Motoalarm
Domov › Diskusné Fóra › Motoporadňa › Motoalarm
- Toto téma obsahuje 28 odpovedí, 10 hlasov, a bola naposledny upravená pred 20 rokmi, 1 mesiacom od
julok.
-
AutorPríspevky
-
19. apríla 2006 o 11:44 #66600
julok
Účastník (Participant)Neberte to ako propagacia vlastneho produktu, ale bolo tu spomenutych viacero zavadzajucich informacii a rad by som uviedol niektore veci na pravu mieru.
Motoalarm Sentinel 1100 nebol stiahnuty z predaja. Neviem odkiaľ mate tieto informacie, ale ako dovozca, veľkoobchodny predajca a prevadzkovateľ http://www.autoalarmy.sk by som o tom niečo musel vedieť. Bolo dovezených niekoľko testovacich kusov, ktore prešli testami v dielni a rovnako po namontovani na motocykloch. Neboli nam hlasene problemy od montažnych stredisk ani od koncovych uživateľov.
Aj na základe týchto kladných ohlasov sme objednali tieto alarmy vo veľkom množstve a momentálne ich uvádzame na trh. V predaji budu v priebehu nasledujúcich tyždňov.
Ja osobne som mal tento alarm v rukach. Bolo potrebne ho nafotiť.
Nehovorím, že tento alarm 100% ochráni Váš motocykel. Každý alarm sa dá oklamať, záleží len na tom, koľko času a námahy to bude stáť. Myslím si, že je to za tú cenu veľmi dobrá alternatíva ako zabezpečiť mašinu.
V pripade, že mate ľubovoľné otázky, kľudne mi napíšte.19. apríla 2006 o 12:04 #66601Vidicon
Účastník (Participant)julok informaciu o ich poruche som mal z montazneho strediska Convex v Bratislave. Bol tam velmi mily a ochotny pan a toto mi povedal. Mohlo sa vsak stat, ze som ho len nespravne pochopil, to sa mi obcas stane, pretoze sme sa bavili aj o autoalarmoch. Ale mam to z toho rozhovoru takto zafixovane.
Neskor, ked budem mat cas, napisem asi kratky clanok o montazi a nedostatkoch a vyhodach alarmu GT970, vcetne kratkeho prehladu, aby nejaky zaujemca mal aspon aky-taky startovny bod.
27. apríla 2006 o 16:21 #66602Simm2000
Účastník (Participant)julok
kde je mozne zakupenie a montaz tohoto alarmu v KE?27. apríla 2006 o 22:24 #66603raptor
Účastník (Participant)harliak ten tvoj kredenc ti nikto neukradne to sa neboj…
dobre si si vybral, s tak skaredou motorkou usetris na bezpecnosti 😁
28. apríla 2006 o 6:15 #66604Simm2000
Účastník (Participant)raptor ja wim ze z teba hovori zavist :o))) ale neboj nic, GS neni o nic krajsie :o)))
28. apríla 2006 o 6:56 #66605raptor
Účastník (Participant)a potom si sa s konom zrazil… GS je tak skarada motorecka az je krasna… ale ten tvoj kredenc obludny 😁
ale mas ty pravdu zavidim ti kym si nekupim akukolvek inu motorku 😁
28. apríla 2006 o 7:52 #66606Vidicon
Účastník (Participant)Simm2000, ty chces Sentinel ak ti dobre rozumiem, tak na stranke [linka] mas kontakt. Inak, na 99% ti to predaju v kazdom montaznom stredisku, co uvadzaju…
28. apríla 2006 o 10:50 #66607josky
Účastník (Participant)raptor Simm2000 hoši BMW vyraba aj krajsie bawora ako GS a RT, ale kazda moto ma nieco do seba. ale nemozem povedat zeby sa mi bawora nepacili. a tie nove modely co maju teraz? no nádhera.
cago 😉
28. apríla 2006 o 13:52 #66608raptor
Účastník (Participant)ta harliakova stodola ma tiez cosi do seba.. vlastne nema.. je to stodola bez sena 😁
28. apríla 2006 o 20:05 #66609Simm2000
Účastník (Participant)josky co sem pleties porovnávky helmutov, toto je o alarme a nie o zijucich legendach 😁 tak prispievaj k téme, bo ťa vymažerm! 😀
ups nechal som sa uniesť, asi profesionálna deformácia 😟 🙄 😁
28. apríla 2006 o 20:07 #66610Simm2000
Účastník (Participant)raptor ale ked budes dobry tak ta mozno aj povozim 😁
vidicon dikes, ak sa podari, skusim ten sentinel28. apríla 2006 o 21:03 #66611raptor
Účastník (Participant)ked budes dobry tak ti dodam seno do stodoly :75:
2. mája 2006 o 11:59 #66612julok
Účastník (Participant)Simm2000 Najlacnejšie je objednať si tento alarm cez web. Nájdeš ho na http://www.autoalarmy.sk alebo priamo na [linka] Pri takejto objednávke sa účtujú e-ceny aj keď následne prídeš do firmy si to vyzdvyhnúť. Sídlime na Čermeľskej 3 v Košiciach – cesta smerom na Bankov, hneď za štadiónom.
3. mája 2006 o 12:43 #66613julok
Účastník (Participant)Mám pre Vás jednu novinku. Práve nám došli Alarmy Sentinel 1100 Moto. Nejde mi teraz o to, aby ste hufne začali nakupovať. Mojou ulohou vo firme je web. A okrem obchodu zabezpečujem aj správy, testy, novinky. Ak máte záujem o „spoluprácu“ dajte mi vedieť, čo by som mal na alarme otestovať. Čo by Vas ako motorkarov z praxe najviac zaujimalo. Ak sa nebude jednať o deštrukčné testovanie, veľmi rád, v medziach možností, otestujem čo sa len bude dať. Najlepšie ak na našej stránke vytvoríte diskusiu o testovaní – http://www.autoalarmy.sk
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
