Connect with us

"nedorozumenie a omyl od Awiu"

Domov Diskusné Fóra Kaviareň "nedorozumenie a omyl od Awiu"

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 106 až 120 (z celkového počtu 466 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93981
    Hroch
    Účastník (Participant)

    Heh, už aj mňa ten fiktátor z motoridu odstavil. Po tom, čo mi vymazal príspevky síce slušné, ale spomínajúce Vadima a Kačicu mi ich vymazal a ked som to spomenul, tak mi vypol prístup a nazval ma ohováračom a že aby som neklamal, on nič nevymazal.

    To je iná hrôza ten Awia, on asi začal niečo brať alebo huliť a trpí rozdvojením osobnosti či čo.

    Vymaže príspevok a tvrdí, že on nič nemazal.

    No to je sila , celé zle na tom motorájde 👎

    P.S.: a teda dosť mu vadilo, že mam mail hroch(z)motocykel.sk považuje ma za nejkého špiona či čo, asi číta veľa detektívok 😶

    #93983
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Ja som si práve na MR dal zrušiť konto. Tie pravidlá písal (hnusné škaredé slovo).

    #93985
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    A zmazal si si najprv údaje v profile? Ak nie, stále sa budú zobrazovať v náhľadoch. Vadima to tam dodnes zobrazuje.

    [linka]

    #93987
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Hroch a to nevieš, že keď na MR prispeješ inak ako pochvalou, musíš si urobiť ScreenCopy príspevku? 🙄

    #93989
    Hroch
    Účastník (Participant)

    Bacil: aj tak by som mu ich nemal ako ukázať, kedže nemôžem prispievať do fóra.

    Tak nech mu je zem ľahká….

    #93991
    anoro
    Účastník (Participant)

    No ebem nato,ked uz ani tu sa nemozem slobodne vyjadrit,vsade ma svoje pazure 🤣

    #93993
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    BacilBA nezmazal, zobrazuje to aj mňa, aspoň majú pamiatku. 😁

    #93995
    romanka
    Účastník (Participant)

    Nemám ambíciu robiť nikomu advokáta, ale faktom je, že som nikdy na MR nedostal BAN , max. bol občas niektorý z mojich príspevkov vymazaný – aj to zriedka. Ale pravdou je, že momentálne to na MR vyzerá ako pri návšteve súdruha hlavného školského inšpektora v 1.A za komančov. 😉 taká slušńácka nuda

    #93998
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Za tých pár rokov sa tu toho nazbieralo neúrekom, moderátori by sa mohli radšej venovať triedeniu tém atď. Na druhej strane ak niekto nemá trpezlivosť na chlapské doťahovanie, ironické srandičky, prekáranie sa medzi motorkármi, tak nech radšej založí web o vyšívaní.. . tak toto napísala lienkaplienka na MR a mne sa to páči 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 malo by to platiť aj tu.

    #94000
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Noooo, je to zaujimave na druhej strane barikady….ale myslim, ze ked sa zorientujem, bude to este zaujimavejsie…zname mena, zname srandicky, vsetko ide spravnym smerom…bomba… 👍

    raptak, mas nove cislo? som ti volal (uz ani neviem co som konkretne chcel) a panko mi povedal, ze cislo neexistuje…

    vsetkych zdravim !!!

    a jak sa tu zapina notifikacia???

    #94002
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 fiha, ja, že nikde nikto, a to ste hneď traja… 😈

    😉 Raptor & c.o. si zohrievajú svoju kávičku tu:

    http://www.bikerscafe.sk

    #94004
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    No, snad im nevychladne…uz som sa nanominoval aj tam a pomozem so zohrievanim…

    #94006
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    No aby som este daco k teme…mne v zasade nevadi, ked si niekto urobi server a bacuje tam ako sa mu paci, je to jeho vec a diskutujuci tam mozu a nemusia pisat…

    ale

    vadi mi, ked sa niekto uz tak velmi zapletie do svojej blbosti a obmedzenosti, ze ked uz nevie kam z konopi, tak zacne klamat…

    priklad: jeden clen, ktoreho osobne poznam napisal svoj nazor na svetoznamu cestovatelku na co ho okamzite vymazali…ked som v tej istej teme na to len tak z nudy poukazal, prispevok bol hned vymazany (co je ok, majitel ma na to pravo), ale co uz nie je ok je to, ze mi majitel v sukromnej sprave napisal, ze si vymyslam, ze sa nikdy taky pripad nestal….tak som to do tej temy napisal znova a hned som dostal ban tusim na tyzden…ban vyprsal, majitelovi som napisal (ako spravny sedlak z blavy) , ze ma moze bozat v rit a do piatich minut som bol vymazany…sa ho to dotklo chalana, alebo co, nechapem… 🤣

    #94008
    anoro
    Účastník (Participant)

    Myslis si ze cestovatelka dostala secko zadara? 🤣 🤣 🤣

    on vi ,preco to mazal,za pravdu sa kazdy hanbi 😈

    #94009
    theo
    Účastník (Participant)

    Serte na to, ze vas to este bavi 🙄 🙄

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 106 až 120 (z celkového počtu 466 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri