Connect with us

Motorkari proti Ficovi

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Motorkari proti Ficovi

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 156 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83528
    charym
    Účastník (Participant)

    Raptor a koho budes volit …nic v zlom naozaj ma to zaujima

    #83529
    kramos
    Účastník (Participant)

    Raptor som ochotný Ti prispieť jedným EUROM, ale mosíš mi doniesť nálepky. Tvoj Kramoš

    #83530
    raptor
    Účastník (Participant)

    Kramkolog ty ich mas automaticky gratis

    charym – je to kazdeho osobna vec ale v pohode, ja Sulika, ty koho?

    #83531
    zahri
    Účastník (Participant)

    Kto sa nudi tak nech sa paci [linka] myslim ze tam je aj nieco co urobi obraz toho kde je mensie zlo

    #83532
    raptor
    Účastník (Participant)

    Zahri si este mlady a preto mozes byt pochaby, ale nemal by si byt sprosty 😕

    ludia co pisu "proti prudu" sa vezu na tej istej "lodi" nacionalizmu ako Slota ci Kotleba

    precitaj si Orwella 1948

    #83533
    zahri
    Účastník (Participant)

    raptor proti prudu viem ze existuje no este som to necital.. kazdopadne ak pisu nieco co je podlozene faktami tak nebudem moct oponovat tomu co tam bude..

    citat momentalne musim statnicove otazky a potom bude nasledovat rossiho autobiografia na ktoru sa odhodlavam uz asi 4 roky a po nej dokonala jizda na motocyklu.. ked to zmaknem a nezabudnem na tvoje odporucanie tak mozem skusit aj orwella 😉

    #83534
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ups.. spravne je 1984

    #83535
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    raptor si rozhladeny clovek. Bol si viac ako len tot za humnami….

    Nova ryba v rybniku zacala pomaly machrovat a tazi z toho, ze je pomerne neznama…

    #83536
    satanokky
    Účastník (Participant)

    Nooo a je to tu. Blizia sa volby a snimi sluby, klamstva, gulase parky a pivo zdarma. Uz aby bolo po volbach a nastal klud.

    Inak Raptor s tvojim napadom – nalepkami – a nazorom, ze treba zacat od sebe plne suhlasim.Vykrikovat po piatom pive v krcme alebo za klavesnicou ako je vsetko na hovno vie kazdy.Ale nieco urobit preto aby sa veci pohli nejakym smerom (samozrejme nie tym hranolovym Fikovym smerom) na to uz treba kus odvahy a sebarealizacie.

    No nech si voli kto chce koho chce ale hlavne chodte VOLIT vsetci. Cim vecsia ucast vo volbach tym mensia sanca ze ten cerveny zmrd fiko bude skladat vladu.

    Pre zahriho a jemu podobne zaslepenych ludi je tu odkaz: [linka] . Pozriet precitat a pochopit a az potom volit. Zahri myslel som ze student vysokej skoly hoci aj len tej zilinskej bude mat trocha rozumu a vlastneho nazoru a ze nezozerie vsetko cim ho nakrmi telka rozhlas reklamy a predvolebne klamstva. Si ma sklamal chlapce ak chces volit toho cerveneho zmrda.

    No ostava nam len ist si splnit obciansku povinnost a pocas voleb zavriet starych rodicov v pivnici a modlit sa aby nas najblizsia vlada odklonila z cesty do Grecka a vratila nas spet na nasu Slovensku cestu – mozno nieje ta slovenska cesta najlepsia ale je nasa a pred 4 rokmi fungovala.

    A aby sa niekto nemusel pytat koho idem volit ja tak ja idem volit pravicu – SDKU, SaS…….

    No som sa nejako rozpisal tak uz koncim. Howgh!

    A za dramaticke chyby v prispevku sa vsetkym ospravedlnujem.

    #83537
    zahri
    Účastník (Participant)

    satanokky v prvom rade nazdar.. nevidel som ta ani necital ani nepamatam.. co sa tyka volieb mojho nazoru atd. atd. .. doteraz som tuto cast neriesil.. pre mna to budu druhe parlamentne volby ktorych sa mozem zucastnit.. viem koho volit jednoznacne nechcem a z tych co chcem si musim este vybrat.. z TV a z volebnej kampane sa moc nazor spravit neda ale na druhej strane prestudovat si co sa vsetko spravilo.. tu mam blbe to ze som to nesledoval doteraz.. politika ma doteraz nezaujimala a ako sa poznam tak ma ani zaujimat nebude.. ak ale chcem skusit potiahnut buducnost nejakym smerom tak to budem musiet zacat sledovat no nie len ja ale asi kazdy jeden z nas.. ci uz mlady alebo stary..

    #83538
    charym
    Účastník (Participant)

    raptor hej jasne je to vec kazdeho osobna ja este niesom rozhodnuty na 100 percent ale zatial cela rodina to iste co ty aj ked fica nemusim ale na druhej strane kalinaka mozem lenze to by som musel pak volit smer takze zmatok uvidi sa aky med sa natrie v kampani som zvedavy

    #83539
    raptor
    Účastník (Participant)

    charym – Ficova kampan je bombasticka, plna slubov (najcastejsie nerealizovatelnych)

    zahri – dobre je ze chces ist k urnam, ak tvoj hlas nepojde Ficovi bude este lepsie

    kanko – dakujem za kompliment, pred mnohymi rokmi mi za svajciarskymi humnami povedala baba ktora robi ne vysokom poste v Swiss national bank a ma doktorat z ekonomie a neviem co vsetko .. skratka povedala ze rovnu dan ktoru sme vtedy zaviedli nam zavidi mnoho europskych statov, ze nas to posunie dalej ako si vieme predstavit… nechcem prihrievat Sulikovi polievocku ale je fakt ze sa spolupodielal na zavedeni rovnej dane

    velmi dobre chapem tvoje obavy ci Sulikova strana neskonci ako Ruskova, ale je tu par faktov ktore medzi nimi robia rozdiely, do ANO sa dostal ktokolvek, do SaS sa nedostanu bolsevici a snad ani estebaci

    nemysli si ze mam klapky na ociach ale nemaj mi za zle ze pre mna momentalne okrem SaS prichadza do uvahy len SDKU ale skratka rozhodol som sa dat sancu novemu subjektu

    p.s. zbozne si prajem aby sa SNS, HZDS a durayova SMK nedostali ani jedna nad 5%

    #83540
    pagy
    Účastník (Participant)

    Raptak,

    objednavam si nalepky dve, len na moto uz tolko nejazdim, tak si to nalepim na auto…

    posli mi na mail cislo uctu a prispejem…

    #83541
    raptor
    Účastník (Participant)

    Pagy neni problem 👍

    #83542
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    raptor uvidime. 😉

    Vykrocime, povedala babka a stupila na minu. 😛

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 156 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri