Connect with us

Koľko km najazdíte cez sezónu?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Koľko km najazdíte cez sezónu?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 31 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67558
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Koľko km najazdíte cez sezónu?

    #67559
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Ja som za minulu sezonu najazdil približne 17 800km za 7 mesiacov.

    #67560
    milan3232
    Účastník (Participant)

    7500 – 10 000 km

    #67561
    dusik
    Účastník (Participant)

    Ja som ešte nejazdil a túto sezónu ak sa urobí mašina a ja sa na nej nezabijem bude to možno do 1.000 km maximálne, nie že by som nechcel ale nemám mašinu na ktorej sa dá sedieť dlhšie ako pol hodinu bez toho aby ma neboleli vajcia, zadok a chrbát…. 🙂

    #67562
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Dusík treba sa na tu motorku vediet dobre posadit 😀

    #67563
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    dusik ty koso tak zmen masinu… to nieje pravda co pises 😀 no pobavil si kebyze napises ze nemas cas alebo tak….

    1000km spravil kamos na R1 za víkend no alebo je moznost ze mas tri metre 😁 🙄

    #67564
    dusik
    Účastník (Participant)

    jaRRo vieš, asi nepoznáš okolnosti, ale ja som sa ešte nevozil na väčšej mašine ako MZ 251. Je to celé také zamotané, že sa mi ani nechce o tom rozpisovať. Faktom je len to, že mám Hondu VTR 1000 SP 1, ktorá sa momentálne prerába na civilnú verziu a neviem na nej jazdiť, viem povieš si to je debil, ale opakujem nepoznáš okolnosti…….

    #67565
    dusik
    Účastník (Participant)

    jaRRo a keď sme už pri tom R1 je v porovnaní s SP1 takmer turistický stroj. A mám 190 cm 😉

    #67566
    pa4k
    Účastník (Participant)

    dusik turisticky !!! si robis srandu…kapanek si sa sekol….obidve motorky su pekne sportove nacinie……

    samozrejme dvojvalec da trocha do tela…ale zeby az tak ze neodjazdis za vikend 1000km 😟 😟

    Inak toto sa mi paci vela ludi v mojom okoli ako i ja si prerabame civilne motorky smerom k okruhovkam… podla mna by si tam mal pichnut cocku a ides…a potom by ti to lorenzo ukazal ako to na okruhu chodi…a uz by si ju na bezne cesty ani nevytiahol 😀

    #67567
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    on tiez ja mam 180… hm tak to neviem posudit na SP som nesedel…. ale lorenzo bude vediet to sa mi nechce verit ze moze byt nieco ovela horise nez R1 este viem ze SRAD su strasne unavne na posed…

    #67568
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    jaRRo tak na vozenie sa ta SP2 nieje, je to tvrdá motorka, R1 je pohodova v porovnani s SP sériou.

    #67569
    dusik
    Účastník (Participant)

    jaRRo vravel som ti a povedalo mi to už viacej ľudí a koniec koncov aj Lorenzo ti to potvrdí, že je to veľmi tvrdá mašina nevhodná do mesta a už tobôž nie na turistiku 🙂 jediné miesto kde sa cíti dobre je okruh, takže asi tak

    #67570
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    dusik ok prečo prave ten vyber motorky?? ked ju nevyuzijes na to na co sluzi najlepsie… ako Lorenzo

    #67571
    renac
    Účastník (Participant)

    jaRRo: R1 je fakt poho aj na cestovanie,to ti potvrdí aj moja ladvinka. 😉 Čo sa týka SP-čka treba si len zvyknúť dusik a uvidíš pojde to.SP-čko je len tvrdé ale oproti vystrelujúcemu zadku na monster 600 je to malina.Na nej 200km a cítiš sa ako keby si zdolal 800 po panelke.Doteraz najhorsie sa mi jazdilo na Suze TL 1000R upravenou firmou RaceDynamics bolo to na okruhu v Assene cca 2 roky dozadu mala 180PS každá zákruta či rovinka utrpenie.Docieliť aby zadná guma nehrabala alebo moto nedvíhala bolo skoro nemožné.Ktovie možno ju cez víkend uvidím znovu ak všetko vydá 😁

    #67572
    milan3232
    Účastník (Participant)

    dusik paci sa mi tvoj zodpovedny postoj a respekt k motorke, ktoru si, pokial si dobre pamatam ziskal vyrovnanim nejakych pohladavok… Ono sa lahko hovori, jazdi, jazdi, ale keby sa nieco stalo a das to sem, uz mas kopec prispevkov v style : ked nevie, nech nesada…

    Respect.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 31 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri