Connect with us

Poďte pozrieť Atlantis do nemocnice

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Poďte pozrieť Atlantis do nemocnice

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72938
    andoo
    Účastník (Participant)

    Kedze je moja Atlantis v nemocnici (skr koleno) a kedze je teraz vystava motocykel v Ba mnohi z vas budete mat cestu do BA, chcel by som vas poprosit ci by ste niekto isli so mnou v sobotu za nou, ak ju ovsem uz nepustia (dam sem aktualne info) tiez zistim kedy budu cez vikendy navstevne hodiny – urcite by bola rada a prekvapili by sme ju takze ak snou aj niekto budete volat pisat prosim o tomto pomlcte ma to byt prekvapko. Vdaka

    #72939
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Hehe no mozem a v ktorej ze to bude? ja budem v nemocnici asik buduci tyzden v cadci tk ma mozetetez prist pozret i ked nie som taky fesak jako atlantis 😉

    #72940
    andoo
    Účastník (Participant)

    Je na antolskej v petržalke. chcel by som tam ist v sobotu s co najviac ľuďmi. podrobnosti dopísem vecer ked mi da vediet

    #72941
    siuzen
    Účastník (Participant)

    Ja nebudem moct prist ale velmi rada by som…….ale urcite ju odo mna pozdrav…….operovat ju budu az zajtra ci ako,nie??? ……..pozdravujem a prajem skoro uzdravenie 😘

    #72942
    andoo
    Účastník (Participant)

    Operovať ju budu zajtra a v sobotu uz chce odtiaľ odist Kiez by ale neviem ci ju tam nenechajú dlhšie tak by som jej chcel spravit radosť

    #72943
    MajLanKoSK
    Účastník (Participant)

    To by sme potom mohli ist aj do rebelu

    #72944
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    Snad operacia dopadne dobre a skoro sa uzdravi

    #72945
    cbr900
    Účastník (Participant)

    atlantis … v živote nič nie je problém … všetko sa dá vyriešiť 2 spôsobmi … ťažšou cestou, alebo tou kratšou ľahšou… jedine zdravotný problém je problém 😠 … viem, aká je to operácia (mám ich už 2 😁), a dá sa s nimi žiť 😁 …. neboj, dobre to dopadne a o pár dní, budeš skákať ako srnka 😉 … držím palce a prajem skoré uzdravenie 😘

    #72946
    cbr900
    Účastník (Participant)

    all atlantis je už po operácii a má s nej celkom dobrý pocit… šikulka naša 😉

    #72947
    doctor
    Účastník (Participant)

    Atlantis – prajem ti skore uzdravenie

    cbr900 – povedz mi jednu vec.Nie si ty nejaka prevtelena stara klebetnica?Odkial ty vies vsetko ako prvy?Predpokladam ze to este ani andoo nevie.

    #72948
    andoo
    Účastník (Participant)

    Ale coby 😁

    #72949
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Atlantis, za chvilku bude secko zas OK, rychlo sa zotav 😉 😘

    #72950
    cbr900
    Účastník (Participant)

    doctor silne pochybujem, žeby to Andoo nevedel skôr 😁 …. ale ja tu kvasím na nete celý deň, tak mám možnosť to hneď hodiť do "eeeeteruuu" 😀

    #72951
    Eriq
    Účastník (Participant)

    Yop, aj ja prajem rychle uzdravenie…

    #72952
    andoo
    Účastník (Participant)

    No dnes som za nou bol a uz nema take silne reci ako vcera chuda moje male.. vsetko ju boli enmoze sa pretocit na bok 😠

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri