Connect with us

Odznak,pivo alebo tričko?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Odznak,pivo alebo tričko?

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67532
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Ja nechodim na taketo akcie 100vky km preto, aby som nieco dostal. Vsetci tu lamentujete nad par korunovymi vecami a mate stroje za niekolko 100 tisic, oblecenie, najnovsie mobili, chlastate, fajcite…mate na benzin.

    Od roku 1997 mam plny satnik triciek a nemam ich uz kam davat. Odznaky dtto. alkohol nepijem…

    Btw – ahoj Cendina. ze si sa uz ukazala aj tu 😁 Pamatas si nas rozhovor na Duchonke na pumpe, a potom nase stretavky na kontrolach? Z poslednej ste isli natankovat 😁 Tak som vas na mojom copriku vystavil 😀

    #67533
    raptor
    Účastník (Participant)

    milan 3232 ak nemas kam davat tricka nejake pekne by som si zobral… som uchylny na pekne tricka 😀

    #67534
    Cendina
    Účastník (Participant)

    milan3232 to s váma jsme jeli a zdrhli vám až na poslední kontrole kde jsme si nedali zmrzku a pauzu ale jeli pro benzín? Bezva…. he he…bylo to moc moc fajn

    #67535
    milan3232
    Účastník (Participant)

    raptor – mam doma asi 8 triciek z Levic, nejake 4 z Maninskej Tiesnavy… ostatnych nazvy si uz nepamatam.

    + mam jedno roztrhane z mojej nehody na FZR1000, krv uz zaschla. bolo to davno, ale vzdy pripomenie – oblec sa!

    Cendina tak tak, to sme boli my. Dvaja domaci a ja ;o) nepustil som sa vas 😉

    #67536
    Vadim
    Účastník (Participant)

    Ja myslím, že tričko. Preto ho dostával každdý účastník rally.

    #67537
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Jasné že tričko. Odznak aj tak vždy niekomu dám, lebo ja ich nezbieram. To pivo poteší tiež, ale čo už keď ja som abstinent. 😁

    #67538
    motokocur
    Účastník (Participant)

    milan3232 Ako píšeš,sú to veci za pár korún a preto by tých pár korún mohol organizátor investovat na upomienkove predmety

    #67539
    Vadim
    Účastník (Participant)

    motokocur: Áno je to pár korún možno stovka. Keď na zraz príde 1000 ľudí, tak je z tej stovky 100 000… 🙄

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri