Connect with us

Hlasovanie za zrušenie registrácie Mlhosa

Domov Diskusné Fóra Ring Hlasovanie za zrušenie registrácie Mlhosa

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 107 )
  • Autor
    Príspevky
  • #95979
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Ale klapci najlepšie to vystihol naš velvyslenec GTX  kanady ahojko,,,tak ste mali dávať pozor, keď to v praveku napísal 😁
    „Vidim na vas, ze reagovat na Mlhosa je tak nakazlive ako chut kychnut do roztrhanej periny!.. Kazdy vie nasledky, ale to pokusenie je pre vas „NEODOLATELNEEEE!!!“..

    no nevystihol to ten slovcanaďan dosť jasne?? 😁  😁 

    #95981
    kavis
    Účastník (Participant)

    Kurňa zasa jedna ukážka že sa oplatí čítať všetko a niekto to dokáže jednoducho napísať a nie ja jak chuj tu píšem celé letánie bobo jednoznačne si za toto zaslúžiš palec hore a ahojko jednoznačne na hrad  😈

    #95983
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Niekto ma uraza a ked sa branim som este za chuja a keby hned mal aj 10 x pravdu nic ho neopravnuje k tomu aby ma urazal a aj bez hlasovania kludne to zmaz ako som povedal nasrat ma je mozne  iba raz

    #95985
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Kýchol som do roztrhanej periny, ale som to vymazal.

    Ahojko: 👍 👍 👍 😁

    #95987
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Divím sa Vám , že sa nechávate zbytočne provokovať , potom urážať…..potom sa divíte, že sa partia pomaly ale iste rozpadá
    te,.

    #95988
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Vam to ludia moji pekne j**e…vymazte aj mna, bez hlasovania, bez utrap…v tomto ja hrat nebudem…grciam…a nie koli vcerajsej flasi tekily!!!! zbohom.

    #95990
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Nejak to moc prežívate všetci. 😈

    Prdlafka
    , tebe čo až tak bolí? 😈 
    Veď takéto žabomyši sú vždy a všade od nepamäti.
    A aj budú.  Ale veď sa vygrcaj, no, bude ti lepšie. 😈

    Babi, partia geriatrikov je už obrovská, diktátor tu nie je  a nastali prirodzené selekcie.
    Tým, že sa roky poznáme a spoznávame, prejavia sa aj rozdiely medzi nami.
    Ktorí sa hladajú, sa vždy nájdu.

    Prajem každému individualistovi vlastný server a silný fan-klub… 😁 

    #95992
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Mlhoško ,,len sa nerob neviniatko ukrátené,,že ty sa len brániš……ale ty nemôžeš si robiť renolt zo starších,vzdelanejších intelektualov,tu nechodia len chuji z piatej triedy,s ktorými sa bavíš ako genius,pritom keby nebol ten gugel tak si v riti,a že ťa prekukli odkiaľ berieš tie tvoje mudrosti a vedomosti a tvariš sa ako keby si vychodil tri vysoké školy,,,,,ja sa tiež nemôžem obuť do mudrejších a vzdelanejších ľudí,a keď tak iba keď mám drbnuté,a ma to mrzí a hneď sa to snažím napraviť,alebo omluviť sa. to tebe chýba,chlapče tak sa fakt môžeš baviť len s ľuďmi na tvojej vyštudovanej urovni.aj keď si vravíme že motorkari sme si rovný,ja si vážim ľudí čo vyštudovali,niečo vedia,a niečo nechali za sebou takže ozaj si zvažuj s kým a čo si môžeš dovoliť,,a to nemyslím po fyzickej stránke.  a čo sa týka yoffa keby si mňa tak pourážal ako jeho,senilný starec,chuj s nogbukom a pod…tak ver že si kúpim lístok na trolejbus…..s pozdravom potprecceda IT GTX

    #95994
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Uz som tu nechcel pisat ale 
    skoro kazdy vie citat ale nie kazdy rozumie citanemu textu 
    zvlast vtedy ak je iba kusok vytrhnuty z kontextu z diskusie medzi dvoma ludmi z uzavretej skupiny na fb kde to nikto iny okrem clenov skupiny vidiet nemohol  a umyselne zaslany osobe ktorej sa tykal iba okrajovo a ta osoba ten ustrizok zverejnila s kvizovou otazkov kto to pisal a spravila z toho obrovsku nafuknutu bublinu ako nakoniec zo vsetkeho  ved si pametame aku bublinu tu robil len zo serveroveho oznacenia holobriadok,  nie ja ja som nic verejne nevycapil to si spravil on sam !!! a tiez nikde nebolo chuj s nogbukom ale ze mal notbuk aby bol dolezity , vies ja si pametam nikde som nenapisal ze je magor cocot a ze sa zle citim v jeho pritomnosti a inak napisal si to aj ty kde som ja nieco take napisal na niekoho z vas ???? a ze sa niekomu vyhrazam? ja som napisal VAZTE SLOVA lebo MOZE sa stat chapes vobec vyznam vety  moze sa stat ? myslim  hadok uz bolo dost a ja uz davno sa snazim s nikym sa nehadat pisem si citaty ze zrovna vas par nezaujimaju tak co ? pytal som sa ako nastavim karburator vsetci mali v renolte teraz mi nedobija motorka uz sa ani nepytam naco dam do servisu a hotovo ,  uz od nikoho sa urazat nenecham ze ste boli zvyknuty na motoride dobre ale cas ide dalej ten nestoji a ja nie som ten co vtedy a ked sa podpisujes podpreceda mozem sa spytat kto ta zvolil a kedy boli volby?
    este dalsia otazka aby som mal jasno kam ta zaradit ked sa teda necitis pri mne prijemne citil si sa neprijemne ked si spal v mojom stane na Kalte ? citil si sa neprijemne ked si spal v mojom stane u Lojza? citil si sa neprijemne ked som ta prisiel pozret po nehode ? ako vidis chladnicku som ti nevyzral ani nevyslopal ktory s tvojich kamosov ti nezistne dali svoj stan a sami spali vonku ?

    aaaaaa kaslem na to ved to je zbytocne

    #95996
    theo
    Účastník (Participant)

    Hlasovanie ukoncene.

    Zučastnilo sa 0 /slovom NULA/ otrávených vodičov.  😇

    #95998
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Theo pan geodet ja tu ukončujem hlasovanie teda na tomto linku……odpoved na mlhošovu otazku musím dať,,potpredcceda som z praveku keby si chodil na schodze by si vedel že som bol jednohlasne zvolený a dekret mi vystavil lord Bakuľ a to na desaťročné volebné obdobie,potom ma strieda môj najstarší syn,lebo to je dedičná funkcija 😛  😛 a terazky exebat móžeš celý žtento link uzavreť a pomazať,teda ak sa ti kce konec filma 😈 x5 papikof

    #96000
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    A botka, je po volbach..👍😉

    #96001
    vipper1
    Účastník (Participant)

    Nič neuzatvárajte,je potrebné to tu zachovať pre dalšie generácie ….

    #96004
    fikus
    Účastník (Participant)

    Hm,niečo mi uniklo?
    Neberte na mlhosa,pred rokmi jak sa objavil na bananride mi žral nervy,ale nejak 
    To prešlo a ked sme sa stretli osobne,tak pohoda človek.
    Čiže ja bravim NIE.

    #96006
    josi
    Účastník (Participant)

    Je to motorkar? Ano. Ma so mnou konflikt? Nie. Tak za mna NIE.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 107 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri