brano.

    PS: ak bude nastupnicky web, hodte link 😉

    #72338
    zahri
    Účastník (Participant)

    cbr900> tie ine akcie myslis skusky?? 😀

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 102 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri