Connect with us

Hovadský kalendár 2009

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Hovadský kalendár 2009

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 95 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80759
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Mám taký návrh…inšpirovala ma mamina 😁….čo keby som záujemcom poslala kalendár len v elektronickej forme a každý by si to už sám vytlačil? každý by použil typ papiera aký chce, veľkosť akú chcú..viazanie aké chce…..vyhli by sme sa posielaním mi peňazí na účet, poštovnému za posielanie už hotového kalendára…teda zbytočnému naťahovaniu času…mali by ste kalendár hneď…. už viem presne cenu: takže za 13 listový farebný kalendár formátu A4 pýtajú odo mňa 200,- lenže keď k tomu prirátate poštovné, cca 50,- hneď ste o 250,- ľahší…. takto si každý môže vytlačiť kalendár sám…či už v práci alebo v copy centrách ( cenovo: 1kus farebnej tlače na A4 na normálny papier je tu cca 14,- + viazanie: 40,-..spolu teda 196….)

    čo vy na to????

    #80760
    doctor
    Účastník (Participant)

    A co ja viem..jak myslis.

    #80761
    Norbert
    Účastník (Participant)

    Dievča, urob ako uvážiš.Nechám na uváženie tvojich modrých očííííí. 😘 👋

    #80762
    Venco
    Účastník (Participant)

    blueeyes 13×14=182 😉 A povodne si spominala, ze kalendar ma byt A3, nie A4. Myslim, ze pri viacerych kusoch to lepsie vyjde v tej tlaciarni a bude to vyzerat aj ako kalendar, nie zosivackou zopnutych 13 farebnych obrazkov 😁 Moj nazor.

    #80763
    bubo
    Účastník (Participant)

    blueeyes: Koľko kusov to má byť predbežne dokopy? Kde to dávaš tlačiť? Daj mi vedieť a možno vybavím lepšiu cenu. Vo veľa tlačiarňach mám zľavy…

    #80764
    VladiB
    Účastník (Participant)

    blueeyes tak v akom to je štádiu? Tlačiť doma kalendár je úplný nezmysel. Je to už graficky vyrobené, alebo v štádiu grafickej prípravy, alebo ako?

    #80765
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Kalendár už je hotový…už len čakám kým sa mi všetci prihlásia ktorí chcú kalendár aby som vedela koľko kusov presne dať tlačiť.

    Venco 😁 potom ma to napadlo…. ale ospravedlňujú ma farba mojich vlasov a očí 😁 … a na A3 mi nevedia urobiť väzbu…a len tlač by bola 320,- na normálny kancelársky papier… a dať cca 400,- za 1 kalendár…no neviem neviem..to sa mi už zdá veľa 😕

    Bubo toto som si zisťovala v ZV v canon copy centre… u nás v tlačiarňach neviem vôbec kde by som mala ísť, zatial mám objednaných 22 kalendárov…podľa mňa to bude do 50ks ak sa zadarí.

    len ma teraz všetci nezabite za tento návrh…tak ma to napadlo lebo ja to tiež budem tlačiť v obyč. copy centre…a odpadli by problémy s posielaním peňazí, poštou atď atď….

    Cena, ktorú som uviedla,je tlač vo formáte A4 na kancelársky papier takže ak by ste chceli aby som zohnala foto papier,cena ide hore…tak aj formát A3…. a tam zatiaľ neviem kde by mi urobili väzbu 😕

    #80766
    bubo
    Účastník (Participant)

    blueeyes : Keď to budeš mať graficky pripravené, daj to mne. Hodím to tu v BB k Dalimu do digitálnej tlačiarne, určite to bude lacnejšie a hlavne kvalitnejšie, ako v Copycentre.

    #80767
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Takže nejdem tu vyrábať zmätky….. všetky dám tlačiť ja…každému kto si objedná pošlem cez SS číslo účtu kde má zaplatiť ( spravím tak hneď ako budem vedieť presnú sumu) a kto by okrem toho chcel aj digitálnu formu kalendára neni problém mi napísať svoj mail a pošlem….

    #80768
    reeko
    Účastník (Participant)

    Blueeyes ved uz daj nejaky nahlad.. 😎

    #80769
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    reeko nebuď zvedavý 😁 mám poradcov, ktorí mi veľmi pomáhajú a pripomienkujú čo by oni inak spravili a tak… takže obávať sa nemusíš, že na všetkých fotkách budem ja 😀 a chcem, aby to bolo aj prekvapenie…. snažila som sa a riadne aby to ako tak vyzeralo…už robím len finálne úpravy

    #80770
    MartineR
    Účastník (Participant)

    blueeyes daj to radsej tlacit bubovi. na kancelarsky by to nebolo nic moc, to uz rovno mozem vytlacit ja na A3 farebnej laserovke…

    #80771
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    MartineR tak tak…Bubo mi už zisťuje cenu aká by bola vo formáte A4 aj vo formáte A3..ani s väzbou nebude problém keď to dám tlačiť cez neho… takže problém vyriešený 😉

    #80772
    Lanie
    Účastník (Participant)

    No a ja furt neviem neviem ako to dopadne 😀 😀 🙄

    #80773
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Dajte to vytlacit niekde v tlaciarni urcite sa tio minie a ked nie tak sa to rozpreda tu na fore myslim ze s tym by problem nebol a lepsie bude vyzerat ak to bude na poriadnom papieri ako na nejakom matnom kancelarskom papieri to by vatzne vyzeralo ako nejake A4 zosite zosivackou nic v zlom

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 95 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri