Connect with us

Idem kupovať moto-kto pomôže?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Idem kupovať moto-kto pomôže?

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 16 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70468
    kingkong
    Účastník (Participant)

    Vazeni! Velmi si cenim vasu ochotu pomoct. Som rad, ze je tu tolko ludi ochotnych pomoct. Vratil sa mi jeden velmi dobry kamarat domov, a on jazdi uz dlhucke roky a taku moto pozna, tak pojde ju so mnou kuknut. Vam zatial dakujem za ochotu a mate to u mna 😉 kdyby neco. Verim, ze sa na jar spolu uvidime na cestach 🙂

    #70469
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Thundercat je dobrá motorka, a motory sú vydarené, patrí medzi naj čo sa Yamahe kedy podarilo. Fazer s tým motorom je ozaj dobrá voľba, môžem len potvrdiť vyjadrenie yagizi.

    #70470
    kingkong
    Účastník (Participant)

    Hmm, znova sa prihovaram. S tym kamosom to nevyslo. Malo to viacej dovodov, ale vysledok je ten, ze moto sme kuknut neboli 😠 . Takze ti, ktori ste sa ponukli, v blizkej dobe sa Vam ozvem. Dufam, ze ponuky stale platia 😉

    #70471
    cbr900
    Účastník (Participant)

    kingkong kým to nie je ponuka na sobáš, tak to je v pohode 😀

    #70472
    Xmen
    Účastník (Participant)

    cavte…

    mam prosbu: chcem kupit nejake enduro s ktorym by som si uzil v terene kopec srandy,ale zase by som mohol v pohode jazdit aj na ceste a aj kratsie vylety…mal som XT600 rocnik 91,ale to bolo velmi tazke…uvazoval som o suzuki dr Z 400S,ale tolko prachov nemam…ma niekto skusenosti s DR350???

    priblizne rocnik 97…hlavne motor ci je spolahlivy

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 16 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri