Connect with us

Hovadský kalendár 2009

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Hovadský kalendár 2009

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 95 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80744
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Poslem udivene hovada 😉 ked vytriezvem 😎

    #80745
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    blueeyes sak kukni kazdeho profile a tam su ze fotoalbumi a tam najdes to co hladas eheh

    #80746
    bubo
    Účastník (Participant)

    blueeyes : Ja som Ti už poslal nejaké… 👋

    #80747
    Lanie
    Účastník (Participant)

    ZOMBY Ona chce origináy lebo tie sú v lepšej kvalite ako sa to hádže sem 🤐 🙄

    #80748
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Zajtra sa ide odniesť už jeden návrh na tlačenie….povedia mi presnú sumu…no zatiaľ vraj by to malo do 200,- vydať čo som zisťovala…bude to formát A3, farebný a 13 stranový… takže ak ešte niekto chce, aby mal narodky v hovadskom kalendári, nech mi urýchlene napíše…

    ..taktiež kto chce kalendár….nech mi pošle sem súkromnú poštu…s presným počtom objednaných kusov..poprípade adresu kde to mám poslať, aby bol pri vás kalendár čo najskôr. Poštu berem ako záväzné objednávky, takže počet sa nebude dať znížiť.

    Isto chápete, že zbytočných 10 000,- nemám 😕 , preto sa mi nebude dať zaplatiť kalendáre, tak akonáhle budem vedieť presnú sumu, pošlem záujemcom číslo účtu a až potom sa dajú kalendáre tlačiť, aby som neostala pred Vianocami s vybieleným účtom keď to zaplatím z vlastných 😁 😉

    #80749
    cbr900
    Účastník (Participant)

    blueeyes … ja beriem 2ks, čakám na zverejnenie tvojho bankového čísla… 😁

    #80750
    Venco
    Účastník (Participant)

    blueeyes A nemozes sem hodit aspon fotky, ktore budu v kalendari? Aby som vedel, ci sa na taky kalendar mozu pozerat aj fotrovci, alebo je to len cisto sukromna vec 😀

    #80751
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Venco 😀 myslela som na to….žiadny sex, vulgarizmy a nahota tam nebude 🤣 😈

    #80752
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    blueeyes tak by sa mohly vytlacit dve edicie jednu by sommohol zavesit do kuchine a druhu (plnu sexu pifka motoriek ) by som si dal do izby 😁

    #80753
    chnypa
    Účastník (Participant)

    Uno kuso si pytame 😉 Jakože jeden, bo aj tak mame kalendarov plny dom a zabudame na vsetko, prednostne na danove terminy 😇 Techicke info: prevod bude uskutocneny zo SLPS 👋

    #80754
    wewerka
    Účastník (Participant)

    chnypa ale bacha, ked sa nahodou omeskas so splatenim kalendaru, aby nahodou modrooko na teba exekutora neposlala 🤐 😁 🙄

    #80755
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Blueeyes no tiez by som rad videt verziu co tam vsetko a kto bude a tiez by som potom one kus bral/ cize 1 kus slovensky /

    #80756
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    italofighter nedočkavý dáky….snažila som sa….a konzultujú mi to Lanie aj neboziec takže nie som na to sama…neboj sa 😉

    #80757
    bacaono
    Účastník (Participant)

    italofighter Objednaj dva kusy slovenske prosim. Nefim ci sa tento rok este dostanem na nejaku hovadsku akciu, tak by som si ho u teba vyzdvihol. Ak budes ojednavat zavazne, daj vedet, dohodneme…. 👋

    #80758
    italofighter
    Účastník (Participant)

    blueeyes tak potom oprava two kus cize 2 kusy slovenske hovadskeho kalendara na rok 2009 jeden mne a druhy bacaono oki doki

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 95 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri