Connect with us

Motorkari proti Ficovi

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Motorkari proti Ficovi

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 156 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83513
    raptor
    Účastník (Participant)

    Davam do pozornosti,nalepky su uz v tlaci, buduci tyzden ich chcem rozdavat

    "skor prestanem jazdiť na motorke, akoby som mal voliť Fica"

    200ks = 40 euro

    platim to z vlastneho vrecka, ale ak by sa niekto rozhodol sa financne spolupodielat na nakladoch budem rad

    [linka]

    #83514
    zahri
    Účastník (Participant)

    raptor myslis ze to aj k niecomu prispeje?? ja antikampane chapem skor ako recesiu aspon tie v meritku napriklad 200 nalepiek..

    #83515
    raptor
    Účastník (Participant)

    Zahri toto nie je recesia, 😟

    zasponzoruj milion nalepiek a ja s nim oblepim pol zapadneho slovenska

    keby sa kazdy pokusil o nieco male v ramci svojich sil namiesto toto aby dopredu mavol rukou tak by sme boli niekde uplne inde

    kazda motorka na seba strhava pozornost, preto si myslim ze takato nalepka na kufri sa nemusi minut ucinkom hoci to nie je megaboard

    kazdy hlas ktory tomu komunistickemu zmrdovi zoberiem je pre mna malym vitazstvom

    #83516
    zahri
    Účastník (Participant)

    Mozno na to pozeram aj preto ze nie som nejaky antifico.. zatial som sa do hlbky vladnucich nepozeral.. je ale taky problem ze teraz ani nie je poriadne koho ineho volit.. nikto nie je cisty a ta SAS co vznikla tiez nie je bohvie co..

    ja som rozhodnuty pre nie prave idealnu volbu ak sa dostavim k urnam no je to asi jedina moznost ako troska zabojovat proti "neprisposobivym obcanom" .. hold som z vychodu a tato problematika je mi hodne blizka

    #83517
    raptor
    Účastník (Participant)

    Zahri je iba na tebe komu das svoj hlas, ale Kotleba a Slota uz duplom nie su ti pravi na riesenie romskej otazky

    #83518
    VladiB
    Účastník (Participant)

    No šup sem jednu

    #83519
    zahri
    Účastník (Participant)

    raptor no nie su idealny adepti na toto riesenie ale aspon kusok zamutia vodu.. su asi jediny ktory o tomto aspon hovoria.. kecal som s kamaratkou co uci aj farebnych a na zakladnej skole kde sa normalne deti musia ucit aby prechadzali musi davat indianom v pisomke otazky kde odpoved musia zaskrtnut (odpoved ma moznosti: ano / nie) a aj tak niektory dostanu za 5.. stravu ( desiaty i obedy ) maju za minimalnu sumu, dostavaju zosity, v den podpory nie su v skole lebo chodia na nakup s rodicmi.. kto nie je priamo v diani tak tuto problematiku nechape ani z polovice.. ak nepride tvoj syn do skoly tak si postihovany.. ak nepride indian tak sa nedeje nic, ak pride dostane prachy.. a nech mi niekto povie ze diskriminujeme farebnych…. ☹️

    #83520
    raptor
    Účastník (Participant)

    Zahri prosim ta

    slota je primitivny ozran ktoremu su narodne zaujmy hlboko ukradnute ale rad sa za ne skryva

    kotleba je fasisticke prasa a nie politik

    netvrdim ze romsku otazku netreba riesit a ze vsetko je v poriadku ale tito dvaja ju rozhodne nevyriesia!

    ok. tato tema neni o tom koho volit ale o tom aby ste nedali svoj hlas Ficovi, dakujem

    #83521
    klasik
    Účastník (Participant)

    Toto mi prišlo mailom a myslím že sa to sem náramne hodí 😀

    [linka]

    #83522
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Nechcem sa zapajat do politiy, ale tato novinarsko-uvedomelo-podnikatelska hysteria so sidlom v Bratislave (preco asi?) mi lezie na nervy.

    Pripomina, mi volby z pred par rokov, ked jazdili auta a dodavky s nalepkami s inym "ujom" a prisla potom ta super vlada, ktora tych obycajnejsich, chorych, invalidov a podobne poslala na dno spolocnosti bez zaujmu o ich problemy.

    Postavila ludi za nizku mzdu k pasom vo fabrikach, vsetko nastavila tak, aby maoi vyhody 100 000 hornych.

    Bratislava isla nad priemernu uroven EU a zvysok Slovenska (stred a vychod) poslali na dno….

    Predala energeticke a tranzitne spolocnosti za par nebohych korun….

    Potom nas prisli zachranovat, ti z opacnej strany.

    Za vsetkymi stoja podobne zaujmy. A pre ostatnych plati: Hovno, hovno zlata rybka. Akvarium nebude.

    p.s.: Preco tahate na motorkarsky server politiku????????? ☹️

    #83523
    raptor
    Účastník (Participant)

    Kanko citam ta a neveriacky krutim hlavou 😟 ty ospravedlnujes Ficove preslapy tymi co spravil Miki? preboha?!!

    preco taham na motorkarsky server politiku? cakal som tuto otazku ..pretoze okrem toho ze som motorkar som aj obcas tohto statu a nie je mi jedno kto tu bude dalsie 4 roky ..preto!!

    taham ju sem preto lebo bolsevici su opat pri vesle, opili rozkom narod, hadzu dochodcom mince a pritom im z vrecka vytahuju papierove .. preto!!

    #83524
    raptor
    Účastník (Participant)

    P.s. a Bratislavu do toho netahaj – som velmi rad ze ludia v tomto meste evidentne najviac rozmyslaju

    zvysku Slovenska staci navarit gulas, pobuchat sa do prs, pripadne si vypit a pourazat

    my v ZM mame napriklad problem s bigotnymi katolikmi 😛

    #83525
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    raptor nikoho nehajim, nezastavam. Za "Miikimauzom" bola jedna skupinka, za "Fckom" je druha skupinka.

    Slovensku by pomohla uradnicka vlada. Volby kazde styri roky, by nemali statom, jeho fungovanim a ekonomikou hadzat ako s handernym panakom.

    Dovolim si povedat, ze Slovensko nemalo este premiera a ani inu politicku osobnost. Malo len figurky, sasov…

    Jeden predal stat kamaratom, druhy predal zvysok do zahranicia a treti umoznil likvidovat to co zostalo. Pokoj v state "moze" nastat az ked pride k uplnemu rozdeleniu bohatstva. U nas v podstate uz islo/ide iba o podu, lesy a statne zakazky.

    Je prakticky nemozne, ze sa najde zachranca a dobrodinec pre Slovensko… 🤣

    #83526
    raptor
    Účastník (Participant)

    Kanko Slovensko politicku osobnost malo, bol nou Alexander Dubcek, pred nim V. Klementis a M.R. Stefanik

    zial v sucasnosti tu niekto porovnatelny nie je

    #83527
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    Slovensko neexistovalo ako samostatny stat so vsetkym co k tomu patri, ked uvedene osobnosti zili.

    p.s.: Uvedena diskusia a nase prispevky nepatria na motocykel.sk 🤐

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 156 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri