Connect with us

Motorkari proti Ficovi

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Motorkari proti Ficovi

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 136 až 150 (z celkového počtu 156 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83648
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    A clen potencionalnej sestkoalicie, ktoremu sa vysplhali po kandidatke ako banderovci, neocakavani buduci poslani vyhlasi, ze on nie je proti zmluve s Vatikanom, ale je za odluku cirkvi od statu.

    To je ako supersportove enduro c dvojvavalcovim radovym motorom s tromi piestami do V. 🤣 😕

    A iny nam uz teraz dava informacie o vstupe zahranicnych investorov do podnikov, ale s tym, ze to nebude privatizacia….

    Toto, co sa tu chyta, nebude ani s kostaolnym poriadkom, ani na Nobelovu cenu z ekonomie…

    Vsetci budeme po case robit: "SoS", "SoS", "SoS" a pojdeme este viac do SDKU. (slovenska kakaova dierka univerzalna) 🙂

    #83649
    erer22
    Účastník (Participant)

    Toto neeee 🤣 🤣 🤣 Raptor….

    #83650
    slobo
    Účastník (Participant)

    Nazor z debaty, po volbach v Cesku:

    "" Tento system je zalozen na lzi, tak jako ten minuly komunisticky.

    Dava mi ustavni prava svobody projevu, ktera se zredukovala opet na prava svobody po projevu.

    Takze k cemu mi budou volby stran, ktere ve sve ustavni vetsine nikdy moji skutecnou svobodu projevu neprosadi ..?

    Politicke strany jsou jen marketinkovym nastrojem na ceste k majetku druhych spoluobcanu a korupce je jejich nedilnou soucasti.

    A navic lidi jednoho naroda rozdeluji, nikoli spojuji.

    Troufam si predpovedet, ze se mezi obcany rodi nova tridni nenavist ""

    #83651
    paloro
    Účastník (Participant)

    Raptor, tvojími príspevkami si takisto jednostranný a extrémista, akovšetci, ktorých tak vehementne kritizuješ. Presne tak píšeš ako pauškujú naše slávne "nestranné" média. Alebo si myslíš, že ten kto berie plat od svojích chlebodarcov je nestranný. Píše, len čo musí. Každý môže mať svoj názor, môže ho aj verejne vyjadriť, ale urážaním a podceňovaním druhých zhadzuješ akurát tak sám seba

    Ostudou Slovenska je to, tak ako aj ty píšeš, a všetci sa z toho radujú, že vôbec nejde o ľudí, ktorí robia a platia dane, ale o boj proti jednej osobe, či to bo Mečiar, Dzurinda alebo Fico. Na budúce to bude proti komu?

    A zase sa keď sa niekto dostane ku korytu, zabudne…….

    (Stačí sledovať, ako sa už bijú o korýtka a svoje kategorické princípy pochovali v záujme o ich obsadenie.)

    #83652
    anoro
    Účastník (Participant)

    A dlho som tu nebol,vidzim ze sa angazuje ,politici potrebuju volicov len pred volbami,teraz sa tam biju o koryta,jako vzdy,ked sa svina dostane k hrantu 😁

    #83653
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Áno, a zas je to tu…………voľte župáňa. 😁

    #83654
    theo
    Účastník (Participant)

    Až keď dosprchujem. 🤣 🤣 👋

    #83655
    JURIPKO
    Účastník (Participant)

    A ja mám župana na sebe modreho tepleho 🙂

    #83656
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Bojovať proti vrátnikom je ako odháňať khromuvane mukhy….

    #83657
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Hehe Kokos, že aká téma…

    Čo máte proti budúcemu prezidentovi? 🤣 Bude sa volať Robert, ale eNeM to žiaľ nebude… 👋

    #83658
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Ja nechcem byť ako prezident 😟 , ja radšej ako kráľ, na pomery gubernie mi postačí aj ten náš, slnečný 😀

    #83659
    Hruso25
    Účastník (Participant)

    Papi: to toten Róóbert bude prezidentom čo je milionár a si užíva?

    #83660
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Myslis ten pekny emeriken so skaredou skwaw ?

    #83661
    Mlhos
    Účastník (Participant)
    #83662
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ja myslel ze su amerikani (lebo to nepozeram) a oni to germani 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 136 až 150 (z celkového počtu 156 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri