Connect with us

"nedorozumenie a omyl od Awiu"

Domov Diskusné Fóra Kaviareň "nedorozumenie a omyl od Awiu"

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 166 až 180 (z celkového počtu 466 )
  • Autor
    Príspevky
  • #94103
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    S Čendinou som si písal aj SS a teší sa na Teba, no a čo ked svoj názor napísala, tak ako napísala, ved Ty si tiež nebol dvakrát diplomatický, ked si nazval Viťu „nejaký znalec“  proste každý píše ako vie a chce…..presne, cez stromy nevidieť les,

    a to Víťa píše fajn, a tie technické parametre sú možno len odniekal skopírované….

    rád budem čítať Vítine alebo Víťove blogy a Tvoje opravy technických parametrov, ale teda je potrebné, aby to bolo na jednej stránke, takto to naozaj vyzerá ako také podbobovanie….takže už to nebudem viac rozoberať…

    #94105
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Ak niekoho upozorním, že má dole zips a trčí mu zariadenie, normálny človek za to poďakuje, nech je aj riaditeľ zemegule. 😁 

    Problémy sú skôr s fanklubom, viď…

    #94107
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Je to opravené. Víťa:  👍 

    Dodatočne zisťujem, že som  mohol formulovať  fakt jemnejšie, pevne verím, že cez sezónu niekde nejaké pivo to vyrieši…  😉

    #94109
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Papi, si veľký muž…. 👍  👍  👍 

    #94111
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Nono, s tebou som to ešte nevybavil!!! 😈 

    Ja som nemenoval server, lebo som vedel, že niekoľko kompetentných to tu číta (boli aj sú reakcie na niektoré príspevky  po iných „kabeloch“). Nerátal so v s tým, že sa toto tam prehodí… 😟  😁 

    Ale s tebou to bude tiež krutá výmena pri osobnom stretnutí, pre rýchlejšie doriešenie tejto aféry navrhujem brať pivá hneď po štyri… 😁

    #94113
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    😈   ja by som to definoval, že zoberieme tolko pív, kolko čašníčka unesie……

    / v dnešnej dobe už netreba ani nič menovať, lebo aj tak každý číta skoro všetko a čo neprečíta, to mu niekto našepká….. 😁 /

    #94115
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Ja som sa minule v jednom nemenovanom periodiku docital, ze Ozzy Osbourne je americky spevak a Tilda Swinton svedska herecka atd. Je tych zvastov a „technickych nepresnosti“ spusta…

    #94117
    kingston
    Účastník (Participant)

    Dobré ráno, aj ja som si ako mladý titan voľakedy myslel že toto je dvojtakt:

    Motobecane

    A nikto nič, až papi ma dal na banánovom serveri na správnu mieru 🙂 . 

    A ku krutej výmene by som sa hlásil za prísediaceho ale to by som musel hneď teraz zaliezť do archívu aby som do BS získal základné znalosti.

    Takže hlásim sa za pozorovateľa pivonosiča   😇  . Včera som začal tréning medzi 7 schodom a gaučom 😈 😁 .

    #94118
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Každý z nás má svoju hodnotu. Jeden rozumie motorom, druhý trolejbusom, tretí gynekológii, štvrtý pivu… Naučil som sa vážiť si ľudí aj na tom relatívne najnižšom stupni spoločnosti. Aj tí majú svoj svet a rozumejú „svojim“ veciam. Od každého sa možeš niečo zaujímavé naučiť, len netreba byť „múdry“.
    (Už píšem jak internetový filozof…)  👎

    P.S. Prosím nebrať vážne

    #94120
    kavis
    Účastník (Participant)

    Bopsík samá pravda takže nechápem prečo nebrať vážne  🙂 

    papi ak by sme boli v staroveku tak už je popravený ale nemusí sa báť ten jeho čas príde bo nastáva čas že pravda sa nenosí iba to čo povie vodca  😈

    #94122
    Mlhos
    Účastník (Participant)
    #94123
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Vsetko ma svoj vyznam…

    teraz, po odchode znalych a skusenych prevzali kontrolu vo forach druho, az tretotriedni guruovia zo sveta motoriek, ktorych doteraz nikto nepocuval a nebral vazne a je konecne uz len na nich, radit, dumat, spekulovat, mudrovat a sirit svoje mudrosti dalej a kedze publiku nema na vyber, su hore…konecne prisiel cas ich realizacie… 😁

    #94125
    slobo
    Účastník (Participant)

    Aj ty Mardok -u
    by si vytiahol  ??.. tieto
    ( dole )
    karty

    – v Nemecku v 1932 vyhrala voľby NSDAP vďaka väčšine…
    – v Československu v 1948 vyhrali voľby komunisti vďaka väčšine…
    – na Slovensku v 2012 vyhral voľby vieš kto, tiež vďaka väčšine…
    Fakt si myslíš, že argument „väčšina“ je tým správnym hodnotovým kritériom ?

    v  (h)Re:
    12.02.2014 22:08
    Neprehanaju to uz webmasteri MOTORIDE.SK s tymi doporuceniami    😇

    #94127
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    slobo

    – netuším, kto ho ide voliť, keď sociálne siete a výroky mojich priateľov sú plné negatív a aj napriek tomu má vysoké preferencie
    – nie, kvalitu pred kvantitou
    – jeho voľba a či správna, ukáže čas

    #94130
    kingston
    Účastník (Participant)

    EXe – tí čo ho volia asi ešte nemajú internet, možno ani elektrinu.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 166 až 180 (z celkového počtu 466 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri