Connect with us

Idem kupovať moto-kto pomôže?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Idem kupovať moto-kto pomôže?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70453
    kingkong
    Účastník (Participant)

    Mam tak trochu problem. Som z Blawy a idem kupovat moto. Predavajuci je z Trencina. Hladam cloveka (motorkara), ktory je bud z Trencina a okolia, alebo by bol ochotny so mnou ist to kuknut, nakolko ja mam s motorkami male skusenosti a privelmi sa na nu tesim. Jedna sa o Yamaha Fazer 600. Keby teda bol niekto ochotny pomoct, dajte o sebe vediet.

    P.S. Moto by som chcel kupit cim skorej, teda asi do konca roka 2006.

    #70454
    Eriq
    Účastník (Participant)

    ahoj… ja sice nemam vela skusenosti s cestovnymi, ale moj otec bol kedysi viacnasobny majster cesko-slovenska v 50 a 125, a mal aj kedysi CBF 600 f, tak ma dost skusenosti… a vzhladom na to, ze ja si chcem tiez kupovat fazera 600 na jar, rad by som isiel kuknut s tebou 🙂 som priamo z TN… spytam sa otca ci by siel tiez, on by ju otestoval, ci je v pohode…

    #70455
    kingkong
    Účastník (Participant)

    Eriq iha! to by bolo super! tak daj na seba nejaky kontakt a mozme sa dohodnut.

    #70456
    Patrik
    Účastník (Participant)

    som z Ba …. mozem ti ju pozriet ak by si chcel ICQ 262258994

    #70457
    Eriq
    Účastník (Participant)

    ICQ 280 286 862 … mobil tu zverejnovat radsej nebudem, ked tak na icq…

    #70458
    666killer
    Účastník (Participant)

    fazer je moc gut..potom dojdi na zraz 😁 😁 😁 poradil by som ale som z lesov he 😘

    #70459
    666killer
    Účastník (Participant)

    😘 co za yebly smile som sa kopol kua.. ☹️

    #70460
    Eriq
    Účastník (Participant)

    lol 😁 dufam ze kupujes inak od roku 02… ma po p**i krasnu kapotu 😛 a motor z R6… z ciech ma vyjde na cca 130 000 sk…

    #70461
    yagiza
    Účastník (Participant)

    tejto teme som sa vyhybala lebo som myslela ze sa tu robi zbierka.

    Eriq 600cc 02-03 maju este stale motor z Thundercat. preto ich prestali vyrabat, nepresli junovimi 03 emisnymi. inak 02-03 su najsamlepsie Fejzre 🙂

    #70462
    Eriq
    Účastník (Participant)

    kua, ja som chcel motor z R6 😠 a chcem rocnik 02, ta predna maska sa mi paci viac… a celkovo fazer sa mi lubi moc, chcel som najskor bandita s, bo ma menej koni, ale fazer ma ukecal 🙂

    #70463
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Eriq 04 uz ma motor z R6. 02-03 su najsamlepsie Fejzre. ich cena v Anglii ide dole velmi, velmi pomaly.

    #70464
    kingkong
    Účastník (Participant)

    no, neviem teda. som rozmyslal na velmi peknym 2003, ale asi tym vyvolenym bude rocnik 1999. co poviete, moze byt, hm?

    #70465
    yagiza
    Účastník (Participant)

    kingkong podla toho kolko stoji. ja som osobne hrozne chcela 02-03, tak som na ne nadupada. sprav si trochu domacu ulohu a pokukaj aj ceske weby. tam je vacsi vyber a aj ceny su prijatelnejsie. ak je v cene maly rozdiel radsej by som brala 02-03. tiez ale zalezi aj od samotneho stavu motorky.

    fejzre su celkovo kvalitne masiny, ktore este maju motor z Thundercat-ky.

    #70466
    kingkong
    Účastník (Participant)

    yagiza no ten z thundercatu je vraj pri dobrej udrzbe neznicitelny. pocul som nan vela chvaly. a rozdiel tam je cca 50-60 tis

    #70467
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Aku farbu ma fazer?Nie striebornu?Som od TN par km ak budes chciet tak helfnem Ti

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri