Connect with us

Motocykel vs. HOVADÁ

Domov Diskusné Fóra Ring Motocykel vs. HOVADÁ

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 63 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83491
    MartineR
    Účastník (Participant)

    eXeBaT posledná vec ktorú by som rád vedel pred úplným odchodom z tohoto portálu :

    celá diskusia vznikla len kvôli mne? 🤣

    a nie je náhodou pravda, že táto diskusia mala vzniknúť ako pokračovanie diskusie "CBF", ktorú si však úspešne zmazal a doteraz si nikomu nepovedal, čo ťa k tomu viedlo, kěd tam nebolo nič urážlivé, ani vulgárne ??

    Pamätám si ako mi klasik volal, že sa tu niečo deje, no bolo to cez víkend, kedy som bol mimo a nemal som prístup na web. Hneď na to sa bavím s heavym, že zmizli jeho príspevky, ktoré mali hlavu aj pätu a hneď na to mi amazonka s odporom vraví, že si zmazal aj ju …

    (pre nezaujatých : ide o jednych z prvých užívateľov tohoto portálu, ktorý sem chodili, keď návštevnosť sa blížila limitne k nule, no zrazu zostali asi nepohodlní, keď vyjadrili svoj názor na dianie za posledný možno pol rok)

    Dokážeš sa týmto ľuďom pozrieť do očí (i keď napr. heavy a amazonka už sa zaprisahali, že sem neprispejú ani keby traktory padali) a povedať jeden rozumný dôvod, prečo si ich zmazal, alebo len potrebuješ obetného baránka, o ktorom povieš, že tolen kvôli nemu … ?

    Nechcem a nebudem sa stavať do pozície hovorcu hovád, no asi som tu zostal posledný, čo ešte verí, že tu môže byť tá pohoda práve spred 4-5 rokov a som ochotný sem ešte prispieť aspoň tou svojou troškou, i keď priznávam, že veľa krát to boli i riadne sprostosti. No pokiaľ nie je záujem z Tvojej strany, alebo zo strany redakcie, tak samozrejme nie je o čom …

    Raz si mi napísal, že keď sa mi nepáči, tak ma tu nikto nedrží. Myslím, že práve prišiel ten moment, len by som Ti bol veľmi vďačný, keby si bol schopný aspoň pár vetami popísať svoje pohnútky ku zmazaniu celej debaty.

    👎 👎 👎

    #83492
    raptor
    Účastník (Participant)

    Martiner pridete mi ako jesitne rozmaznane decka aj s heavym (u ktoreho ma to mimoriadne prekvapilo lebo ho mam za rozumneho chlapa) amazonkou atd atd

    presne ako rozmaznane decka ktore doteraz mali cele pieskovisko iba pre seba a potom ked im niekto pomerne citlivo naznaci ze to pieskovisko nepatri len im a ich vulgarne hovadske napisy na murikoch pieskoviska tu trpiet nebude, tak teatralne odchadzaju na ine pieskoviska alebo zakladaju nove na FB

    ver mi ja nieco o cenzure viem vyse pol roka som vymazany zo susedneho portalu (ale to je uplne ina story) a som maximalne citlivy na akekolvek nefer zasahy v tomto smere a bol by som prvy ktory by sa postavil na vasu stranu ak by som si myslel ze exebat a redakcia jedna nefer… jeden z vasi najprimitivnejsich clenov je dokonca schopny napisat ze sa exebatovi / redakcii strkam do zadku ak im chytim stranu

    to ze vam (nam?) exe zmazal par prispevkov este nie je dovod aby ste ako male deti dupali a odchadzali.. ale na druhej strane on vas tu nasilim drzat nemoze, je to vsetko na vas

    velmi ma mrzi martiner ze si dokazal takto lahko polarizovat ludi na tomto portali a rozbit to co tu bolo..

    #83493
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Nebudem písať články, ked to raz neviem. Keď raz nemám o čom tak načo. Článkov je plný internet. KOho to už zaujima ako som sa vozil po Slovensku niekedy je menej viac. Keby si ma kus poznal tak by si vedel, že nie som ten pravy zrazový typ a podobne ožran party nemusim a aj preto sa mi pači na hovadskych akciach, že nie ožieranie je tam ciel ale to je jedno. Ja som to myslel nie kvoli člankom, že to stoji na jednom mieste ale kolko akcii robi motocykel a kolko "konkurencia". Ale máš pravdu nechajme to radšej tak.

    #83494
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    "Debordelizoval" som celú diskusiu bez ohľadu na to, či príspevky zneli urážlivo, alebo nie. Všetci dobre viete, že tie príspevky tam nemali čo robiť. Napísal som to v tej téme hneď na začiatku svojho siahodlhého príspevku a odporučil som vám vytvoriť si samostatnú diskusiu. Mimochodom po tebe tu Martiner poslednú dobu musím robiť najviac poriadok. Všade na nete platia rovnaké pravidlá vo fórach a to nezasieranie diskusií inými témami, tak sa netvárte, že je to pre vás novinka a nevedomky ste vyrobili flameware.

    #83495
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Len tie pravidlá nejak platia pre každého asi inak …

    pripomeniem len :

    eXeBaT

    Šéfredaktor

    01.02.08 22:26

    Koniec mazania príspevkov, nastáva dlho očakávaná demokracia a sloboda prejavu!

    Vaše príspevky, priam hotové "diela", ktoré sa nebudú hodiť k danej téme a budú doslovne zbytočným výplodom, budú končiť na Smetisku. . . atď, atď … [linka]

    Takže ak by platili rovnaké pravidlá, ten "bordel" ako si to nazval, by skončil práve na smetisku a nie v nenávratne … 👎 👎 👎

    (samozrejme stále píšem o téme CBF)

    #83496
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    MartineR

    Než začneš niekoho kritizovať, pozametaj si najprv pred vlastným prahom.

    #83497
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Ta hlavne, ze je stale o com ne. Sak to tu zije viac nez na MR 😉

    #83498
    Matooo
    Účastník (Participant)

    eXeBaT motocykel.sk nikdy a nijako neublížil Hovädám a dokoncim Tvoju vetu, ublizili ako konkretne hovada motocyklu? Pytam sa!

    Ak predsa budes tvrdit ze ano tak je to vasou vinou, ze tuto celoslovensku stranku prevalcovalo par ludi okolo motoriek s podobnym zmyslanim v zivote. Ja si tiez nepozeram polovicu veci na stranke lebo ma to nezaujima, kto nema zaujem pozerat hovadske albumy tu place ako male decko a nech nepozera.

    Od teraz nebudem klikat ani raz za tyzden na tento web, mozno si casom odvyknem celkom…nic tu nie je zaujimave, stranka mi nabieha dlho, vsetko tu blika co inde na motoweboh nie a nemusim mat nic nastavene, lebo je to tu len samy raptor a ten je z inej planety 😁

    P.S. A k "hovadam", ze ty mas ine priority je ok, kazdy ma, je ok, ale ta partia si myslim ze sa vyvija a z casu na cas sa veci menia, neviem ani ako to fungovalo pred tym ked vy vsetci v.i.p.h.v.d. a neviem co este ste boli hovada ked ja som pred par rokmi s tou partiou zacinal, ale poviem ti poniektori sa tak nazvali len umelo a nepatria ozaj medzi tu partiu ludi ktora stale podla mna paradne funguje a si naziva 👋

    Mna ste svojim pristupom sklamali, mali sa ludia aspon stretnut pri pifku a pokecat o tom niekde pri motorkach v prirode a nie takto ako deti od PC 😶

    #83499
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Matooo "kto nema zaujem pozerat hovadske albumy tu place ako male decko a nech nepozera. " neviem ci to mam brat osobne, lebo "hovadske fotoalbumy" tu spominam iba ja, ale ak to bolo mierene proti mne, tak si daj kludne pohov, ja proti vam nic nemam, akurat to, ze nazov vasej skupiny mi prijde uplne odveci, (ale to je vasa vec) a to, ze som mal z motocykel.sk pocit akoby som si otvoril stranku http://www.hovada.sk

    #83500
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Matooo

    Hovädám a dokoncim Tvoju vetu, ublizili ako konkretne hovada motocyklu? Pytam sa!

    Moja odpoveď:

    Riadne si odbočil. Nie motocykel.sk má výhrady voči Hovadám, ale poniektorí z užívateľov portálu. Takže svoju otázku musíš smerovať na nich. motocykel.sk, resp. redakcia nikdy nemali a ani nemajú žiadne výhrady voči Hovadám na portáli. Preto ostávam aj naďalej v polonemom údive z názvu tejto témy.

    #83501
    raptor
    Účastník (Participant)

    Matooo pevne verim ze budes rovnako husty aj ked sa raz stretneme osobne 😎

    #83502
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Kokso, mat problemy niektorych ludi… 😕

    #83503
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Vsetko co sa deje na tejto web stranke, za vsetko si mozme mi sami.

    vzdy ked tu pridem, stale vidim prispevky od rovnakych hovad. Riesia sa tu veci, ktore by sa mali riesit osobne, ako povedal Matooo , pri pivku.

    Ostala skupina ludi, ktory sa stale stretavaju, alebo sa aspon snazia stretavat. Ja sa vobec necudujem ze ludia ktory tu pred 3 ci 4rokmi chodievali, uz nechodia, alebo aspon neprispievaju.

    Par rokov dozadu to tu zilo zartami, prava atmosfera hovad, a teraz?

    #83504
    doctor
    Účastník (Participant)

    Zaujimava debata sa tu rozbehla ale pri jej citani som sa dost unavil 😉 …. asi pojdem spat 🙂

    #83505
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Smutné nech sa na to snažím pozerať z ktorejkoľvek strany 😠 😶

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 63 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri