Connect with us

Jeseň

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Jeseň

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 16 až 22 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69914
    Casperr
    Účastník (Participant)

    CBR900 ano spominam aj ja. Odmietli ste WEWIN paplon 😁 Ale vtedy bola ozaj riadna kosa, neboli nasledky ?? Dik za upozornenie, vykonam !!! 😉

    #69915
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Casperr nebola kosa?? no tak tomu ver že bola KURVA kosa 😟 … v živote som tak nevymrzol a čudoval som sa Pume, že to vydržala…ja som bol naobliekaný (aj futro), ale ona nie 😠 … následky?? boli…prechladli sme, ale aj vyliečili sa z toho 😉

    #69916
    reed
    Účastník (Participant)

    😁 Chlapi,už balim veci do tankvaku 😁

    #69917
    reed
    Účastník (Participant)

    Cbr900:nemusíš presedlávať.Neverím že by si si to v takomto počasí rúbal viac ako 130 a tolko bych za tebou ešte stíhal…Však vyčkaj do jari,dohodneme si nejaký väčší výjazd,nie len také obhliadky dávno známych miest ako ja teraz robím.Dáme do kopy tlupu chlapov,zbalíme si pasy a zubnú niť a hor sa k moru. 😉

    #69918
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Sani je som si to vychutnal v prírode pekne priamo pri zdroji tej krásy. A ku tomu vybehovaniu z vedlajších ciest mi vybehujú epileptickí cyklisti 😁

    #69919
    Sani
    Účastník (Participant)

    kxbibo, cyklistov nerátam, závidím im, že robia pre svoje zdravie pohybom viac, než ja. Takže aby som nebol nasra … , včera bol nebezpečný len 1 plecháč.

    Ale všimol som si (!!!!!!!!!! a ďalší jesenný prvok !!!!!!!) traktory, ktoré podľa môjho názoru majú za úlohu robiť prachové zóny, kde sa jazdí naslepo. Tento adrenalínový prvok niekto objednal ?

    #69920
    cbr900
    Účastník (Participant)

    reed … neveril by si, ale ja som si jesennú vychádzku vychutnal na bicykli 🙂 … rýchlosť u mňa výrazne klesla, ale o to som mal večer krajší pocit 😁 … to zahraničie by sme mohli nejako poriešiť 🙂

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 16 až 22 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri