Connect with us

Motorka zo zahranicia

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Motorka zo zahranicia

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76447
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Mysliš že v TT choppers by nevedeli poradiť aj oni dovažaju odniekial tie HD a pochybujem, že z Činy a HD 883 stoji okolo 290 000 a asi sa im to polati doviezť lebo inak by to asi nerobili 😁

    #76448
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Mňa by napríklad zaujímalo, ako by sa dala čínska motorka doviesť priamo z Číny. A nielen doviezť, ale aj prihlásiť…TAK!

    #76449
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Ktovie ako to prihlásil tento [linka] či aj on musel "túrovať" motorku aj ked to nie je z Ameriky

    #76450
    racer8
    Účastník (Participant)

    Heavy kym by si to doviezol a prihlasil tak by sa ti aj oci zosikmili 😀 😀 😀

    #76451
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    racer8 zas si na INT? Bol si sa vozit? Dnes bol super cas…. Vyjazdil som celu nadrz a zabil straaasne mnozstvo musiek…. 😁 😁 😁

    #76452
    racer8
    Účastník (Participant)

    kankoXF nie dnes som sa venoval mojej drahej ako poctivy partner 😉 a davaj pozor co pises lebo sloboda zvierat zakaze motorkarov 😁 😁 😁

    #76453
    kramos
    Účastník (Participant)
    #76454
    Heavy
    Účastník (Participant)

    kramos 😁 – ako vždy – s veľkým krikom zrušia určité poplatky (že to bude lacnejšie) a potom v tichosti a nenápadne pribudnú nejaké iné poplatky (najlepšie na poplatkoch sú ich názvy a zdôvodnenia, že za akým účelom to musí byť) – toto ma vždy pobaví.

    #76455
    kramos
    Účastník (Participant)

    Heavy Nejde o poplatky, ide o spôsob prihlasovania. Hlavný rozdiel je v zrušení COC- znamená to, že sa dajú doviezť aj staršie vozidlá.

    #76456
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Zomby… vraj su v USA lacne jogurty zistoval som ako sa to dovaza.. nasiel som chlapika co to vozi s prahy.. najskor to musi prihlasit v cechach potom sa to da aj u nas odtial …

    #76457
    anoro
    Účastník (Participant)

    Doveziem akukolvek motorku z anglicka,pozri si ukbike.co.uk,adtreder.co.uk autotreder.co.uk,zadaj si post kode mk88ee,to je moj najdes si motorku aku mas zaujem mne zaplatis za sprostretkovanie 20tis.dovoz doprava ta vyjde asi od kila 1 libra motorky.

    #76458
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Moto z Anglicka! Ale vsak tam sa jazdi vlavo. Bude to mat naopak rajdy… 😀 😁 😈

    #76459
    MartineR
    Účastník (Participant)

    kankoXF robis si srandu, ale u niektorych moto je problem so svetlom (vsimni si, ako tvoje svetlo viac osvetluje krajnicu na pravej strane – tak anglicke svetlo osvetluje lavu stranu, cize protismer a neprejdes STK) 😉

    #76460
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    MartineR moje svetlo ak idem na 5tke pod 3500 ot/min tak sa trasie a osvetluje sirinumarinu vsetko na okoli. No vies jednobuch 650tka. Cele svetlo a ja sme vytraseny smerom hore a dolu. To znamena ze mozem jazdit aj SK aj GB. 😁 🤣

    Ty sa trasies na tom boxeri do stran. Zlava doprava a zas a zas. To znamena, ze nemozes jazdit ani na SK ani v GB. A do kopca tiez nechod…….. 😈 😈 😈 👋

    #76461
    cazzo
    Účastník (Participant)

    kankoXF aj mne to trasie tak ,že mi všetci vravia prečo furt blikám 😁(Introš 1500 )anoro dajú sa v Anglicku zohnať ešte dáke zachovalé Nortony za primeranú cenu? Ročník.asi 60-70?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 34 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri