Connect with us

Hlasovanie za zrušenie registrácie Mlhosa

Domov Diskusné Fóra Ring Hlasovanie za zrušenie registrácie Mlhosa

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 107 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96095
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Bezpanovec

    #96097
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Kingston nic si nehadz  aj keby si sa sebeviac snazil nebyt aj tak vzdy v niecom budes to je proste fakt ktory sa da pouzit vzdy proti komukolvek tak ako tu vsetko otacaju proti mne a ja sa smejem ked si predstavim ako im pena frka od huby:-D

    #96098
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Mlhy ja pivo nempijem tak maš smolu,,,ja penu nefrkam,,,(myslím že nie som sám)len niekedy mi bifik vyletí na klavesnicu keď čítam tie hlašky…..a sitáty gugeľove 😁  😁  😛 s tou žihľavou som si aj cvrkol a musel som meniť plienku 😁  😁  👍  👍 

    #96100
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ved ja viem ze si vecne vyskereny a tiez sa iba robis ze si nasraty ved  sa pozname nie  😁

    #96102
    majanko
    Účastník (Participant)

    Fúúú…ešte že sem nechodím, vlastne už skoro nikam nechodím. Môj problém. Ale mlhoša tu nechajte žiť…ako chce. 😉

    #96104
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Kam ja nechodím, tam mi tiež nikto nevadí.

    Ale Mlhoš už napísal (okrem iných svojich rozlúčkových prejavov), že sa stretneme na cintoríne.
    Tak toto už je asi cintorín… Niekto tam chodí a niekto tam je… 😁 

    #96106
    kavis
    Účastník (Participant)

    papi šak normál že sa stretáva aj tam len treba vedieť ako si to vysvetliť viď vo filme “ Marečku podejte mi pero “ z toho bola dosť dlhá zápletka keď si mladý dal rande na cintoríne a našla lístok Týfová (Janžurka) 😈 
    A neviem už ako sa volal film ale tam si to jedna z radosťou užívala na mramorovej doske na cintoríne  😇

    #96108
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Bláblá…

    Kavis, nerandím na cintoríne a už vôbec nie s Mlhošom. 😁

    Ale ty rob, ako chceš… 😈

    #96110
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Co mate proti cintorinu ved tam budete byvat

    #96112
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Ja chcem do kremačky a popol vysypať do Cirochy, kamennú tablu nechcem.

    #96114
    kweni
    Účastník (Participant)

    No do boha čo sa to deje na tejto slovenskej scéne 😀 … však bolo pekne prečo ste sa zašívali tu na fóre ? 😇

    dobrú stopu a málo stredobodov pozornosti na cestách prajem ..

    // vyslovujem Nie .. jak bolo spomínané dvere von.. okno dnu 😀 .. aspoň drží fórum pri živote 😁

    #96116
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Kweni myslíš že bez Neho by  tu skapal pes??? kua nad tým som nerozmyšľal,,ale trocha pravdy máš,,ale už nevie tak zažiariť ako kedysi keď bol nikollka 😁  🙂  😁 

    #96117
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Tak teraz si zase pobavil ty mna  😁

    #96119
    kweni
    Účastník (Participant)

    V podstate keď prídem na motocykel.sk tak na 90% si prečítam len najčerstvejšie diskusie na fóre .. to znamená že vo väčšine prípadov sa jedná o diskusie kde prispieva Mlhos 😁 

    Mne to neprekáža .. Skôr poteší že aspoň je čo čítať .. Samozrejme nečítal som všetko čo sa tu dialo takže určite nie som v obraze ale tak či tak si myslím že to tu oproti MR.sk nie je ani zďaleka také aktívne ..

    Ale je vonku krásne 😉

    #96121
    B12
    Účastník (Participant)

    Odporúčam založíť si novú politickú stranu . . . predsa Bratislava nám ide príkladom 😁 

    A aký je vlastne výsledok? Sťať alebo nesťať??

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 107 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri