Connect with us

Malokarpatské stretnutie Hovád

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Malokarpatské stretnutie Hovád

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 87 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82091
    Vierka
    Účastník (Participant)

    🤣 Samozrejme, veď tam budú len samé slušné Hovadá 😈

    #82092
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Vierka, Rowla s ľadvinkou daj kľudne k nám, my s Jankom sme najtichšie hovadá a oni sú na nás zvyknutí 🙂 😉

    #82093
    Hanzi
    Účastník (Participant)

    Nazdar AMIS, 👋 ,o čo ide? 😎

    #82094
    MioK
    Účastník (Participant)

    Aj ja aj jaaaaaaaaaaaaaa aj jaaaaaaaaaaaaaa predbežne hlásim príchod ak dožijem..xixixix 😇 😈

    #82095
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Sakra, tolko hovad pokopa a ja tam chcem prist s 11 mesacnym babom. To asi nebude dobre, ved nam ho celeho zhovadite 😉

    #82096
    Norbert
    Účastník (Participant)

    Hoviadka božie, prídeme Vás pozrieť v sobotu okolo 10h.Norbi a Katka 👋 👋 👋

    #82097
    Vierka
    Účastník (Participant)

    Hehe SUPEEER! Zapĺňa sa nám to samými Hovadkami 🙄

    #82098
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Kedy mame prist? V piatok vecer, alebo v sobotu poobede – aby sme tam niekoho nasli?

    #82099
    Vierka
    Účastník (Participant)

    milan3232 Akcia je zo soboty na nedeľu – v piatok večer tam nájdeš 50 Poliakov. Ak ich nechceš vidieť – ale ktovie, možno nejaké pekné Poľky… 😀 – tak my sa stretávame až v sobotu od 10-tej ráno. Potom okolo 13-tej ideme na výjazd, asi o 15-tej sa vrátime. Nechceme dlhý výjazd, nech sa môžeme aj zabaviť a pokecať si aj s tými, ktorí neprídu na motorkách. 😘

    #82100
    MioK
    Účastník (Participant)

    Vierka – dáka navigácia kde v Modre to mámhľadať je ? Bo ja sa stratím vždy a všade..xixix

    #82101
    Vierka
    Účastník (Participant)

    MioK V Modre odbočíš na Harmóniu – a i deš stále smerom hore na Zochovu chatu – Piesok, keď zbadáš Zochovu chatu – je v prestavbe – ale je pri nej veľké parkovisko, ideš stále smerom hore akoby na hvezdáreň, asi po 600 metroch je Chata Plus. Majú označenie na strome, a ja sa to budem snažiť dovtedy označiť stužkami – O.K.? Aby náhodou nejaké Hovadko nezblúdilo… 🤣

    #82102
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Ok, Vierka, diky, prideme v sobotu poobede aj s mrnusom 🙂

    #82103
    bubo
    Účastník (Participant)

    Mimochodom nemáte niekto navyše jeden odznak z Taxíkovice v Nedožeroch? Mal som dva a stratil som ich… x 😟

    #82104
    Furby
    Účastník (Participant)

    Kdo si ma nájdze po cesce tak mu to možná ukážem, včul to znám a trafím tam aj na táčkach ze šenku 😁

    #82105
    chnypa
    Účastník (Participant)

    V sobotu navečer by sme sa na Vás radi prišli pozrieť – máme abstinenčné príznaky. 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 87 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri