Connect with us

Koľko km najazdíte cez sezónu?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Koľko km najazdíte cez sezónu?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 31 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67573
    dusik
    Účastník (Participant)

    jaRRo nechcem sa teraz k tomu vyjadrovať, ale ver, že to nebol výber motorky podľa môjho gusta 🙂

    milan3232 vďaka, povedal si to za mňa 🙂

    #67574
    erer22
    Účastník (Participant)

    mne sa moja minulorocna sezona zacala dost neskoro,tak som stihol ,,len cca 7500km,tento rok som zacal veeelice z ostra a do toho nechutneho dazdiveho obdobia(maj)som stihol daco cez 5000 km potom uz len pianko,takze teraz mam okolo 6500km a zadna guma tak 40%,kua…a to hlavne mojou chybou,mne ten moj bicykel dost hrabe,a ja si na to neviem davat pozor(saaak mi aj treba 😟 )momentalne stojim,lebo som minuly tyzden trafil veelikansku jamu a predne koleso to nerozchodilo… 😟 ☹️ 😠 ,aaale ked sa opravy,tak to seeecko dobehnem a este aj predbehnem!!!prisaham na cervenuu!! 😁 😁 😁 a uz som stihol aj ten,,tazky pad“ked uz takmer stojis a potom iba:do piii………eeeeeeeeeeeeeeeeee 😟 😁 😁 zelam veeeeeeeeeeeela peknych km

    #67575
    raptor
    Účastník (Participant)

    dusik tak nejaky ten km by som si na tej tvojej VTR skusil aj ja :75:

    #67576
    Nepo
    Účastník (Participant)

    Poviem ti na konci sezony. 😁

    #67577
    Sani
    Účastník (Participant)

    My s Vierkou tiež medzi 7 a 10 tis. km. Problém je s pracovnými dňami, kedy ráno treba prejsť rýchlo do 30 km, po robote je síce možnosť si pojazdiť, ale nebude pršať ? Aj to zodpovedné oblečenie v horúcich dňoch komplikuje život.

    Viem, že sa vyhováram, ale možno sa polepším.

    #67578
    erer22
    Účastník (Participant)

    Sani:mi hovor nieco o tom,sem tam vybehnem na moto nieco do mesta vybavit,hlavne okolo obeda a potom so mna leje jak JAK 🙄 ,ale ten pocit,ked vsetko vybavis za hodinku vdaka moto,no to mi stoji za to a nevadi mi ani ten motokros v meste(Ba) 🙂

    #67579
    raptor
    Účastník (Participant)

    sani vobec sa nevyhovaras.. v takychto teplach mas na vyber medzi dvoma zlami… bud sa dobre obleceny spotis.. alebo budes riskovat v bermudach….

    #67580
    dusik
    Účastník (Participant)

    raptor ak budeš chcieť v pohode, stačí sa dohodnúť a prídeš si pojazdiť

    #67581
    vyboh2
    Účastník (Participant)

    No čo sa týka mňa asi to vela v teréne nebude ale ved aj to sa ráta nie, 😁

    #67582
    milan3232
    Účastník (Participant)

    dusik toto si nemal povedat – kde byvas? aj ti zaplatim, ale pridem 😉 😁

    #67583
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Za sezonu robim cca 10.000km. Tento rok uz mam 6.500 a snazim sa jazdit vždy ako mi to čas dovoľuje bez ohľadu na počasie. A v poslednej dobe ma fascinuje viac a viac jazda za dažda.

    #67584
    milan3232
    Účastník (Participant)

    tlmic veru, uz viacej krat som tento rok zazil situaciu, ked prsalo zhora, zboku aj zo spodu + krupy ☹️

    #67585
    tlmic
    Účastník (Participant)

    milan3232 vieš ako to je, čakať na ideálne počasie tak to by som sa nepovozil. Nepokazim si predsa vikendový výjazd len preto, že tam hore vidím pár čiernych mrakov. Aj ked z nich niekde zaprší o pár kilometrov ďalej už môže byť inak. Takže sa počasím, pokiaľ sa nejedná o extrém, vôbec netrápim.

    #67586
    Centauro
    Účastník (Participant)

    tuto sezonu uz mam odjazdene asi 11000 km a jedna zadna pneu je uz tiez v prdeli.

    #67587
    dusik
    Účastník (Participant)

    milan3232 kľudne potom dojdi aj ty, len sa bojí či zvládneš skok z tvojho na môj dvojvalec 😉 u Raptora je to trocha inak má už s motorom z VTR skúsenosti, aspoň dúfam 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 31 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri