Connect with us

Hlasovanie za zrušenie registrácie Mlhosa

Domov Diskusné Fóra Ring Hlasovanie za zrušenie registrácie Mlhosa

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 107 )
  • Autor
    Príspevky
  • #95948
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Redakcia portálu sa dištancuje od vzniknutého sporu a preto ponecháva rozhodnutie o zrušení registrácie Mlhosa iba na vás.

    Stačí napísať Áno / Nie.

    #95952
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    A tak toto nie, to je veľmi umelé……  skôr ignorácia alebo trefné pripomienky a odpovede

    za mňa pricipiálne nie, a to vo všeobecnosti, nie len Mlhoš

    #95953
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Rozhodnutia v takýchto situáciách sa vždy robia nekompromisne zo strany prevádzkovateľov, ale nakoľko tvoríte svojim spôsobom komunitu, poznáte sa prevažne osobne a poznáte aj problémy medzi sebou, je to rozhodnutie iba na vás.

    #95955
    sHARk
    Účastník (Participant)

    Admin: ignorelist

    #95957
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Rušenie nickov nemá žiaden význam u ľudí typu Mlhoš.
    Vyhodíš dverami, vráti sa oknom.

    Na Motoride sa stalo presne toto isté – história sa opakuje 🙂

    Jeho reakciou bolo že si založil x nových nickov a trolloval veselo ďalej. Nakoľko ale vlastný tieň neprekročíš, skoro vždy sa mu na to prišlo. Napríklad nick Nicollka a pod, bolo ich veľa. Takže možno je lepšie nič nemazať nech každý hneď vie s kým má tú česť.

    Ignore list je určite oveľa lepšie riešenie.

    #95959
    lara
    Účastník (Participant)

    NIE  😉

    #95961
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Ahoj exe ,mishko to napísal uplne trefne 👍 ,netreba nikoho mazať my si ho vymažeme sami,nakoľko ho už nejaký ten pátek pozname,my si už na nehoho aj pomaly zvykame,kua ešte sa to aj rymuje,šak on v skutočnosti je tiež fajn klapec,každý je nejak postihnutý …..

    #95963
    vipper1
    Účastník (Participant)

    Bobolak- suhlas. Mlhoš sa v podstate zabava,a niekedy to preženie,no myslim že je to stale v norme.I ked zakulisne maniere nepoznám.

    #95966
    theo
    Účastník (Participant)

    😶, fuu to som teda takto nemyslel ze sa tu aj zalozi tema o odvolavani.

    Exebat, vidno ze nas nepoznas, kto je srandista, vrtak, sarkastik, cocot… 😈

    Tento cely pripad by som posunul na riesenie pre organizaciu spojenych nádorov… 😁 
    #95967
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Theo, toto tu nie je téma o mne (srandista, vrtak, sarkastik, cocot) 😈 

    Toto je o kyselinárovi vitriolovom  kvôli  jeho konfliktu s mimózou 😁

    (fú, teraz vyfasujem od Yoffa, ale zaslúžim si to, tak mi treba)

    Ale si myslím, že ak Mlhoš je chlap a stojí za svojim slovom, problém je vyriešený.

    Si myslím, ale neverím… 😁

    #95969
    kavis
    Účastník (Participant)

    Ja neviem čo riešite poznáme sa a ja jednoznačne stojím za Milošom viem aký je a ako sa s ním mám baviť a jednoznačne viem že čo môžem povedať jemu nemôžem povedať druhému a tak isto aj naopak a viete o tom aj vy ostatný a preto nechápem že udierate na strunu o ktorej viete ako bude na ňu reagovať myslím že niektorí zbytočne vyvolávate konflikty aby ste sa potom mohli z toho rehniť  😇

    #95971
    theo
    Účastník (Participant)

    Kua, kavis vidno ze si geodet, chces byt s kazdym zadobre…  😈  😁

    #95973
    kavis
    Účastník (Participant)

    theo šak roky skúseností z vytyčovaním vlastníckych hraníc naučili  😇 ale ruku na srdce prečo sa ja dokážem nekonfliktne baviť a druhý nie, jednoducho si viem vážiť názor druhých aj keď s ním nemusím súhlasiť a nikde nie je napísané že jedine ten môj je ten najsprávnejší a ostatné perverzne zhadzujem a tobôž sa hlúpo nevyjadrujem o ľudoch ktorých som vôbec nestretol alebo som sa s ním stretol len párkrát a neviem o ňom nič ako reaguje na dvojzmyselné narážky  😈

    #95975
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Kavis, konflikty vyvoláva Mlhoš.
    Asi 4x sa prihlásil na motoride a 4x „odišiel“.
    On totiž tvrdí, že odišiel sám.
    Hej. Preto  sa tam prihlásil 4x (aj pod iným pseudonymom), aby 4x mohol odísť…
    Toto nikomu nič nehovorí?

    #95977
    kavis
    Účastník (Participant)

    papi ak by si na to mal žalúdok bol by pre teba problém určitých ľudí z pozadia tak namotivovať aby začali vyvolávať konflikty a ty by si sa tu potom popod fúzy usmieval čo sa ti podarilo …… 😇

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 107 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri