Connect with us

Motocykel vs. HOVADÁ

Domov Diskusné Fóra Ring Motocykel vs. HOVADÁ

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 63 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83461
    Sani
    Účastník (Participant)

    Nedá mi, aby som Rapťákovi, ktorý nastavuje zrkadlo a tlmočí … odkázal: si V.I.P. ale nevieš, nerieš.

    Hovadá nie sú motocyklový gang, ale byť Hovadom je životná filozofia. Nikdy sa nestalo, že by bol niekto príjdený na akciu organizovanú nejakým H.V.D. nevtiahnutý do diania. Ak sa mu zapáčilo, prišiel zas.

    A ten chlast, prepáčte, cez deň pri prestávkach v jazde zopár fotiek, večer viac. Na tých večerných fotkách sú aj ľudia, čo alkohol nepijú. To vieš?

    Je mi cťou byť H.V.D. , lebo som spoznal veľa kvalitných a priateľských ľudí na rôznych stretnutiach a výjazdoch. Tento portál je pre mňa aj informačným uzlom o tom, čo bolo a čo bude.

    Mimochodom, tričká HOVADO zakúpilo minulý a tento rok asi 80 ľudí. Musím priznať, že ho nosia aj nejakí vodáci. A so cťou.

    Súhlasím s Milanom, Klasikom, a … skrátim to, so všetkými pozitívnymi príspevkami, čo boli skoro všetky.

    Takže, treba niečo riešiť, alebo ideme ďalej ?

    #83462
    raptor
    Účastník (Participant)

    Heavy no proti vetru sa stat neoplati.. vedel by som ti rozpravat 🙂

    avsak v pripade exebatu si naozaj myslim ze si konal unahlene, ked si sa rozhodol ukoncit svoj aktivny pobyt 🙁

    Sani co neviem? co nemam riesit?

    nemusis mi vysvetlovat kto su hovada a aka je ich zivotna filozofia, bol som medzi hovadami

    #83463
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Príspevky som rovno mazal, na smetisko hádžem smajlíkovské príspevky, kedy príde užívateľovi automaticky správa, aby sa rozpísal namiesto klikania na ikonky. Takto by tá tema pokračovala iba na smetisku.

    – Hovädá portálu neuškodili

    – Portál neuškodil Hovädám

    – Slovo "cenzúra" je blbosť

    – Okrem šťuchania sa Martiner vs Raptor tu nič dlho ako hádka nebolo

    – Martiner so slovom "cenzúra" šermuje príliš často a je u mňa čistý ješiťák

    – Raptor má pravdu

    – Heavyho uponáhľala určite borovička

    Hovädá sú ľudia, ktorí nie sú uzavretá skupina, či komunita a veľmi radi vás privítame na niektorej z našich akcií. Budete milo prekvapení, ako rýchlo sa udomácnite.

    Odporúčam si ísť zajazdiť, pretože tu riešite vážne blbosti 😉

    #83464
    reeko
    Účastník (Participant)

    Sani pekne si to napisal.. 😎

    If you have to ask the question, you probably wont understand the answer. 👋

    #83465
    MartineR
    Účastník (Participant)

    … mal som rozpísaný siahodlhý príspevok no vo svojej ješitnosti som ho radšej zmazal …

    som smutný, že sme skončili tým, že musíme rozoberať takéto, ani nenapíšem hovadiny, lebo by to bolo zneuctenie pocty "hovado" …

    … treba asi zas prenechať štafetu ďalej …

    PS.: mojich fotiek sa aj tak nezbavíte, je to niečo, čo ma baví a napĺňa takmer rovnako ako motorky …

    momentálne už pracujem na fotkách z víkendového CC. 😈

    👋

    #83466
    raptor
    Účastník (Participant)

    Martiner ty rozpravas jak fico… nikto sa tu nechce zbavit ani hovad ani tvojich fotiek 😕

    este napis ze vies take veci ze sa bojis o svoj zivot a fakt ta zacnem volat Fictiner 😛

    #83467
    MartineR
    Účastník (Participant)

    raptor pamätám si, keď sa mi niekto vyhrážal bitkou 😉 , ale to sú veci, ktorých ja sa naozaj nebojím …

    #83468
    bacaono
    Účastník (Participant)

    To uz co sa tu rozobera? jake kra.. 🤐 (kravicka prepac! aj ty si len hoviadko 🙄 ) tak teda pi…iny 😶 ☹️ 😟

    Cil nevim ci mam byt znechuteny alebo pobaveny??

    Sani hovadsky dobre hovoris! 👍

    #83469
    raptor
    Účastník (Participant)

    Martiner uplne zbytocne tu mutis vodu…

    #83470
    VladiB
    Účastník (Participant)

    MartineR Normálne vyzeráš urazený, dúfam, že ťa to rýchlo prejde, kde je ten album?

    #83471
    MartineR
    Účastník (Participant)

    VladiB ja? určite nie … všetko čo tu bolo spomenuté a malo sa týkať (aj) mojich albumov bolo zmazané, takže nemám dôvod …

    na fotkách pracujem, fotila to priateľka, tak je s tým trošku viac práce …

    #83472
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Ok teším sa

    #83473
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Jéj žabomyšie vojny 😁

    Ja osobne naozaj neviem či som ešte hovado ale sem tam ma tak niekto osloví 😁

    Tento portál prešiel určitými zmenami ale tými prešli aj niektorí jeho členovia. Tiež sa mi tu kadečo nepáči ale naďalej tu chodím rád a prečítam si články a sem tam prispejem do diskusie niečím plodným 😁

    K tomu slopaniu: Slope sa všade však sme tým vo svete v rebríčku na celkom slušnom mieste.

    Viem, že osobne som sa dlho nezúčastnil akcií s hovadami ale mám trošku iné priority a nespájajú sa momentálne s tými hovadskými. Komunita to už podľa mňa je aj keď je to tvrdý názov a myslím si a ako aj sledujem tak vždy boli hovadá priateľské a prijali medzi seba kdekoho, aj keď niektorí vedeli popredu čo je to za hovado ale ostatní trpezlivo čakali ako sa vyhovadí.

    #83474
    charym
    Účastník (Participant)

    Ja si myslim ze zltocierna je celkom fajn

    vonku 30 stupnov ako hovory exebat otvorim si kyblik zmrzliny a idem makat dalej 😁

    ale mam dojem ze jededn vyken v nedozeroch a je po tejto teme takde sup ho dajte datum 👋

    #83475
    Norbert
    Účastník (Participant)

    S dovolením by som tichúčko a ako úplný abstinent podotkol, že byť a cítiť sa hovadom je každého osobná vec ,a nie je to vždy o %promile v krvi.Kto chce bude a kto nie, ostatní si môžu oko vytlačiť. O čom to všetko je ? Z A S E sa delíme na rovných a tých rovnejších- to tu už bolo súdruhovia 👎 . Na tomto portáli som sa dozvedel veľa užitočného a spoznal veľa zaujímavých ľudí- nekazte ilúzie novozačínajúcim mladým motocyklistom.Prispievam málo, lebo mám málo času, ale rád si vždy otvorím stránku… 👋 .

    P.S. :Viva la Nedožery-vstup voľný aj myšlienkam 😘 .

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 63 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri