Connect with us

Jeseň

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Jeseň

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69899
    Sani
    Účastník (Participant)

    Vychutnávate si tú krásu červeno – hnedej prírody a prázdnych smrdiacich polí ? Z bočných ulíc stále bezohladne vyrážajú plechovkári a asfalt začal byť studený. Ale toto môžem. Mám pocit, že jeseň nás chce vo farbách a vôňach pripraviť na zimnú abstinenciu. Prepáčte, ale musím sa s vami o tieto zážitky podeliť. 🙄

    #69900
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Sani 😉 na tú bezohľadnosť a studený asfalt doplatili už viacerí a musím povedať, že tak trochu aj ja… aj ked síce už zima na motorku o to viac si dokážem vychutnať teplé lúče slnka… len tak stáť, cítiť ich na sebe ako na naháňajú a nemyslieť na nič… spomínať ako super bolo leto, na všetky spoločné akcie až mi je za nimi ľúto… ale hlavu hore, aj cez zimu sa „skalní“ stretneme a užijeme si to…aj ked bez motoriek, ale predsa… a minule padlo… vydržíme to, však za pol roka tu máme LETO 😁 …

    #69901
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ALL … sorry za preklepy, ale bolo to ťažké ráno 😀

    #69902
    reed
    Účastník (Participant)

    Neviem chlapi ako vy,ale ja jazdím na jeseň veeeeeeeeeeelmi rád.

    Čo rád, 😁 😁 😁 😁 😁 😁 . A občas,keď nieje sneh,tak aj v zime.Keď mi studený vzduch vyštípe tvár a oči mi začnú slziť,vtedy som ten najštastnejší blázon na svete. Takže moj stroj sa dlho v garáži neohreje… Prosím,držte mi palce,aby som si na mokrej ceste neustlal do jarku 😠

    #69903
    cbr900
    Účastník (Participant)

    reed 😀 😁 a na čom jazdíš?? taký kross by sa ešte v zime dal, ale nie superšport… 😁 … jeseň?? nádherná na turistiku 🙂 😉

    #69904
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Přesně jak popisuje cbr900. Stát na benzínce, v ruce horký kafe, co prohřívá zmrzlé prsty, zavřít oči a vnímat, cítit, hřát se jak teplomilné ještěrky na šutrech. Za mnou si „cinká“ motorka, to jak chládne vypnutý motor a ve světě hluku a emisí vnímám jen tu malou oázu klidu. Kousek trávníku na benzínce. To se v létě zažít nedá. V létě se jezdí houfně, člověk neví kam dřív, aby něco nezmeškal a na každé zastávce ze sebe rychle shazuje všechno, aby nebyl propocenej až …. Na podzim naše řady prořídnou, spousta motorek už odpočívá v garáži a na silnici už zůstávaj jen „skalní“, ty kterým kouká tichý nadšení z očí, nedělaj si problém z trochy vody nebo bláta a masochisticky si užívaj kosu, vítr a klouzavej asfalt… Ať žije podzim a jaro.

    #69905
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    Cendina… 🙂 zavidim….pekny den a vela stastia

    Ludo

    #69906
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Cendina ..vidím, že presne vieš o čom som písal 😉

    #69907
    def
    Účastník (Participant)

    Prave som dosiel z paradneho vyjazdu do „prirody“ a bolo to super. Po dlhom dni paradna odreagovacka a ani zima nebola. A tie farby su super som sa musel normalne zastavit a vychutnat si to (no mozno som zastavil aj preto ze som chcel zistit preco mi nesvieti stretavacie svetlo 😁 ). Proste bolo super… 😁

    #69908
    Sani
    Účastník (Participant)

    All 🙂

    #69909
    jybka
    Účastník (Participant)

    akurat predchvilkou som dosla domov..Boli sme sa vozit na moto aj s kamosom…je to super..a hlavne teraz vecer,taka zima,ale to bol teda adrenalin,a este sme zavrcali aj pod oknami…. 😁 no skvele…. 😁 😉

    #69910
    Eriq
    Účastník (Participant)

    nerobte mi xutky, aj ja by som si chcel zajazdit 🙁 dudfam ze na jari mi to vyjde…

    #69911
    Casperr
    Účastník (Participant)

    Zdravim vas vsetkych. Presne, mate pravdu ze Jesen ma svoje obrovske caro na vozenie. Oci mam pomali viac na prirode ako na ceste 😀. Vyberam si vyjazdy cez rozne horske priechody v okoli a kocham sa tou nadherou. Sice sa teraz kocham doma anginou, asi som nachladol pri vikendovom jazdeni, ale stalo to zato, nelutujem. Tak si uzivajte posledne kilometre naplno a hlavne sa teplo oblecte 😉

    #69912
    reed
    Účastník (Participant)

    🙂 Dnes sa chystám do BS,čo je moja srdcovka a mám to blízko a zajtra bych rád obzrel trasu NR-Piešťany.Dúfam že nebude pršať.Nemám rád keď sa mi v rozkroku nahromadí voda a vajcia mi plávajú v jazierku.Inak ma nič neodradí od kochania sa prírodou,zdravenia veveričiek a fúkania soplov 😁

    #69913
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Casperr aspon vieš aké to je jazdiť v „zime“ …. spomenul som si na Tajovskú Montyho guľášovicu, keď sme išli domov v noci okolo 2 😁 … poriadne to dolieč… ale zamysli sa…jeseň je len jedna v tomto roku, tak sa radšej poriadne obleč a uži si ju 😀

    reed … nezobereš spolujazdca?? kvôli tebe by som presedlal aj na babettu, či minibike 😀

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri