Motorka zo zahranicia
Domov › Diskusné Fóra › Motoporadňa › Motorka zo zahranicia
- Toto téma obsahuje 33 odpovedí, 15 hlasov, a bola naposledny upravená pred 17 rokmi, 9 mesiacmi od
mirolc.
-
AutorPríspevky
-
6. októbra 2007 o 17:33 #76447
mirolc
Účastník (Participant)Mysliš že v TT choppers by nevedeli poradiť aj oni dovažaju odniekial tie HD a pochybujem, že z Činy a HD 883 stoji okolo 290 000 a asi sa im to polati doviezť lebo inak by to asi nerobili 😁
6. októbra 2007 o 18:03 #76448Heavy
Účastník (Participant)Mňa by napríklad zaujímalo, ako by sa dala čínska motorka doviesť priamo z Číny. A nielen doviezť, ale aj prihlásiť…TAK!
6. októbra 2007 o 18:12 #76449mirolc
Účastník (Participant)Ktovie ako to prihlásil tento [linka] či aj on musel "túrovať" motorku aj ked to nie je z Ameriky
6. októbra 2007 o 18:12 #76450racer8
Účastník (Participant)Heavy kym by si to doviezol a prihlasil tak by sa ti aj oci zosikmili 😀 😀 😀
6. októbra 2007 o 18:21 #76451kankoXF
Účastník (Participant)racer8 zas si na INT? Bol si sa vozit? Dnes bol super cas…. Vyjazdil som celu nadrz a zabil straaasne mnozstvo musiek…. 😁 😁 😁
6. októbra 2007 o 19:45 #76452racer8
Účastník (Participant)kankoXF nie dnes som sa venoval mojej drahej ako poctivy partner 😉 a davaj pozor co pises lebo sloboda zvierat zakaze motorkarov 😁 😁 😁
7. októbra 2007 o 5:44 #764537. októbra 2007 o 7:34 #76454Heavy
Účastník (Participant)kramos 😁 – ako vždy – s veľkým krikom zrušia určité poplatky (že to bude lacnejšie) a potom v tichosti a nenápadne pribudnú nejaké iné poplatky (najlepšie na poplatkoch sú ich názvy a zdôvodnenia, že za akým účelom to musí byť) – toto ma vždy pobaví.
7. októbra 2007 o 8:40 #76455kramos
Účastník (Participant)Heavy Nejde o poplatky, ide o spôsob prihlasovania. Hlavný rozdiel je v zrušení COC- znamená to, že sa dajú doviezť aj staršie vozidlá.
7. októbra 2007 o 12:49 #76456jaRRo
Účastník (Participant)Zomby… vraj su v USA lacne jogurty zistoval som ako sa to dovaza.. nasiel som chlapika co to vozi s prahy.. najskor to musi prihlasit v cechach potom sa to da aj u nas odtial …
22. septembra 2008 o 23:32 #76457anoro
Účastník (Participant)Doveziem akukolvek motorku z anglicka,pozri si ukbike.co.uk,adtreder.co.uk autotreder.co.uk,zadaj si post kode mk88ee,to je moj najdes si motorku aku mas zaujem mne zaplatis za sprostretkovanie 20tis.dovoz doprava ta vyjde asi od kila 1 libra motorky.
23. septembra 2008 o 7:20 #76458kankoXF
Účastník (Participant)Moto z Anglicka! Ale vsak tam sa jazdi vlavo. Bude to mat naopak rajdy… 😀 😁 😈
23. septembra 2008 o 8:54 #76459MartineR
Účastník (Participant)kankoXF robis si srandu, ale u niektorych moto je problem so svetlom (vsimni si, ako tvoje svetlo viac osvetluje krajnicu na pravej strane – tak anglicke svetlo osvetluje lavu stranu, cize protismer a neprejdes STK) 😉
23. septembra 2008 o 11:36 #76460kankoXF
Účastník (Participant)MartineR moje svetlo ak idem na 5tke pod 3500 ot/min tak sa trasie a osvetluje sirinumarinu vsetko na okoli. No vies jednobuch 650tka. Cele svetlo a ja sme vytraseny smerom hore a dolu. To znamena ze mozem jazdit aj SK aj GB. 😁 🤣
Ty sa trasies na tom boxeri do stran. Zlava doprava a zas a zas. To znamena, ze nemozes jazdit ani na SK ani v GB. A do kopca tiez nechod…….. 😈 😈 😈 👋
23. septembra 2008 o 11:53 #76461cazzo
Účastník (Participant)kankoXF aj mne to trasie tak ,že mi všetci vravia prečo furt blikám 😁(Introš 1500 )anoro dajú sa v Anglicku zohnať ešte dáke zachovalé Nortony za primeranú cenu? Ročník.asi 60-70?
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
